Wodnik, 08 lutego - Kobieta

Wodnik, 08 lutego - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Wodniczka urodzona w dniu 8 2 charakteryzuje się szczerością, przyjaciele są dla niej niezmiernie istotni, jest niezwykle ceniona przez współtowarzyszy, jednak częstokroć w tej naturalnej życzliwości potrafi nie zaspokoić osobistych interesów. Jest to osoba zorganizowana, umie dociągnąć swoje przedsięwzięcia do pomyślnego zwieńczenia, potrafi się adekwatnie inspirować, jednak czasem nadmiernie przyzwyczaja się do poprzednio stworzonych projektów. Często bywa konwencjonalna, uwielbia złożony publiczny ceremoniał, częstokroć jest pełna ogłady, jednakże też nieco rutynowa w działaniu, zatem jest to optymalny koordynator. Znamionuje się elastycznością, cechują ją liczne, nowatorskie koncepcje i bardzo ciężko ją czymś poruszyć. Jest to jednostka komunikatywna, posiada ogromny i chętnie stosowany zasób słów, ochoczo czyta, lecz często nie umie w racjonalnym terminie dojść do sedna. Jest to człowiek towarzyski, mówi o swoich najmniejszych myślach, jej zwyczajne gesty mają wygląd wytwornego baletu, aczkolwiek częstokroć niestety nie potrafi zamknąć się w stosownym momencie.
To osobnik wyrafinowany, podziwia chyże, wyścigowe pojazdy i pragnie prowadzić się z lordowskim szykiem, a zatem posiadanie kapitału niezmiernie ułatwia jej realizowanie bytu korelującego z jej charakterem. Cechuje się pogodą, w każdym wypadku patrzy z nadzieją przed siebie, obawa przed popełnieniem błędu nie obezwładnia jej, toteż wyśmienicie sprawdza się w zadaniach obarczonych zagrożeniem. To osoba sprawiedliwa, usiłuje podnieść się nad własne uprzedzenia oraz wystrzega się wypowiadania się o dalekich sobie dziedzinach, więc chętnie jest powoływana do rozsądzania sprzeczek. To człowiek zaradny, autentycznie przepada za absolutną swobodą decyzji, a więc niech ci nie zdaje się, iż ulegnie komuś bez potyczki. Jest to osobnik zdecydowany, w ucieleśnianiu swoich zamierzeń umie być niezwykle metodyczna, niejednokrotnie nawet grubiańska, potrafi wymusić załatwienie wydanych instrukcji i z radością odbiera wszelkie korzystne zmiany w rzeczywistości. Jest to jednostka tolerancyjna, dysponuje bardzo dociekliwą i wielostronną umysłowością i bawi ją różnorodność życia i kolegów, dlatego bywa organizatorem filantropijnym starającym się o równouprawnienie osób marginalizowanych. Jest to człowiek powolny, zdaje się kompletnie zrelaksowaną, do własnych obowiązków zabiera się tak, jakby wspaniale czuła się przy takim marnowaniu żywota. To osobnik dalekowzroczny, to przewidujący i śmiały zarządca, sporządza skomplikowane plany oraz prze ku sukcesowi wolno, ale systematycznie. To jednostka subtelna, nie boi się zajmować się arbitrażem kłótni, które stanowią niezaprzeczalne wyzwanie także dla doświadczonych i zmyślnych polityków i przeważnie przytłaczają pozostałe osoby.

Inne określenia prawidłowo ukazujące owego osobnika to też: inteligentny, nieuprzejmy, oszczędny, wyobcowany, ekscentryczny, poukładany, żarliwy, namówiony, przenikliwy, wyemancypowany, roztropny, naiwny, dyskretny, bezbarwny, sprytny, nieufny, wspaniałomyślny, lubieżny, gospodarny, nudny, obłudny, nietaktowny, kochający, wystraszony, ufny, ograniczony oraz twórczy.
Zawodami, w których optymalnie się będzie spełniał, są: laborant, sprawozdawca, eksperymentator, ilustrator, filozof, pisarz, bibliotekarz, powieściopisarz, archeolog, dziennikarz, referent, lektor i introligator.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.