Wodnik, 22 stycznia - Kobieta

Wodnik, 22 stycznia - Kobieta
planeta Saturn
metal ołów
Wodniczka, która przyszła na świat w dniu 22 1, cechuje się metodycznością, metodycznie dąży do mety, działa w sposób wyważony i przemyślany, jednak częstokroć nie starcza jej inicjatywy wskazanej w naglących wypadkach. To osobnik oficjalny, jej styl życia jest często rutynowy, częstokroć jest niezwykle taktowna, ale również trochę stereotypowa w funkcjonowaniu, a więc nie jest lubianą duszą towarzystwa. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest pierwszą gwiazdą każdej imprezy, bardzo uwielbia manifestować swoją obecność, aczkolwiek na nieszczęście umie także uznawać się za prawdziwego mędrca. To osoba elokwentna, jej rozważania sprawiają wrażenie skomplikowanych konstrukcji, słuchanie jej przemów może przynosić autentyczną przyjemność, jednakże często w jej wypowiedziach najzwyczajniej brakuje meritum. Charakteryzuje się lojalnością, jest niezmiernie dbała w stosunku do własnego partnera, próbuje zachowywać się właściwie do swoich przekonań, lecz niejednokrotnie w swojej uczciwości posuwa się aż do braku powagi. Znamionuje się elastycznością, potrafi wpasować się w zmienne warunki i wydaje się mieć kompletne rozwiązanie na dowolny prawdopodobny kłopot.
To człowiek rozważny, stara się nie reagować bez zastanowienia, bierze pod uwagę najrozmaitsze grafiki posunięć oraz pędzi ku dostatkowi powoli, ale konsekwentnie. Jest to jednostka optymistyczna, mocno polega na swojej pomyślnej passie, ubóstwia uczyć się nieznanych spraw, zatem nie gubi optymizmu nawet w zawikłanych sytuacjach. To osobnik flegmatyczny, leniwiec to przy niej urodzone ucieleśnienie szybkości, do własnych zadań ustosunkowuje się tak, jakby upływanie życia wcale nie dotyczyło jej istoty. Cechuje się samodzielnością, postanowienia podejmuje na podłożu osobistych przemyśleń, toteż niech ci nie jawi się, iż podporządkuje się komuś bez konfrontacji. To osoba uczciwa, w każdym wypadku dokłada starań, by przeniknąć ile tylko się da i nie pokłada ufności w decyzjach przedsiębranych pod presją emocji, więc zawsze najpierw bacznie cię zbada przed podjęciem werdyktu. Jest to człowiek kompromisowy, nie niepokoją obce upodobania i jednostek różniących się i niezwykłych nie uważa z marszu za zagrożenie, dlatego usiłuje unikać narwanych radykałów pochłoniętych rozgłaszaniem najwspanialszych ideologii. To osobnik grzeczny, daje radę wynaleźć produktywne obejścia problemów, które przedstawiają sobą niezaprzeczalne wyzwanie także dla kompetentnych i sprytnych polityków i przeważnie przytłaczają pozostałe osoby. Charakteryzuje się wysublimowaniem, poświęca się zbytkownym zabawom i jej społeczne zachowania są w każdym wypadku perfekcyjne, a zatem częstokroć czuje się arbitrem właściwej stylistyki. Jest to jednostka silna, zrozumiale i dokładnie komunikuje swoje potrzeby, ochoczo prowadzi zmagania z innymi oraz nie pozwala się zbić z pantałyku.

Inne cechy celnie opisujące niniejszego osobnika to też: staranny, wyobcowany, perfekcjonistyczny, kreatywny, gospodarny, pompatyczny, roztropny, olśniewający, zrzędliwy, czarujący, beznamiętny, mądry, namówiony, tajemniczy, przenikliwy, sceptyczny, spostrzegawczy, namiętny, postępowy, czujny, nieugięty, zgaszony, uśmiechnięty i sprytny.
Zawodami, w których doskonale będzie funkcjonował, są: geolog, naukowiec, księgarz, myśliciel, sprawozdawca, introligator, malarz, powieściopisarz, bibliotekarz, laborant, badacz oraz plastyk.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bacon Francis - (1561-1626) - angielski polityk, filozof, prawnik.
 • Dzięgielewski Józef - (1895-1952) - działacz socjalistyczny.
 • Felich Arkadiusz - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Getty Balthazar - (1975-) - aktor amerykański.
 • Gladwin Joe - (1906-1987) - aktor angielski.
 • Goworow Leonid A - (1897-1955) - marszałek ZSRR 1944-.
 • Jarmusch Jim - (1953-) - amerykański reżyser, scenarzysta, aktor, producent, montażysta, operator, kompozytor.
 • Jessel Leon - (1871-1942) - niemiecki kompozytor operetkowy.
 • Kaszuba Barbara - (1983-) - kompozytorka.
 • Kempkiewicz Jacek - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kristol Irving - (1920-2009) - amerykański filozof, pisarz polityczny.
 • Landau Lev Davidovich - (1908-1968) - Soviet physicist, Nobel laureate / Russian physicist, Nobel Prize laureate.
 • Long Shane - (1987-) - irlandzki sportowiec, piłka nożna.
 • Nowakowski Doman - (1968-) - scenarzysta.
 • Peyton Philip Bradley - (1881-1949) - generał amerykański.
 • Wojciechowski Rafał - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.