Wodnik, 13 lutego - Kobieta

Wodnik, 13 lutego - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Wodniczka, która przyszła na świat w dniu 13 2, jest to osobnik elastyczny, jeśli trzeba, potrafi zmontować samolot z brystolu i linki i hasło „niewykonalne” nie egzystuje w jej słowniku. To jednostka błyskotliwa, jest źródłem różnorodnych planów, posiadanie szerokiego audytorium jest dla niej najlepszą zabawę, ale na nieszczęście umie również uważać się za ósmy cud świata. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi rozsądnie wykorzystywać swoje siły, problemy nie umieją prędko jej zdeprymować, jednak potrafi być przesadnie konwencjonalna w nieprzewidzianych sytuacjach. Jest to osoba lojalna, jest niezmiernie opiekuńcza względem własnego współmałżonka, próbuje zachowywać się odpowiednio do swoich przekonań, aczkolwiek nieraz w swojej ofiarności sięga aż do bufonerii. Częstokroć bywa oficjalna, pragnie dysponować opracowaną odpowiedzią na dowolną potencjalną zaczepkę, nieszablonowość to dla niej nieomal nazwa złego postępowania, a więc optymalne rezultaty otrzymuje w naukowych dziedzinach wiedzy pozbawionych kuglarskich błyskotek. Jest to człowiek elokwentny, swoje tyrady konstruuje niezwykle pieczołowicie, ochoczo studiuje, lecz często w jej wypowiedziach kompletnie brakuje zawartości.
To jednostka tolerancyjna, ma bardzo ciekawską i wielostronną psychikę i nie interesuje jej przekonywanie towarzyszy do swoich poglądów, więc dokłada starań, by stronić od narwanych radykałów zajętych obwieszczaniem najsłuszniejszych koncepcji. To osobnik grzeczny, umie wybrnąć z zagmatwanych i groźnych okoliczności, które stanowią niezaprzeczalną przeszkodę również dla wykwalifikowanych i twórczych dyplomatów i walczące z nimi osoby zazwyczaj w mig prowadzą do wycofania się. To człowiek dalekowzroczny, stara się nie reagować emocjonalnie, rozpatruje przeróżne harmonogramy wydarzeń oraz nie wierzy pomysłom stworzonym niestarannie. Charakteryzuje się optymizmem, spodziewa się od otoczenia nowych, ciekawych przeżyć, uwielbia uczyć się oryginalnych zagadnień, zatem rewelacyjnie sprawdza się jako nieustraszony racjonalizator. To jednostka obiektywna, podejmuje próby, by wydźwignąć się nad osobiste urazy i nie ufa rozstrzygnięciom podejmowanym pod wpływem emocji, toteż zwykle jest lubiana jako rozjemca. Jest to osobnik niezależny, nie cierpi wszelkich reguł i barier, a zatem zawiedzie cię przewidywanie, iż podporządkuje się komuś bez pojedynku. Jest to osoba silna, na ogół żyje szybko i energicznie, z zapałem wciela w życie ogromne rewolucje i innowacje oraz nie pozwala się zbić z pantałyku. Jest to człowiek wyrafinowany, para się zbytkownymi rozrywkami i jej towarzyskie zachowania są zawsze perfekcyjne, dlatego uradowana jest jako szafarz wielkiej fortuny. To jednostka flegmatyczna, wydaje się bezgranicznie wyluzowaną, potrafi wykroczyć poza każdy realny termin, jakby posiadała na wykonanie jakichkolwiek zadań całą wieczność.

Pozostałe przymioty właściwie obrazujące wspomnianego osobnika to również: nudny, konformistyczny, rozmowny, wyemancypowany, skąpy, ograniczony, uśmiechnięty, ufny, zdystansowany, oszczędny, dyskretny, perfekcjonistyczny, sceptyczny, czujny, staranny, niezawodny, czarujący, ociężały, sarkastyczny, ponętny oraz lubiany.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie spełniał, są: sprawozdawca, księgarz, badacz, poeta, powieściopisarz, bibliotekarz, lektor, laborant, archeolog, pisarz, naukowiec, referent, plastyk, geolog, filozof i malarz.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chen Joan - (1961-) - aktorka chińska.
 • Coslovich Claudia - (1972-) - włoska sportowiec, lekkoatletyka, rzut oszczepem.
 • Czarnecki Bartosz - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dubiel Artur - (1969-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gałązka Janusz - (1987-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Gates Jennifer Katharine - (1996-) - córka Jenny i Billa Gates`ów.
 • Grabarczyk Cezary - (1960-) - adwokat, polityk.
 • Jabłecki Daniel - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kostrzewski Franciszek - (1826-1911) - malarz, rysownik karykaturzysta.
 • Kowalczuk Maksym - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Moroder Giorgio - (1940-) - włoski kompozytor muzyki filmowej.
 • Neururer Peter - (1955-) - niemiecki trener piłkarski.
 • Ponlid Wijan - (1976-) - tajski sportoweic, boks.
 • Poźniak Wiktor Genrikowicz - (1901-) - generał radziecki.
 • Schmitt Sandra - (1981-2000) - niemiecka sportowiec, narciarstwo dowolne.
 • Spokojny Piotr II - (1648-1706) - regent Portugalii 1667-1683, król Portugalii 1683-1706.
 • Szczepkowski Andrzej - (1923-1997) - aktor, reżyser teatralny, dyrektor teatru, pedagog, polityk.
 • Temesvári Andrea - (1966-) - węgierska sportowiec, tenis ziemny.
 • Uchida Tomu - (1898-1970) - japoński reżyser filmowy.
 • Ñíguez Aarón - (1989-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.