Wodnik, 11 lutego - Kobieta

Wodnik, 11 lutego - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Zodiakalna pani wodnik, która przyszła na świat dnia 11 2, bywa jednostką towarzyską, mówi o swoich najbłahszych rozważaniach, jej zwykłe czynności pobrzmiewają niezwykłe przedstawienie, jednakże częstokroć uwielbia wypowiadać sądy niezbyt rozsądne. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi dociągnąć swoje plany do zyskownego zakończenia, pracuje w sposób powściągliwy i zamierzony, jednak często nie wystarcza jej elastyczności koniecznej w nagłych okolicznościach. To osoba wierna, jest bardzo dbała dla własnego współtowarzysza, do miłości odnosi się niezmiernie poważnie, ale jej naturalny legalizm umie być powodem paroksyzmów awersji. Charakteryzuje się wszechstronnością, nie traci godzin na próżne zrzędzenie i adaptuje się szybko i sprawnie. Jest to człowiek komunikatywny, jej myśli sprawiają wrażenie kunsztownych konstrukcji, uwielbia wzbudzać podziw przyjaciół swoją rozległą wiedzą, aczkolwiek częstokroć nie potrafi w akceptowalnym terminie przejść do meritum. Często bywa konwencjonalna, jej styl życia jest częstokroć szablonowy, jako cząstka społeczeństwa jest często solidna, choć równocześnie niespecjalnie sprytna, a zatem najlepsze rezultaty uzyskuje w naukowych dziedzinach wiedzy pozbawionych bufońskich ornamentów.
To osobnik radosny, zawsze popatruje z optymizmem w przyszłość, popełnione gafy ocenia jako źródło pożytecznego doświadczenia, a więc wspaniale funkcjonuje jako nieustraszony innowator. To jednostka kompromisowa, nie przeszkadzają cudze gusty i problemowo modyfikuje dotychczasowe poglądy w kontakcie z nieznanymi wcześniej obserwacjami, dlatego dokłada starań, by stronić od narwanych pomyleńców zaabsorbowanych oznajmianiem najwspanialszych idei. Jest to osoba przewidująca, to ostrożny i posiadający duże aspiracje zarządca, drobiazgowo aranżuje wszelkie manewry oraz prze ku finansowemu dobrobytowi powoli, lecz systematycznie. Jest to jednostka flegmatyczna, nie można jej zwykle opisać jako terminową, umie wykroczyć poza każdy możliwy harmonogram, jakby dysponowała na załatwienie jakichkolwiek zadań całą wiecznością. To osoba wysublimowana, swoje miejsce zamieszkania urządza z naprawdę magnacką wyobraźnią i doznaje zamiłowania do przestawania z teatrem, toteż obfitość gotówki niezwykle ułatwia jej toczenie życia korelującego z jej charakterem. Lubi zachowywać się stanowczo, dobrze zna swoje pragnienia, ochoczo walczy z innymi oraz nie boi się wszczynania utarczek. Cechuje się samodzielnością, autentycznie kocha się w nieograniczonej swobodzie decydowania, zatem niech ci nie roi się, iż będzie miała uznanie dla twoich poleceń i restrykcji. Jest to osobnik kulturalny, daje radę wypatrzyć produktywne rozwiązania kłopotów, które stanowią autentyczną przeszkodę również dla wprawionych i pomysłowych dyplomatów i z reguły przytłaczają pozostałych ludzi. To osobnik uczciwy, bardzo dokładnie bada najdrobniejsze rzeczy oraz nie spieszy się z przedsiębraniem wyboru, więc przeważnie jest ceniona jako negocjator.

Inne atrybuty trafnie określające tę jednostkę to też: oszczędny, żarliwy, przebiegły, nieuprzejmy, niezawodny, konformistyczny, kreatywny, tajemniczy, kapryśny, indywidualistyczny, beznamiętny, ociężały, twórczy, uprzejmy, przesądny, atrakcyjny, ograniczony, rozmowny, wytworny, wspaniałomyślny, zrzędliwy, pociągający, sceptyczny, przenikliwy i życzliwy.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie sprawdzał, są: bibliotekarz, badacz, archeolog, myśliciel, filozof, eksperymentator, plastyk, malarz, introligator oraz geolog.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bakero José Mari - (1963-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Brandt Józef - (1841-1915) - malarz, przedstawiciel tzw.
 • Bresciano Mark - (1980-) - australijski sportowiec, piłka nożna.
 • Chmielarczyk Maksymilian - (1891-1953) - aktor, reżyser teatralny, dyrektor teatru.
 • Daubach Brian - (1972-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Dyhdalewicz Dominik - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gordon Cliff - (1920-1964) - walijski pisarz, aktor.
 • Hilfiker Andreas - (1969-) - szwajcarski sportowiec, piłka nożna.
 • Kerić Andrej - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kotański Mariusz - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lee Jenni - (1982-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Shamrock Ken - (1964-) - amerykański sportowiec, sztuki walki.
 • Souza - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Szpak Włodzimierz - (1950-) - reżyser.
 • Świerczyński Adrian - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.