Wodnik, 25 stycznia - Kobieta

Wodnik, 25 stycznia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Wodniczka, która przyszła na świat dnia 25 1, częstokroć bywa sztywna, pragnie dysponować przygotowaną ripostą na dowolną potencjalną kwestię, jako składnik wspólnoty jest często godna zaufania, pomimo tego że jednocześnie niezbyt lotna, a więc jest to idealny aktywista. Jest to osobnik elokwentny, lubi mówić rozwlekle i tajemniczo, ochoczo uczy się, jednak częstokroć potrafi również artykułować zwykłe banialuki. Jest to jednostka szczera, jest poważanym i słownym pracownikiem, jest niezwykle ceniona przez partnerów, ale często w tym naturalnym koleżeństwie umie nie zatroszczyć się o osobiste interesy. To człowiek elastyczny, potrafi współpracować niemal z każdą osobą, nie marnuje tygodni na nieproduktywne lamentowanie i dostosowuje żwawo i zręcznie. Jest to człowiek zorganizowany, pracuje bez nieskutecznych zrywów, umie się właściwie inspirować, jednak potrafi być zbytnio formalna w zaskakujących sytuacjach. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest centralnym artystą wszelkiej zabawy, lubi urzekać swoich rozmówców, jednakże częstokroć ubóstwia ogłaszać oceny mało przemyślane.
Znamionuje się tolerancyjnością, nie lęka się rzeczy niekonwencjonalnych i różniących się od już opanowanych i problemowo uaktualnia dotychczasowe przekonania w kontakcie z nowymi doświadczeniami, toteż usiłuje stronić od nawiedzonych maniaków pochłoniętych szerzeniem najsłuszniejszych koncepcji. Cechuje się niezależnością, postanowienia obiera na kanwie własnych przemyśleń, więc szaleństwem jest sądzenie, że ulegnie komuś bez starcia. Jest to jednostka bezstronna, dokłada starań, by wydźwignąć się nad swoje urazy oraz nie ufa rozstrzygnięciom podejmowanym pod presją emocji, a zatem chętnie jest rekrutowana do arbitrażu zwad. Charakteryzuje się zdecydowaniem, przejrzyście i dokładnie komunikuje swoje pragnienia, gorliwie wdraża w czyn wielkie przewroty i modernizacje oraz nie daje się zbić z pantałyku. To osobnik kulturalny, nie lęka się podejmować się rozsądzania zatargów, które sprawiają wrażenie nierealnych a wręcz wariackich i zazwyczaj przerastają pozostałe osoby. Znamionuje się pogodą, niezachwianie polega na swojej pomyślności, popełnione gafy uznaje za skarbnicę pożytecznej wiedzy, zatem ochoczo zajmuje się odkrywaniem niezgłębionych wcześniej terenów. Jest to jednostka flegmatyczna, nie można ją zwykle uznać za terminową, do własnych zleceń podchodzi tak, jakby wcale nie troszczyła się o koniec swoich prac. Jest to osobnik przewidujący, próbuje nie zachowywać się innstynktownie, układa wyrafinowane harmonogramy oraz nie pokłada ufności w pomysłach utworzonych na kolanie. To człowiek wysublimowany, lubuje się w chyżych, wyścigowych autach i jej publiczne zasady są zawsze bezbłędne, dlatego posiadanie forsy niezmiernie udogadnia jej wiedzenie egzystencji korespondującej z jej osobowością.

Inne atrybuty adekwatnie wyrażające przedstawianą jednostkę to również: tajemniczy, schematyczny, otwarty, lubiany, oszczędny, zmysłowy, beznamiętny, nietaktowny, poukładany, namówiony, lubieżny, solidny, czarujący, bezbarwny, dyskretny, nieufny, rozmowny, uparty, twórczy, roztropny, mądry, uśmiechnięty, kapryśny oraz słodki.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: księgarz, plastyk, malarz, eksperymentator, badacz, dziennikarz, laborant i ilustrator.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bakalarczyk Witold - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bamford Mark - (1967-) - amerykański reżyser, scenarzysta filmowy.
 • Baran Czesław - (1937-) - działacz polityczny, inżynier rolnik.
 • Borawski Paweł - (1834-1900) - tancerz, aktor, śpiewak.
 • Dobzhansky Theodosius - (1900-1975) - genetyk amerykański, pochodzenia ukraińskiego.
 • Fisher Jackie - (1841-1920) - brytyjski admirał, 1.
 • Konno Yasuyuki - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ludwig Emil - (1881-1948) - niemiecki pisarz, eseista.
 • Odyniec Antoni Edward - (1804-1885) - poeta, pamiętnikarz, tłumacz.
 • Ortiz Ana - (1971-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Pörtner Paul - (1925-1984) - dramaturg niemiecki.
 • Ruiz Víctor - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rydzewski Czesław - (1893-1951) - duchowny katolicki, biskup.
 • Turnbow Derrick - (1978-) - amerykański sportowiec, baseball.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.