Wodnik, 17 lutego - Kobieta

Wodnik, 17 lutego - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Kobieta wodnik, która przyszła na świat w dniu 17 2, charakteryzuje się lojalnością, jest rzetelnym i słownym podwładnym, jest bardzo chwalona przez kolegów, lecz chwilami w swoim zaangażowaniu dosięga aż do sztuczności. Cechuje się komunikatywnością, jej rozważania są podobne do skomplikowanych budowli, lubi rozmawiać otwarcie na różne tematy, jednakże często w jej wypowiedziach po prostu brakuje przesłania. Jest to osobnik konwencjonalny, pragnie dysponować sprawdzoną odpowiedzią na każdą możliwą kwestię, oryginalność to dla niej niemal nazwa złego postępowania, zatem jest to optymalny animator. To człowiek elastyczny, potrafi sprawdzać się w dowolnych warunkach i doskonale improwizuje nawet w sytuacjach mocnego stresu. Bywa jednostką ekstrawertyczną, jest wulkanem różnych koncepcji, jej zwyczajne ruchy wyglądają jak wyrafinowany taniec, aczkolwiek częstokroć ma także nazbyt dobre mniemanie o sobie. Jest to osoba metodyczna, umie doprowadzić swoje przedsięwzięcia do pomyślnego wykonania, działa w sposób roztropny i przemyślany, jednak potrafi być nadto oficjalna w nieznanych okolicznościach.
To osobnik szykowny, z największą satysfakcją przyobleka się w najbardziej przebojowe w tej chwili i wytworne stroje i jej społeczne maniery są zawsze bezbłędne, a zatem uradowana jest jako szafarz dużego majątku. Znamionuje się tolerancyjnością, umie przestawać z jednostkami o wielce rozbieżnych poglądach i sprawnie zmienia dotychczasowe przekonania w kontakcie ze świeżymi spostrzeżeniami, toteż nie akceptuje u znajomych wyłącznie niedostatku wielkoduszności. To człowiek zdecydowany, w realizacji własnych zamierzeń potrafi być niezmiernie zdyscyplinowana, momentami całkiem brutalna, umie wymóc załatwienie wydanych nakazów oraz z radością wita wszelkie korzystne innowacje w rzeczywistości. To osoba radosna, cieszy się życiem, uwielbia dokształcać się w oryginalnych zagadnieniach, dlatego dobrze sprawuje się jako odważny racjonalizator. To osobnik flegmatyczny, nie można jej raczej ocenić jako przewidywalną, zachowuje się tak, jakby przemijanie czasu w ogóle nie odnosiło się do jej persony. To człowiek subtelny, potrafi wykaraskać się z przykrych i groźnych sytuacji, które wydają się nierealnymi a wręcz szalonymi i zazwyczaj załamują pozostałe osoby. To jednostka ostrożna, to przewidujący i ambitny strateg, bacznie analizuje posiadane informacje i prognozy oraz nie ufa pomysłom sporządzonym niestarannie. Jest to osobnik zaradny, nie znosi jakichkolwiek reguł i ograniczeń, a więc rozczaruje cię przewidywanie, że posłucha kogoś bez starcia. Charakteryzuje się sprawiedliwością, w każdym wypadku próbuje poznać jak najwięcej oraz nie spieszy się z przedsiębraniem działania, więc z reguły jest lubiana jako sędzia.

Inne określenia prawidłowo obrazujące tę osobę to też: zgryźliwy, sceptyczny, zręczny, kochający, kreatywny, wspaniałomyślny, indywidualistyczny, naiwny, przyjazny, przyjacielski, oryginalny, kapryśny, oszczędny, niezawodny, zmysłowy, jowialny, roztropny, gorliwy, lubiany, życzliwy, ograniczony, obłudny, nudny i sprytny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie czuł, są: geolog, introligator, sprawozdawca, myśliciel, księgarz, poeta, laborant, felietonista, naukowiec, dramatopisarz, ilustrator, filozof, badacz, archeolog, eksperymentator oraz bibliotekarz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acri Anioł z - (1669-1739) - włoski kapucyn, błogosławiony.
 • Avery Brian - (1973-) - amerykański kaskader filmowy.
 • Bernoldi Enrique - (1978-) - brazylijski kierowca wyścigowy.
 • Dausset Jean - (1916-2009) - francuski immunolog, hematolog.
 • Dudek Marcin - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fenton George - (1950-) - kompozytor angielski.
 • Ficino Marsilio - (1433-1499) - włoski filozof, teoretyk sztuki, lekarz.
 • Gecko Seth - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Grzondziel Rafał - (1912-1998) - ksiądz katolicki, twórca polskich "Kaszub" w kanadyjskiej prowincji Ontario.
 • Kammerling Anna-Karin - (1980-) - szwedzka sportowiec, pływanie.
 • Landes Bertha - (1868-1943) - polityk amerykański.
 • Olejarz Łukasz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Page LaWanda - (1920-) - aktorka amerykańska.
 • Perey Marguerite - (1909-) - fizyk francuska.
 • Ponsford Bill - (1900-1991) - australijski sportowiec, krykiet.
 • Starović Saša - (1988-) - serbski sportowiec, piłka siatkowa.
 • Woźniak Sławomir - (1957-) - realizator produkcji filmowej i telewizyjnej.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.