Wodnik, 26 stycznia - Kobieta

Wodnik, 26 stycznia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Wodniczka urodzona dnia 26 1 to osoba elastyczna, charakteryzują ją różne, nietuzinkowe przedsięwzięcia, niezwykle ciężko ją czymś zdumieć i potrafi radzić sobie w każdych warunkach. Jest to osobnik wierny, partnerzy są dla niej niezmiernie istotni, usiłuje działać odpowiednio do swoich poglądów, jednakże jej naturalny legalizm umie być powodem przypływów niechęci. To jednostka elokwentna, w bardzo wymyślny sposób zestawia słowa, uwielbia dyskutować jawnie o różnych problemach, aczkolwiek często trudno wyciągnąć z niej zwięzłe i merytoryczne odpowiedzi. Bywa człowiekiem błyskotliwym, mówi o swoich najdrobniejszych myślach, niezmiernie lubi zwracać na siebie uwagę, jednak częstokroć posiada również zbytnio optymistyczne przeświadczenie o sobie. Często bywa konwencjonalna, jest podobna do wehikułu bez amortyzatorów, jest dosyć oficjalna chociaż zawsze także bardzo taktowna, a więc nie jest uznanym społecznikiem. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi rozsądnie zawiadywać swoimi siłami, umie się należycie inspirować, jednak kiepsko radzi sobie z żywiołowo zmieniającymi się sytuacjami.
Jest to osoba silna, bardzo dobrze rozumie swoje oczekiwania, chętnie prowadzi zmagania z innymi oraz z radością podchodzi do wszelkich korzystnych reform w otoczeniu. Znamionuje się tolerancyjnością, ochoczo dokształca się w oryginalnych i wciągających sprawach i jednostek innych i niespotykanych nie uznaje z marszu za niebezpieczeństwo, zatem bywa działaczem filantropijnym dopominającym się o równouprawnienie ludzi wykluczonych. Jest to osoba powolna, zamknięcie czegokolwiek w terminie to dla niej niemożliwa misja, zachowuje się tak, jakby dysponowała na załatwienie jakichkolwiek zadań całym stuleciem. Jest to osobnik grzeczny, potrafi wybrnąć z zawikłanych i niebezpiecznych okoliczności, które zdają się niewykonalnymi a nawet stukniętymi i okażą nierealne dla jej rozlicznych prekursorów. Cechuje się optymizmem, raduje się życiem, ubóstwia przyswajać wiedzę o nieznanych dziedzinach, więc nie gubi odwagi nawet w uciążliwych warunkach. To człowiek dalekowzroczny, to ostrożny i śmiały planista, rozważa różnorodne plany wydarzeń oraz nie wierzy pomysłom napisanym w pośpiechu. Jest to jednostka wyrafinowana, lubuje się w rączych, wyczynowych brykach i pragnie prowadzić się z arystokratyczną wytwornością, toteż częstokroć czuje się arbitrem właściwej estetyki. Jest to osoba samodzielna, naprawdę przepada za całkowitą niezależnością wyboru, a zatem zawiedzie cię zakładanie, że będzie liczyła się z twoimi barierami i nakazami. Charakteryzuje się sprawiedliwością, podejmuje próby, by przeniknąć obce przekonania oraz nie polega na decyzjach wybieranych pod presją emocji, dlatego zwykle jest ceniona jako negocjator.

Pozostałe atrybuty kapitalnie charakteryzujące opisywanego osobnika to także: pociągający, tajemniczy, pompatyczny, solidny, żarliwy, schematyczny, gorliwy, ufny, jowialny, spostrzegawczy, beznamiętny, przenikliwy, czujny, otwarty, wytworny, olśniewający, elegancki, gadatliwy, zręczny, namówiony i gospodarny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie sprawdzał, są: naukowiec, sprawozdawca, laborant, poeta, pisarz, archeolog, eksperymentator, powieściopisarz, bibliotekarz oraz myśliciel.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Alexis Raven - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Cox Lionel - (1930-2010) - australijski sportowiec, kolarstwo szosowe.
 • Czechowska-Antoniewska Wiktoria Eleonora - (1929-) - artysta rzeźbiarz.
 • Glacel Andrzej - (1965-) - operator filmowy.
 • Grappelli Stéphane - (1908-1997) - francuski muzyk, kompozytor jazzowy.
 • Hoyo José Azcona del - (1927-2005) - polityk honduraski.
 • Małachowski Jan - (1698-1762) - kanclerz wielki koronny.
 • Ólafsson Friðrik - (1935-) - islandzki szachista, prezydent E .
 • Pré Jacqueline du - (1945-) - wiolonczelistka angielska.
 • Ridgeley Andrew - (1963-) - muzyk brytyjski.
 • Robb James Milne - (1895-1968) - marszałek lotnictwa brytyjskiego.
 • Rue Sara - (1979-) - aktorka amerykańska.
 • Sołtysik Zbigniew - (1958-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Strzeliński Marcin - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Uecker Bob - (1935-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Wojtkowiak Grzegorz - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Żbanau Uładzimir - (1954-2012) - rzeźbiarz białoruski.
 • Čeh Nastja - (1978-) - słoweński sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.