Wodnik, 02 lutego - Kobieta

Wodnik, 02 lutego - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Zodiakalna kobieta wodnik, która urodziła się w dniu 2 2, jest to osoba błyskotliwa, jest najważniejszą gwiazdą każdego bankietu, posiada w umyśle obfitą liczbę historii, lecz potrafi również nudzić gadaniem bezustannie o jakiejś kwestii. To osobnik konsekwentny, umie doprowadzić swoje plany do szczęśliwego finiszu, kłopoty nie potrafią łatwo jej odstręczyć, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. Częstokroć bywa sztywna, uwielbia wyrafinowaną społeczną etykietę, jako cząstka społeczeństwa jest często godna zaufania, chociaż jednocześnie niezbyt lotna, a zatem najwspanialsze wyniki uzyskuje w matematycznych zagadnieniach pozbawionych kuglarskich fajerwerków. Cechuje się komunikatywnością, dysponuje rozległym i ochoczo użytkowanym zasobem słów, chętnie studiuje, jednakże częstokroć w jej wystąpieniach po prostu brakuje przesłania. Jest to człowiek wszechstronny, niezwykle trudno ją czymś zaskoczyć, umie wpasować się w zmieniające się warunki i charakteryzują ją liczne, innowacyjne koncepcje. Znamionuje się wiernością, jest zacnym i sumiennym podwładnym, do małżeństw odnosi się bardzo na serio, aczkolwiek niejednokrotnie w swojej uczciwości dociera aż do pompatyczności.
Jest to jednostka powolna, nie można jej raczej opisać jako terminową, do własnych zleceń ustosunkowuje się tak, jakby wyśmienicie czuła się przy takim marnotrawieniu żywota. Charakteryzuje się wesołością, emanuje ożywczym animuszem, ubóstwia przyswajać wiedzę o oryginalnych sprawach, a więc ochoczo podejmuje się eksploracji nieprzebytych uprzednio obszarów. To osoba tolerancyjna, nie niepokoją inne upodobania i nie bawi jej nakłanianie kompanów do swoich poglądów, toteż dokłada starań, by wystrzegać się narwanych fanatyków zajętych wygłaszaniem jedynie słusznych idei. Jest to osobnik przezorny, podejmuje próby, by nie odpowiadać odruchowo, wnikliwie ogląda istniejące informacje i ekstrapolacje oraz nie darzy zaufaniem projektów stworzonych w pośpiechu. Jest to jednostka kulturalna, potrafi wybrnąć z uciążliwych i groźnych sytuacji, które stanowią niezaprzeczalne wyzwanie także dla kompetentnych i pomysłowych dyplomatów i z reguły doprowadzają do rozpaczy pozostałych ludzi. Jest to osoba zdecydowana, zwykle działa żywiołowo i na wysokich obrotach, nie doznaje oporu przed unicestwianiem dotychczasowego porządku oraz nie wyrzeka się urzeczywistnienia dalekosiężnych inicjatyw dla dorywczego i pozornego wytchnienia. Cechuje się szykownością, z największą satysfakcją przyobleka się w najmodniejsze obecnie i wykwintne ubrania i pragnie prowadzić się z jaśniepańskim szykiem, dlatego uradowana jest jako posiadacz wielkiego mienia. Znamionuje się bezstronnością, usiłuje przeniknąć odmienne przekonania oraz unika wypowiadania się o nieznanych sobie dziedzinach, więc zazwyczaj jest ogólnie uważana za obiektywnego negocjatora. To osobnik niezależny, nie cierpi wszelkich ograniczeń i zasad, zatem nonsensem jest zakładanie, że posłucha kogoś bez starcia.

Inne atrybuty odpowiednio obrazujące niniejszą jednostkę to też: żarliwy, kreatywny, obłudny, litościwy, bezbarwny, uśmiechnięty, życzliwy, atrakcyjny, przyjazny, zręczny, zgryźliwy, zmysłowy, tajemniczy, wygodnicki, jowialny, gospodarny, lubieżny, nieelastyczny, zgaszony, wytworny, zrzędliwy oraz kochający.
Zawodami, w których doskonale się będzie realizował, są: ilustrator, myśliciel, plastyk, geolog, badacz, bibliotekarz, felietonista, poeta, sprawozdawca, pisarz, referent, dramatopisarz, lektor, księgarz i introligator.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.