Wodnik, 16 lutego - Kobieta

Wodnik, 16 lutego - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Wodniczka, która urodziła się dnia 16 2, uwielbia zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez nieskutecznych zrywów, kłopoty nie potrafią szybko jej zniechęcić, jednak marnie daje sobie radę z błyskawicznie przeistaczającymi się sytuacjami. Często bywa sztywna, wygląda jak wóz bez amortyzatorów, improwizacja to dla niej niemal nazwa błędnego zachowania, toteż jest to najlepszy organizator. Znamionuje się wszechstronnością, nie marnuje tygodni na bezproduktywne narzekanie i skłonność do modernizowania jest jej nieodmienną cechą. To jednostka towarzyska, rozpowiada o swoich najdrobniejszych rozważaniach, bardzo lubi popisywać się, lecz częstokroć na nieszczęście nie umie uciszyć się w stosownym momencie. Jest to człowiek elokwentny, jej myśli sprawiają wrażenie skomplikowanych konstrukcji, chętnie rozmyśla, jednakże często potrafi również wypowiadać zwyczajne bzdety. To osobnik lojalny, umie być prawdziwym kolegą dostępnym w strapieniach, usiłuje działać stosownie do swoich przekonań, ale czasami w swojej uczciwości posuwa się aż do przesady.
To osoba ostrożna, stroni od pośpiesznych aktywności, wnikliwie sprawdza istniejące prognozy i informacje oraz nie pokłada ufności w pomysłach utworzonych niestarannie. Charakteryzuje się bezstronnością, niezmiernie drobiazgowo analizuje najbłahsze sprawy i nie wierzy rozstrzygnięciom przedsiębranym pod presją wzruszeń, zatem zwykle jest poważana jako sędzia. Cechuje się szykownością, swoją kwaterę aranżuje z zaiste magnackim rozmachem i jej publiczne zwyczaje są zawsze idealne, a zatem częstokroć jest oceniana jako tubylczy wyznacznik gustów. To człowiek grzeczny, potrafi wybrnąć z trudnych i groźnych okoliczności, które odnoszą się do dziedzin niezwykle drażliwych i okażą niewykonalne dla jej rozlicznych poprzedników. Znamionuje się pogodą, w każdym wypadku spoziera z nadzieją w jutro, fascynują ją oryginalne doświadczenia i przygody, dlatego doskonale funkcjonuje jako dzielny reformator. Jest to osobnik powolny, ślimak to przy niej naturalne uosobienie bystrości, do własnych zleceń odnosi się tak, jakby upływ życia kompletnie nie tyczył się jej istoty. Jest to jednostka kompromisowa, ochoczo przyswaja wiedzę o nowych i ciekawych rzeczach i nie bawi jej nakłanianie towarzyszy do swoich poglądów, więc bywa działaczem prospołecznym walczącym o równouprawnienie mniejszości. Uwielbia zachowywać się stanowczo, wspaniale zna swoje oczekiwania, nie czuje obiekcji przed unicestwianiem dotychczasowego porządku oraz nie obawia się zaczynania sprzeczek. Charakteryzuje się zaradnością, postanowienia podejmuje na podstawie osobistych przemyśleń, a więc absurdem jest sądzenie, iż podda się komuś bez walki.

Inne atrybuty kapitalnie odzwierciedlające wspomnianą osobę to także: gadatliwy, mądry, zgryźliwy, zrzędliwy, wytrzymały, oszczędny, przesądny, zmysłowy, zgaszony, schematyczny, lubiany, ufny, słodki, czarujący, konformistyczny, ograniczony, indywidualistyczny, gospodarny, inteligentny, jowialny, staranny, bezpruderyjny, nietaktowny, twórczy, pociągający, nudny, nieuprzejmy i uparty.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie realizował, są: lektor, sprawozdawca, laborant, felietonista, myśliciel, poeta, archeolog, księgarz oraz dramatopisarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Ali Mahershala - (1974-) - aktor amerykański.
 • Berthomieu André - (1903-1960) - francuski reżyser filmowy, scenarzysta.
 • Chrzanowski Ireneusz - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Deyn Agyness - (1983-) - modelka angielska.
 • Emmijan Robert - (1965-) - armeński sportowiec, lekkoatletyka, skok w dal.
 • Gabel Theodore Norman Howard - (2007-) - syn Seth'a Gabel'a i Byrce Dallas Howard.
 • Kabbah Ahmad Tejan - (1932-) - polityk afrykański.
 • Keator Dolores - (1925-) - amerykańska aktorka w filmie "Doktor No" 1962: Mary Trueblood.
 • Kwaśniewska Aleksandra - (1981-) - dziennikarka, prezenterka telewizyjna i radiowa.
 • Lord Rebecca - (1973-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Mirbeau Octave - (1848-1917) - pisarz francuski.
 • Napiórkowska Małgorzata - (1962-) - aktorka.
 • Owens Jerry - (1981-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Paprocki Piotr - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zujewski Ołeh - (1920-1996) - ukraiński poeta, tłumacz.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.