Wodnik, 14 lutego - Kobieta

Wodnik, 14 lutego - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Wodniczka urodzona dnia 14 2 znamionuje się wszechstronnością, wyśmienicie sprawdza się nawet w sytuacjach przykrego bałaganu, pociąg do udoskonalania jest jej nieodmienną właściwością i nie traci dni na bezowocne utyskiwanie. Bywa jednostką towarzyską, jest prawdziwą duszą towarzystwa, niezwykle lubi popisywać się, aczkolwiek często na nieszczęście nie umie zamilknąć w odpowiedniej chwili. Cechuje się systematycznością, potrafi mądrze zawiadywać swoimi siłami, funkcjonuje w sposób rozważny i sprawdzony, jednak nierzadko nadmiernie przywiązuje się do wcześniej stworzonych projektów. Bywa osobnikiem konwencjonalnym, wygląda jak auto bez hamulców, spontaniczność to dla niej prawie pseudonim błędnego postępowania, zatem idealne rezultaty uzyskuje w matematycznych przedmiotach wypranych z bufońskich błyskotek. Jest to człowiek wierny, kumple są dla niej niezmiernie istotni, jest bardzo ceniona przez wspólników, jednakże chwilami w swojej ofiarności posuwa się aż do sztuczności. Jest to osoba komunikatywna, pragnie zabierać głos długo i niezrozumiale, uwielbia oszałamiać kompanów swoją rozległą erudycją, ale częstokroć ciężko wydobyć z niej skondensowane i treściwe repliki.
Jest to osobnik taktowny, daje radę znaleźć wydajne rozwiązania komplikacji, które potrzebują wielkiej dawki kurtuazyjnego umiaru i na ogół załamują innych ludzi. Charakteryzuje się wysublimowaniem, swój dom wyposaża z iście dostojną fantazją i doznaje zamiłowania do stykania się z malarstwem, a więc posiadanie gotówki niezwykle udogadnia jej wiedzenie egzystencji będącej w zgodzie z jej charakterem. To jednostka niezależna, naprawdę kocha nieograniczoną autonomię wyboru, toteż szaleństwem jest uważanie, iż usłucha kogoś bez potyczki. To osoba powolna, wszelkie plany istnieją dla niej jedynie teoretycznie, zachowuje się tak, jakby doskonale spędzała czas przy takim trwonieniu żywota. Znamionuje się kompromisowością, dysponuje niezmiernie wścibską i wieloaspektową psychiką i osobników różnych i niekonwencjonalnych nie uznaje od razu za niebezpieczeństwo, więc nie akceptuje u kolegów tylko braku tolerancji. Cechuje się optymizmem, emanuje ożywczym wigorem, lęk przed popełnieniem pomyłki nie unieruchamia jej, a zatem bardzo dobrze spełnia się w zadaniach obarczonych ryzykiem. Lubi zachowywać się stanowczo, w realizowaniu własnych zamierzeń umie być bardzo metodyczna, momentami całkiem drapieżna, potrafi wyegzekwować załatwienie wydanych zarządzeń oraz nie rezygnuje z wdrażania długofalowych koncepcji dla tymczasowej i pozornej ulgi. To jednostka bezstronna, stara się wznieść się ponad osobiste antypatie i stroni od rozstrzygania o nieznanych sobie zagadnieniach, dlatego chętnie jest rekrutowana do sędziowania zwad. Charakteryzuje się rozwagą, to dalekowzroczny i śmiały przywódca, dokładnie układa najmniejsze ruchy oraz nie darzy zaufaniem pomysłów napisanych niestarannie.

Pozostałe cechy prawidłowo określające opisywanego człowieka to też: zgryźliwy, przenikliwy, pociągający, sarkastyczny, nietaktowny, atrakcyjny, zmysłowy, olśniewający, czujny, przyjazny, nieufny, schematyczny, lubiany, inteligentny, solidny, uśmiechnięty, sprytny, dyskretny, ociężały, czarujący, rozmowny, jowialny, poukładany, zręczny i twórczy.
Zawodami, w których idealnie się będzie realizował, są: eksperymentator, bibliotekarz, archeolog, poeta, lektor, powieściopisarz, geolog, naukowiec, sprawozdawca oraz referent.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Agate Alfred Thomas - (1812-1846) - artysta amerykański.
 • Aubry Pierre - (1874-1910) - francuski historyk muzyki.
 • Bärmann Heinrich Joseph - (1784-1847) - niemiecki klarnecista.
 • Evans Cadel - (1977-) - australijski sportowiec, kolarstwo szosowe.
 • Gurney Goldsworthy - (1793-1875) - brytyjski chirurg, chemik, wykładowca, architekt, konstruktor.
 • Hancock Winfield Scott - (1824-1886) - amerykański generał, polityk.
 • Henderson Florence - (1934-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Horkheimer Max - (1895-1973) - niemiecki filozof, socjolog.
 • Kauffmann Georg Friedrich - (1679-1735) - niemiecki kompozytor, organista.
 • Komur Mateusz - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Leerhsen Erica - (1976-) - aktorka amerykańska.
 • Owen Scott - (1975-) - muzyk australijski.
 • Platt Edward - (1916-1974) - aktor amerykański.
 • Sulejkow Kiryłł Filipowicz - (1893-1985) - generał radziecki.
 • Świdowska Alina - (1953-) - aktorka.
 • Tallard Kamil - (1652-1728) - marszałek Francji.
 • Werner Johann - (1468-1522) - matematyk niemiecki.
 • Wheater David - (1987-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Wojciechowski Daniel - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.