Wodnik, 01 lutego - Kobieta

Wodnik, 01 lutego - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Astrologiczna kobieta wodnik urodzona w dniu 1 2 częstokroć bywa formalna, jej zachowanie jest często szablonowe, wydaje się być na amen zamknięta w nieodmiennej metodzie działania, toteż nie jest wziętym społecznikiem. Jest to jednostka komunikatywna, swoje tyrady planuje niezwykle uważnie, uwielbia rozmawiać otwarcie na temat różnych kwestii, jednakże częstokroć w jej wypowiedziach najzwyczajniej brakuje znaczenia. To osobnik szczery, jest poważanym i słownym pracownikiem, zaangażowanie w związku małżeńskim jest dla niej sprawą nie budzącą wątpliwości, lecz często w tej immanentnej kurtuazji potrafi nie zatroszczyć się o osobiste potrzeby. Jest to człowiek błyskotliwy, gada o swoich najbłahszych rozważaniach, jej proste poruszenia jawią się wyrafinowanym występem, jednak umie też denerwować paplaniem ciągle o określonej rzeczy. To osoba wszechstronna, jeśli trzeba, potrafi zbudować śmigłowiec z papieru i powroza, umie radzić sobie w każdych okolicznościach i nie traci dni na bezproduktywne utyskiwanie. To jednostka zdyscyplinowana, metodycznie dąży do celu, problemy nie potrafią łatwo jej zdeprymować, jednak częstokroć nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego sytuacjach.
To osoba radosna, w każdym wypadku zerka z optymizmem w jutro, popełnione gafy uznaje za skarbnicę przydatnej nauki, dlatego świetnie sprawdza się jako odważny innowator. Znamionuje się rozwagą, próbuje nie odpowiadać emocjonalnie, bierze pod uwagę rozliczne scenariusze wydarzeń oraz nie wierzy projektom stworzonym na kolanie. To jednostka flegmatyczna, jakiekolwiek grafiki działają dla niej wyłącznie jako abstrakcja, zachowuje się tak, jakby doskonale czuła się przy takim traceniu życia. To człowiek bezstronny, bardzo drobiazgowo roztrząsa najmniejsze kwestie i nie jest pospieszna z podejmowaniem decyzji, a więc zwykle jest ogólnie uważana za obiektywnego sędziego. Charakteryzuje się samodzielnością, naprawdę przepada za nieskrępowaną autonomią wyboru, a zatem zawiedzie cię spodziewanie się, iż podporządkuje się komuś bez konfrontacji. Jest to jednostka wysublimowana, z największą przyjemnością ubiera się w najbardziej przebojowe aktualnie i szykowne ubrania i ubóstwia postępować z hrabiowską szykownością, zatem często bywa postrzegana jako rodzimy dyktator mody. Lubi zachowywać się stanowczo, zmierza do finału bez zbędnych wątpliwości, umie wyegzekwować wykonanie zaordynowanych poleceń oraz nie odstępuje od wdrażania długookresowych inicjatyw dla doraźnego i iluzorycznego wytchnienia. Jest to osobnik tolerancyjny, ma niezmiernie wścibską i wielostronną psychikę i sprawnie zmienia istniejące poglądy w kontakcie z nieznanymi wcześniej doznaniami, więc nie aprobuje u kumpli jedynie niedostatku szacunku dla innych. To osoba kulturalna, potrafi wybrnąć ze skomplikowanych i groźnych okoliczności, które potrzebują wielkiej porcji taktownego wyczucia i okażą niemożliwe dla jej licznych poprzedników.

Inne przymioty adekwatnie portretujące wspomnianego człowieka to również: wyobcowany, zdystansowany, ograniczony, wyemancypowany, nudny, dyskretny, postępowy, wytrzymały, indywidualistyczny, nietaktowny, zmysłowy, zgaszony, sceptyczny, nieuprzejmy, życzliwy, nieznośny, ekscentryczny, olśniewający, poukładany, namówiony oraz kreatywny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie spełniał, są: dramatopisarz, malarz, ilustrator, księgarz, naukowiec, pisarz, badacz, introligator, bibliotekarz, poeta, plastyk, filozof, felietonista i eksperymentator.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Amoros Manuel - (1962-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Bobiński Henryk - (1861-1914) - pianista i kompozytor.
 • Demich Maciej - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Drozdowski Marian Marek - (1932-) - historyk, profesor.
 • Essipow Anette Nikołajewna - (1851-) - pianistka rosyjska.
 • Gruszczyński Damian - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Hasni Cheb - (1968-1994) - piosenkarz algierski.
 • Herbert Victor August - (1859-1924) - kompozytor amerykański.
 • Jermakowicz Paweł - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Luchian Stefan - (1868-1916) - rumuński malarz, grafik.
 • Minguzzi Andrea - (1982-) - włoski sportowiec, zapasy.
 • Morris Heather - (1987-) - amerykańska aktorka, tancerka.
 • Recchi Mark - (1968-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Ryder - (1985-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Rzepecki Adrian - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Stachelek Mateusz - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Trenkler Ryszard - (1912-1993) - duchowny luterański.
 • Welz Gerhard - (1946-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.