Wodnik, 12 lutego - Kobieta

Wodnik, 12 lutego - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Wodniczka, która przyszła na świat w dniu 12 2, to osobnik zorganizowany, mozoli się bez bezcelowych zrywów, funkcjonuje w sposób rozumny i zamierzony, jednak częstokroć nie potrafi wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego sytuacjach. Często bywa konwencjonalna, lubuje się w wymyślnej społecznej etykiecie, jest raczej oficjalna choć w każdym wypadku też bardzo taktowna, a zatem optymalne rezultaty otrzymuje w naukowych przedmiotach wypranych z bufońskich ozdobników. To jednostka elastyczna, umie współdziałać nieomalże z każdą osobą i pojęcie „niewykonalne” nie występuje w jej doktrynie życiowej. Jest to człowiek komunikatywny, jej rozważania sprawiają wrażenie wieloaspektowych struktur, słuchanie jej wystąpień może dawać prawdziwą przyjemność, aczkolwiek częstokroć ciężko wywlec z niej skondensowane i treściwe riposty. Bywa osobnikiem towarzyskim, jest urodzonym społecznikiem, eskorta ogromnej publiczności oznacza dla niej najlepszą rozrywkę, lecz często ubóstwia artykułować oceny mało przemyślane. To jednostka lojalna, jest niezmiernie kochająca wobec swojego towarzysza życia, próbuje zachowywać się adekwatnie do swoich przekonań, jednakże jej naturalna praworządność potrafi skutkować wybuchami awersji.
To osoba samodzielna, nie cierpi wszelkich reguł i barier, dlatego niech ci nie roi się, że będzie przestrzegała twoich restrykcji i dyrektyw. To jednostka wesoła, spodziewa się od życia nieznanych, ciekawych doświadczeń, radują ją oryginalne eksperymenty i przygody, zatem nie traci nadziei nawet w zagmatwanych warunkach. Jest to osobnik sprawiedliwy, podejmuje próby, by unieść się nad własne antypatie oraz nie ufa wyborom wybieranym pod wpływem wzruszeń, więc chętnie jest powoływana do rozsądzania utarczek. Znamionuje się stanowczością, zwykle żyje bystro i energicznie, ochoczo prowadzi zmagania z innymi i nie pozwala się zbić z pantałyku. To człowiek kompromisowy, posiada niezwykle wścibski i wszechstronny umysł i nie kręci jej nakłanianie kompanów do swoich poglądów, a więc stara się stronić od zaślepionych fanatyków pochłoniętych propagowaniem najwspanialszych koncepcji. Charakteryzuje się przezornością, to przewidujący i wytrawny planista, dokładnie aranżuje najmniejsze działania oraz śpieszy ku dostatkowi mozolnie, ale konsekwentnie. Cechuje się szykownością, z największą satysfakcją odziewa się w najbardziej przebojowe obecnie i gustowne ubiory i jej publiczne maniery są zawsze nienaganne, toteż szczęśliwa jest jako właściciel pokaźnego mienia. Jest to osoba powolna, nie można jej zazwyczaj ocenić jako terminową, działa tak, jakby upływanie czasu zupełnie nie dotyczyło jej postaci. To osobnik kulturalny, można jej polecić wykonywanie ambitnych misji, które dotykają rzeczy bardzo delikatnych i okażą niemożliwe dla jej licznych poprzedników.

Pozostałe cechy właściwie opisujące niniejszego człowieka to też: wystraszony, kapryśny, schematyczny, życzliwy, przyjazny, ufny, olśniewający, zmysłowy, ponętny, oszczędny, postępowy, wytworny, litościwy, zrzędliwy, lubieżny, nietaktowny, uśmiechnięty, ociężały, pociągający, jowialny oraz słodki.
Zawodami, w których optymalnie będzie działał, są: poeta, plastyk, archeolog, sprawozdawca, pisarz, bibliotekarz, badacz, felietonista, powieściopisarz, dramatopisarz, księgarz, malarz, myśliciel, introligator, geolog i laborant.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.