Wodnik, 09 lutego - Kobieta

Wodnik, 09 lutego - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Zodiakalna pani wodnik, która urodziła się dnia 9 2, częstokroć bywa sztywna, wykazuje podobieństwo do wehikułu bez amortyzatorów, jako element społeczeństwa jest często godna zaufania, mimo że zarazem niespecjalnie bystra, dlatego najlepsze rezultaty otrzymuje w naukowych dziedzinach wyzbytych kuglarskich ozdobników. To osobnik towarzyski, gada o swoich najdrobniejszych myślach, asysta szerokiej widowni cechuje dla niej idealną zabawę, ale częstokroć niestety nie umie zamknąć się w sposobnym momencie. Znamionuje się elokwencją, jej rozważania wyglądają jak złożone struktury, słuchanie jej wypowiedzi może zapewniać prawdziwą rozkosz, lecz często w jej wystąpieniach całkowicie brakuje znaczenia. To jednostka wszechstronna, charakteryzują ją różne, niepospolite projekty, potrafi współdziałać prawie że z każdym człowiekiem i bardzo trudno ją czymś zdumieć. Jest to osoba metodyczna, umie rozsądnie wykorzystywać swoje zasoby, funkcjonuje w sposób rozumny i sprawdzony, jednak nierzadko zanadto upiera się przy przedtem wymyślonych pomysłach. Charakteryzuje się wiernością, jest niezwykle ciepła w stosunku do własnego małżonka, do małżeństw odnosi się niezmiernie serio, jednakże jej przyrodzona sprawiedliwość potrafi skutkować przypływami awersji.
Jest to jednostka sprawiedliwa, bardzo drobiazgowo bada najsubtelniejsze kwestie oraz wystrzega się rozstrzygania o obcych sobie zagadnieniach, toteż w każdym wypadku pierw z uwagą cię przepyta przed podjęciem osądu. Jest to człowiek flegmatyczny, żółw to przy niej naturalne ucieleśnienie szybkości, grzebie się ze wszystkim tak strasznie, jakby kompletnie nie interesowała się finiszem swoich prac. To osobnik niezależny, decyzje podejmuje na kanwie osobistych przemyśleń, a zatem niech ci nie wydaje się, iż będzie szanowała twoje instrukcje i zakazy. Cechuje się zdecydowaniem, dobrze zna swoje pragnienia, ochoczo walczy z innymi oraz nie daje się skonfundować. To osoba tolerancyjna, nie lęka się rzeczy nowych i rozbieżnych od wcześniej zgłębionych i problemowo aktualizuje istniejące przekonania w zderzeniu z najnowszymi spostrzeżeniami, zatem nie aprobuje u wspólników wyłącznie braku szacunku dla innych. To jednostka kulturalna, można jej powierzyć wykonywanie śmiałych zleceń, które odnoszą się do dziedzin niezwykle dyskretnych i mierzących się z nimi ludzi zwykle w mig prowadzą do wycofania się. To osobnik radosny, oczekuje od otoczenia nieznanych, pasjonujących doświadczeń, uwielbia dokształcać się w oryginalnych sprawach, a więc nie gubi odwagi nawet w skomplikowanych sytuacjach. To człowiek wyrafinowany, swoje miejsce zamieszkania urządza z iście królewską pomysłowością i w dowolnym swoim działaniu dąży do tego, by osiągać doskonałość, więc częstokroć jest postrzegana jako lokalny dyktator mody. Jest to osoba dalekowzroczna, stroni od niefrasobliwych aktywności, bacznie ogląda posiadane ekstrapolacje i zbiory danych oraz pędzi ku finansowemu dobrobytowi wolno, aczkolwiek systematycznie.

Pozostałe przymioty poprawnie charakteryzujące tę jednostkę to również: indywidualistyczny, przyjazny, skąpy, solidny, twórczy, jowialny, ograniczony, naiwny, zgaszony, gospodarny, obłudny, pociągający, wyemancypowany, nieugięty, przesądny, zgryźliwy, liberalny, gorliwy, nudny, słodki, nietaktowny, nieznośny, wygodnicki, nieelastyczny, wystraszony, niezawodny, nieuprzejmy, atrakcyjny, beznamiętny i żarliwy.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie realizował, są: poeta, badacz, filozof, referent, ilustrator, lektor, dramatopisarz, naukowiec, powieściopisarz, geolog oraz malarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adams Silas - (1839-1896) - amerykański prawnik, polityk.
 • Bažík Marek - (1976-) - słowacki sportowiec, piłka nożna.
 • Brochólski Bruno - (1969-) - II reżyser.
 • Case Sharon - (1971-) - aktorka amerykańska.
 • Coetzee John Maxwell - (1940-) - pisarz południowoafrykański.
 • Egglesfield Colin - (1973-) - aktor amerykański.
 • Farrell Gia - (1989-) - piosenkarka amerykańska.
 • Fejér Lipót - (1880-1959) - matematyk węgierski.
 • George Jason Winston - (1972-) - aktor amerykański.
 • Kruk John - (1961-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Lanzafame Davide - (1987-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Moorer Thomas - (1912-2004) - admirał amerykański.
 • Parks Floyd Lavinius - (1896-1959) - generał amerykański.
 • Pietrzkiewicz Dawid - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rothwell Alan - (1937-) - aktor angielski.
 • Shaughnessy Charles - (1955-) - aktor angielski.
 • Słucka Irina - (1979-) - rosyjska łyżwiarka figurowa.
 • Teigl Georg - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Thorup Kristen - (1942-) - duński pisarz.
 • Zawadzki Robert - (1980-) - aktor.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.