Wodnik, 04 lutego - Kobieta

Wodnik, 04 lutego - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Wodniczka, która przyszła na świat w dniu 4 2, jest to osobnik zdyscyplinowany, pracuje bez bezsensownych zrywów, potrafi się prawidłowo inspirować, jednak umie być zbyt konwencjonalna w nietypowych okolicznościach. To człowiek towarzyski, jest prawdziwym aktywistą, jej przeciętne ruchy mają wygląd egzotycznego popisu, jednakże potrafi także zamęczać trajkotaniem ciągle o określonym temacie. Charakteryzuje się szczerością, koledzy są dla niej niezwykle cenni, wierność w małżeństwie jest dla niej rzeczą niepodważalną, aczkolwiek częstokroć w tej wrodzonej życzliwości umie nie dopilnować własnych interesów. Jest to jednostka komunikatywna, posiada ogromny i ochoczo wykorzystywany zasób językowy, jej wypowiedzi to autentyczne utwory artystyczne, lecz często w jej przemowach zwyczajnie brakuje przesłania. Znamionuje się wszechstronnością, skłonność do ulepszania jest jej niezmienną właściwością i bardzo ciężko ją czymś zaszokować. Częstokroć bywa sztywna, jej sposób bycia jest często rutynowy, nieszablonowość to dla niej nieomal pseudonim nieodpowiedniego postępowania, zatem nie jest lubianą duszą towarzystwa.
Cechuje się zdecydowaniem, zmierza do celu bez nieuzasadnionych wątpliwości, chętnie toczy walki z innymi oraz radośnie wita wszelkie korzystne reformy w życiu. Jest to osoba kompromisowa, nie wadzą cudze zainteresowania i problemowo aktualizuje istniejące przekonania w zderzeniu ze świeżymi doznaniami, więc próbuje unikać zaślepionych pomyleńców zajętych wygłaszaniem jedynie słusznych koncepcji. To osobnik uczciwy, w każdym wypadku stara się przeniknąć jak najwięcej oraz nie jest popędliwa z podejmowaniem decyzji, dlatego z reguły jest ceniona jako arbiter. Jest to człowiek przezorny, to przewidujący i odważny planista, cierpliwie przepatruje posiadane prognozy i zbiory danych oraz nie ufa konceptom stworzonym byle jak. Charakteryzuje się zaradnością, postanowienia podejmuje na bazie osobistych przemyśleń, toteż niech ci nie roi się, że wykona zaordynowane jej polecenia. Cechuje się optymizmem, niezachwianie wierzy w swój dobry los, pragnie czerpać wiedzę o nowych zagadnieniach, a zatem ochoczo bierze się za eksplorację niezgłębionych uprzednio obszarów. Jest to osobnik wyrafinowany, najchętniej ubiera się w najbardziej poszukiwane właśnie i stylowe szaty i doznaje upodobania do pozostawania w kontakcie z malarstwem, a więc posiadanie gotówki niezmiernie udogadnia jej prowadzenie żywota współgrającego z jej naturą. To osoba powolna, zakończenie czegokolwiek o czasie to dla niej niewykonalna misja, działa tak, jakby dysponowała na wykonanie jakichkolwiek zadań kompletnym stuleciem. To jednostka grzeczna, można jej polecić realizację ambitnych operacji, które wymagają potężnej dozy taktownej powściągliwości i na ogół przerastają innych ludzi.

Pozostałe cechy odpowiednio odzwierciedlające niniejszą jednostkę to też: poukładany, wyobcowany, ograniczony, kapryśny, twórczy, postępowy, uprzejmy, bezbarwny, solidny, nietaktowny, olśniewający, przesądny, nieufny, wystraszony, dyplomatyczny, konformistyczny, gospodarny, liberalny, zdystansowany, tkliwy, czarujący, zrzędliwy, roztropny, rozmowny, przebiegły oraz perfekcjonistyczny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie realizował, są: poeta, filozof, malarz, lektor, laborant, badacz, bibliotekarz, księgarz, dramatopisarz, sprawozdawca, eksperymentator, pisarz, referent i ilustrator.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chen Joan - (1961-) - aktorka chińska.
 • Coslovich Claudia - (1972-) - włoska sportowiec, lekkoatletyka, rzut oszczepem.
 • Czarnecki Bartosz - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dubiel Artur - (1969-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gałązka Janusz - (1987-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Gates Jennifer Katharine - (1996-) - córka Jenny i Billa Gates`ów.
 • Grabarczyk Cezary - (1960-) - adwokat, polityk.
 • Jabłecki Daniel - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kostrzewski Franciszek - (1826-1911) - malarz, rysownik karykaturzysta.
 • Kowalczuk Maksym - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Moroder Giorgio - (1940-) - włoski kompozytor muzyki filmowej.
 • Neururer Peter - (1955-) - niemiecki trener piłkarski.
 • Ponlid Wijan - (1976-) - tajski sportoweic, boks.
 • Poźniak Wiktor Genrikowicz - (1901-) - generał radziecki.
 • Schmitt Sandra - (1981-2000) - niemiecka sportowiec, narciarstwo dowolne.
 • Spokojny Piotr II - (1648-1706) - regent Portugalii 1667-1683, król Portugalii 1683-1706.
 • Szczepkowski Andrzej - (1923-1997) - aktor, reżyser teatralny, dyrektor teatru, pedagog, polityk.
 • Temesvári Andrea - (1966-) - węgierska sportowiec, tenis ziemny.
 • Uchida Tomu - (1898-1970) - japoński reżyser filmowy.
 • Ñíguez Aarón - (1989-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.