Baran, 22 marca - Mężczyzna

Baran, 22 marca - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczny mężczyzna baran, który urodził się dnia 22 3, to jednostka nieopanowana, wymóg zaczekania na efekt jest dla niego niebywałą męczarnią, wszystko chce dostać od razu, toteż chętnie odreagowuje niezadowolenie w wariackich balangach. Jest to człowiek ekstrawertyczny, jest matecznikiem przeróżnych pomysłów, posiada w umyśle nieskończony zapas historii, jednakże często pragnie wypowiadać opinie niezbyt roztropne. Jest to osoba przebojowa, porywa wspólników swoim bezgranicznym dynamizmem i doskonale znosi niespokojną robotę. To osobnik agresywny, nienawidzi nawet drobnych przeszkód, spełnia oryginalne plany i wydaje się prawdziwym buntownikiem. Lubi zachowywać się nieodpowiedzialnie, zachwyca się dniem, przydarza się mu lekceważyć najistotniejsze sprawy, zatem zdarza się mu popadać w bardzo bolesne kabały. Bywa jednostką egocentryczną, potrafi być skutecznym naciągaczem i jest zupełnie skoncentrowany na sobie. Bywa niezdecydowany, jego postawy i oceny częstokroć są wieloznaczne i umie nagle wycofać się tuż przed zdobyciem celu, często ima się najrozmaitszych zajęć. To człowiek wytrwały, częstokroć raduje go wędkowanie, umie cierpliwie przysłuchiwać się czyimś opowieściom i upór w posuwaniu się do mety często pozwala mu uzyskać dostatek. Znamionuje się konsekwencją, potrafi dowieść swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego zamknięcia, przeciwności nie umieją prędko go odstręczyć, jednak źle radzi sobie z gwałtownie przeobrażającymi się warunkami. To osoba ciekawa, wypełnia go głód wiedzy, więc zawsze stara się zajrzeć za horyzont oraz jest odpowiedni na wybitnego uczonego. Bywa autokratyczny, jest urodzoną personifikacją żandarma i częstokroć nie zdaje sobie sprawy ze zbiorowej percepcji swojej persony, dlatego marnie sprawdza się podczas grupowych działań. Jest to osobnik prostolinijny, jego prostolinijność dostarcza mu powodzenia w towarzystwie, prawdomówność to jego najtrafniejsze miano, lecz często nie wystarcza mu delikatności.
Uwielbia zachowywać się nieostrożnie, nie stroni od zagrożeń oraz wykonuje pracę częstokroć pośpiesznie i niespecjalnie uważnie, mimo że zna tę swoją ujemną stronę. Lubi zachowywać się stanowczo, z reguły żyje bystro i żwawo, z pasją wciela w życie ogromne udoskonalenia i rewolucje oraz nie daje się zbić z pantałyku. To człowiek kompromisowy, nie unika dziedzin awangardowych i odmiennych od przedtem poznanych i cieszy go urozmaicenie otoczenia i współpracowników, a więc nie aprobuje u kompanów jedynie niedostatku wielkoduszności. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, uosabia sobą całkiem absurdalną myśl, iż życie pod przymusem kalendarza nie jest optymalną opcją i często nasze naturalne czyny okazują najwyższą sprawność. To osobnik samodzielny, nie znosi wszelkich ograniczeń i reguł, a zatem bezsensem jest przewidywanie, że wykona wydane mu pouczenia. Jest to osoba żywiołowa, każdy problem chce rozsupłać szybko, męczy go konieczność czekania na cudze decyzje i zirytowany podziwianiem ludzkiej nieskuteczności woli częstokroć zrealizować coś w pojedynkę. Jest to jednostka nieustraszona, nie trwożą go nijakie kłopoty, bo stara się nie powracać myślami do strachu i jakiekolwiek trudności zwykle nie zatrważają go. Jest to osobnik wysublimowany, poświęca się wyrafinowanym zabawom i ubóstwia postępować ze szlachecką dystynkcją, zatem często czuje się arbitrem dobrego gustu. Bywa niewyrafinowany, nie lubuje się w zbyt wielkiej ekstrawagancji, gdyż preferuje konkretne dokonania aniżeli orędzia i nie pragnie marnować energii na knowania. Charakteryzuje się pogodą, mocno pokłada ufność w swojej pomyślności, obawa przed uczynieniem gafy nie unieruchamia go, dlatego nie gubi optymizmu nawet w uciążliwych sytuacjach. Bywa człowiekiem nietolerancyjnym, domaga się nienagannego realizowania swoich dyspozycji, jego kumple muszą oceniać wszystko w taki sam sposób jak on, toteż w krótkim czasie zraża do siebie pozostałe osoby. Cechuje się dalekowzrocznością, to rozważny i posiadający duże aspiracje zarządca, bierze pod uwagę różne harmonogramy wydarzeń oraz nie darzy zaufaniem projektów wykonanych na kolanie.

Inne przymioty prawidłowo wyrażające przedstawianą jednostkę to również: pyszałkowaty, nieokiełznany, szarmancki, wpływowy, krytyczny, asertywny, naturalny, indywidualistyczny, stuknięty, zuchwały, despotyczny, natrętny, nieugięty, nadwrażliwy, gościnny, bałaganiarski, nieuprzejmy, tępy, narcystyczny, pusty, chciwy, miły, szczodry, zblazowany, perfidny i bezpruderyjny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie czuł, są: chirurg, anestezjolog, łyżwiarz, dentysta, biegacz, sportowiec, bramkarz, elektryk, bokser, terapeuta, mechanik, ortopeda, futbolista, ciężarowiec oraz tenisista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Argelander Friedrich - (1799-1875) - astronom niemiecki.
  • Białas Michał - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Cipollini Mario - (1967-) - włoski sportowiec, kolarstwo szosowe.
  • Collins Billy - (1941-) - poeta amerykański.
  • Ewen Todd - (1966-2015) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
  • Ganz Bruno - (1941-) - szwajcarski aktor, reżyser, operator filmowy.
  • Gavin James M - (1907-1990) - amerykański generał, dyplomata.
  • Gorss Sol - (1908-1966) - aktor amerykański.
  • Keon Dave - (1940-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
  • Kozincew Grigorij - (1905-1973) - rosyjski reżyser filmowy.
  • Król-Leszczyńska Edyta - (1968-) - dziennikarka telewizyjna.
  • Krzyżański Leszek - (1928-) - operator filmowy.
  • Malden Karl - (1912-2009) - aktor amerykański.
  • Nemo Gina - (1965-) - żona Petera DeLuise.
  • Szych Sebastian - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.