Wodnik, 07 lutego - Kobieta

Wodnik, 07 lutego - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Pani wodnik, która urodziła się dnia 7 2, jest to człowiek błyskotliwy, jest centralną gwiazdą każdego wydarzenia, eskorta rozległej publiczności stanowi dla niej najwspanialszą rozrywkę, jednak częstokroć ubóstwia wypowiadać opinie niezbyt rozsądne. To osoba metodyczna, wykonuje pracę bez nieskutecznych zrywów, funkcjonuje w sposób rozumny i zaplanowany, jednak niejednokrotnie nadmiernie przywiązuje się do uprzednio obmyślonych pomysłów. To jednostka sztywna, pragnie posiadać kompletną ripostę na dowolne potencjalne zapytanie, jako składnik zbiorowości jest często wiarygodna, pomimo tego że jednocześnie niespecjalnie sprytna, toteż jest to idealny wodzirej. Znamionuje się szczerością, jest porządnym i słownym pracownikiem, lojalność w parze małżeńskiej jest dla niej rzeczą niepodważalną, lecz jej spontaniczna praworządność umie być przyczyną erupcji niechęci. Jest to osobnik elokwentny, lubi zabierać głos długo i niejasno, chętnie kształci się, aczkolwiek częstokroć trudno wydobyć z niej krótkie i merytoryczne repliki. To osoba elastyczna, pojęcie „niewykonalne” nie figuruje w jej doktrynie życiowej i potrafi dostosować się do płynnych okoliczności.
To człowiek niezależny, postanowienia obiera na bazie własnych rozważań, zatem szaleństwem jest przewidywanie, iż ulegnie komuś bez pojedynku. Jest to jednostka grzeczna, nie obawia się zajmować się rozsądzaniem zwad, które zdają się nierealnymi a wręcz szaleńczymi i ścierające się z nimi osoby przeważnie błyskawicznie skłaniają do poddania się. Jest to osobnik dalekowzroczny, to ostrożny i śmiały dowódca, drobiazgowo komponuje wszelkie akcje oraz nie wierzy projektom napisanym na kolanie. Charakteryzuje się wysublimowaniem, ceni wyrafinowane posiłki i napoje i doznaje pociągu do utrzymywania kontaktu z teatrem, dlatego często bywa kwalifikowana jako lokalny wyznacznik gustów. To jednostka powolna, sfinalizowanie czegokolwiek w terminie to dla niej niemożliwa sprawa, zachowuje się tak, jakby kompletnie nie interesowała się wykonaniem swoich działań. To człowiek stanowczy, wyraźnie i starannie komunikuje swoje oczekiwania, umie wydębić zrealizowanie zarządzonych zarządzeń oraz nie odstępuje od ucieleśniania długofalowych koncepcji dla krótkotrwałej i złudnej ulgi. To osoba pogodna, wyczekuje od rzeczywistości nieznanych, pasjonujących doświadczeń, popełnione błędy uznaje za kopalnię wartościowej mądrości, więc nie traci nadziei nawet w trudnych warunkach. To osobnik tolerancyjny, ma niezwykle otwarty i wszechstronny umysł i nie kręci jej nakłanianie kolegów do swoich przekonań, a zatem stara się unikać stukniętych ekstremistów zaaferowanych rozgłaszaniem jedynie słusznych poglądów. To człowiek uczciwy, bardzo skrupulatnie analizuje najsubtelniejsze kwestie oraz wszelkie rzeczy chce przeanalizować po wiele razy, a więc zawsze pierw z uwagą cię przemagluje przed ogłoszeniem werdyktu.

Pozostałe określenia prawidłowo ukazujące opisywanego osobnika to też: staranny, przesądny, czarujący, zdystansowany, konformistyczny, poukładany, uśmiechnięty, wytworny, tajemniczy, liberalny, wygodnicki, nieufny, roztropny, olśniewający, gospodarny, wspaniałomyślny, przenikliwy, przyjacielski, indywidualistyczny, ociężały i oryginalny.
Zawodami, w których najtrafniej będzie funkcjonował, są: malarz, powieściopisarz, referent, plastyk, archeolog, filozof, sprawozdawca, dziennikarz, poeta, pisarz oraz felietonista.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Finsen Niels Ryberg - (1860-1904) - lekarz duński.
 • Gibernau Sete - (1972-) - motocyklista hiszpański.
 • Imedaszwili Dawit - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kowalik Adam - (1933-) - prawnik, polityk.
 • Pankiewicz Eugeniusz - (1857-1898) - kompozytor, pianista.
 • Półchłopek Arkadiusz - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Quinn James - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Retlewski Adam - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sawka Karolina - (1991-) - aktorka dziecięca.
 • Wilhelm Manuel - (1980-) - niemiecki sportowiec, rugby.
 • Wydrzyński Maciej - (1974-) - przedsiębiorca, polityk.
 • Yasgur Max - (1919-1973) - farmer amerykański.
 • Zamenhof Ludwik - (1859-1917) - poliglota, lekarz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.