Waga, 28 września - Kobieta

Waga, 28 września - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczna pani waga urodzona w dniu 28 9 to jednostka energiczna, emanuje niezwykłym ogniem, nie potrafi siąść w jednym miejscu i ożywia współpracowników swoją bezgraniczną energią. Bywa niewierna, to odważny samorządowiec okazujący jednakże pociąg do cwaniactwa, umie działać nieszczerze, a więc często jest rozeźlona na cały świat. Bywa osobą towarzyską, jest źródłem różnorodnych planów, istnienie obszernej widowni stanowi dla niej optymalną zabawę, jednak częstokroć niestety nie potrafi zamknąć się w sposobnym momencie. Jest to osobnik elokwentny, w niezmiernie wykwintny sposób łączy zdania, słuchanie jej wypowiedzi może dawać autentyczną rozkosz, aczkolwiek często w jej wystąpieniach zwyczajnie brakuje zawartości. Częstokroć bywa autokratyczna, zachowuje się niby chuligan i nie boi się oceny swojego sposobu bycia, a zatem marnie sprawdza się w trakcie zespołowych działań. Charakteryzuje się wiernością, kompani są dla niej niezwykle istotni, uczciwość w małżeństwie jest dla niej sprawą bezdyskusyjną, lecz często w tej wrodzonej uprzejmości umie nie dopilnować własnych interesów. To człowiek niezdecydowany, nie potrafi jasno zdeklarować jednego punktu widzenia i ciężko jest jej pozostawać przy wybranych zobowiązaniach, częstokroć bierze się za różne prace. Znamionuje się elastycznością, umie dopasować się do zmiennych okoliczności i przystosowuje energicznie i sprawnie. Cechuje się konsekwencją, potrafi dowieść swoje przedsięwzięcia do korzystnego końca, postępuje w sposób rozważny i przemyślany, jednak często nie starcza jej wszechstronności wskazanej w niespodziewanych sytuacjach.
To osoba taktowna, daje radę wypatrzyć wydajne rozstrzygnięcia komplikacji, które odnoszą się do dziedzin bardzo delikatnych i mierzących się z nimi ludzi zwykle łatwo prowadzą do poddania się. To osobnik wysublimowany, z największą satysfakcją ubiera się w najpopularniejsze aktualnie i gustowne ubiory i doznaje upodobania do utrzymywania kontaktu ze sztuką, więc częstokroć uznaje się za arbitra właściwego gustu. Jest to jednostka flegmatyczna, nie osądza tylko po pozorach, bowiem kluczowa jest dla niej faktyczna przydatność i w każdym wypadku usiłuje konstruować długookresowe analizy. To osobnik bezstronny, próbuje unieść się ponad osobiste resentymenty oraz wszelkie rzeczy pragnie zbadać wielokrotnie, toteż chętnie jest zapraszana do mediowania kłótni. Znamionuje się słownością, jest niezmiernie uparta i konsekwentna, pracuje wedle drobiazgowo przygotowanego scenariusza, zatem mimo iluzorycznej powolności na ogół realizuje swoje koncepcje. Jest to osoba dzielna, bardzo rzadko jest zaniepokojona nieprzewidzianymi trudnościami, bo podejmuje starania, by z reguły nie martwić się na zapas i lubi żyć w biegu. Jest to jednostka samodzielna, postanowienia obiera na kanwie osobistych rozważań, dlatego głupotą jest sądzenie, że będzie przestrzegała twoich poleceń i ograniczeń. Jest to osobnik tolerancyjny, ochoczo przyswaja wiedzę o oryginalnych i interesujących sprawach i ludzi odmiennych i nietypowych nie uważa od razu za niebezpieczeństwo, a zatem nie toleruje u znajomych wyłącznie niedostatku poszanowania innych.

Inne atrybuty właściwie opisujące przedstawianą osobę to również: zręczny, dyplomatyczny, życzliwy, sprytny, ponętny, samotny, spostrzegawczy, kreatywny, rzutki, rozmowny, rozsądny, ofiarny, poważany, wyzwolony, wyobcowany, zwycięski, atrakcyjny, pusty, przenikliwy, pyszałkowaty, czarujący, zblazowany, despotyczny, logiczny, postępowy oraz potężny.
Zawodami, w których najlepiej będzie działał, są: krawiec, organista, muzyk, malarz, dyrygent, aktor, pianista, stylista, wizażysta, artysta, grafik, poseł, wokalista i lutnik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acácio - (1959-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Agalcow Filip Aleksandrowicz - (1900-1980) - radziecki marszałek lotnictwa.
 • Brockstedt Nora - (1923-) - piosenkarka norweska.
 • Chmielewski Jacek - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kriesel Gregory - (1965-) - amerykański muzyk, basista.
 • Lebioda Łukasz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lowe Crystal - (1981-) - aktorka kanadyjska.
 • Ludkiewicz Seweryn - (1882-1964) - polityk.
 • Maylene Michelle - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Miśkiewicz Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piston Walter - (1894-) - amerykański kompozytor, pedagog.
 • Soto Geovany - (1983-) - portorykański sportowiec, baseball.
 • Suárez Jeffrén - (1988-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Tabęcki Hadrian Filip - (1975-) - kompozytor, muzyk, pianista.
 • Tena Luis Fernando - (1958-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Torrisi Pietro - (1940-) - aktor włoski.
 • Tudor David - (1926-1996) - amerykański pianista, kompozytor.
 • Własow Aleksandr - (1932-2002) - polityk rosyjski.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.