Waga, 27 września - Kobieta

Waga, 27 września - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Kobieta waga urodzona dnia 27 9 bywa apodyktyczna, jest rzeczywistą inkarnacją pruskiego oficera i nie lęka się oceny swojego sposobu bycia, toteż jest nielubiana w swoim otoczeniu. Jest to jednostka elastyczna, umie dopasować się do zmiennych warunków, zmieszanie to u niej doznanie autentycznie nieczęste i znamionują ją różne, niezwykłe koncepcje. Jest to człowiek energiczny, bardzo dobrze daje sobie radę ze stresującą działalnością i przeszkody pokonuje odważnie. Bywa osobnikiem wiarołomnym, troszczenie się o osobisty zarobek jest dla niej kluczową wytyczną, jako urzędas okazuje się skorumpowana, a więc częstokroć jest zła na niesprawiedliwy los. To osoba elokwentna, swoje wystąpienia tworzy niezmiernie starannie, chętnie kształci się, lecz często nie potrafi w rozsądnym terminie dotrzeć do meritum. Jest to jednostka błyskotliwa, jest matecznikiem przeróżnych pomysłów, nosi w duszy nieograniczoną ilość opowieści, aczkolwiek częstokroć niestety nie umie uciszyć się w sposobnym momencie. Bywa osobnikiem niestałym, jej przekonania i postawy często są wewnętrznie sprzeczne i częstokroć nie potrafi zamknąć rozpoczętych zadań, dlatego bardzo trudno wszczyna się z nią negocjacje. Cechuje się szczerością, przyjaciele są dla niej niezwykle istotni, jest bardzo poważana przez partnerów, ale często w tym przyrodzonym koleżeństwie umie zaniedbać własne interesy. Jest to człowiek konsekwentny, potrafi dociągnąć swoje przedsięwzięcia do korzystnego finału, działa w sposób roztropny i zamierzony, jednak momentami zbytnio upiera się przy już stworzonych projektach.
To jednostka tolerancyjna, ochoczo przyswaja wiedzę o niekonwencjonalnych i wciągających rzeczach i osób innych i obcych nie uważa natychmiast za niebezpieczeństwo, więc nie aprobuje u kumpli tylko nieposiadania wielkoduszności. To człowiek grzeczny, daje radę wykryć efektywne rozwiązania komplikacji, które potrzebują ogromnej dawki politycznej subtelności i ścierające się z nimi osoby z reguły szybko popychają do wycofania się. To osobnik wyrafinowany, jest zachwycona żwawymi, wyczynowymi samochodami i pragnie postępować z arystokratyczną godnością, a zatem wniebowzięta jest jako posiadacz wielkiego majątku. Charakteryzuje się rzetelnością, jest niezwykle uparta i zdyscyplinowana, jej plany nie kryją usterek, zatem pomimo pozornej ospałości zwykle wciela w życie swoje pomysły. Znamionuje się flegmatycznością, nie pociąga jej kozaczenie, bowiem najistotniejsza jest dla niej faktyczna przydatność i usiłuje pracować podług obranych scenariuszy. Jest to człowiek sprawiedliwy, dokłada starań, by wydźwignąć się ponad osobiste urazy oraz unika decydowania o dalekich sobie sprawach, toteż na ogół jest chwalona jako sędzia. Jest to osoba samodzielna, decyzje podejmuje na podstawie swoich rozważań, a więc niech ci nie roi się, iż będzie respektowała twoje ograniczenia i nakazy. Jest to jednostka odważna, umie zrealizować zadania nierealne dla pozostałych ludzi, albowiem rewelacyjnie spełnia się w złożonych okolicznościach i wydaje się innym ludziom twardą opoką.

Pozostałe cechy prawidłowo opisujące owego osobnika to też: zręczny, pyszałkowaty, dowcipny, życzliwy, srogi, ekscentryczny, asertywny, zmysłowy, umiarkowany, narwany, postępowy, rozmowny, wyrachowany, sceptyczny, kochający, entuzjastyczny, dyplomatyczny, ambitny, elegancki, dyskretny, lubieżny, otwarty, pracowity, poważany, pusty, gadatliwy, potężny, despotyczny, wyemancypowany oraz przystępny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie czuł, są: makijażysta, wizażysta, rzeźbiarz, dyrygent, dyplomata, kontrabasista, poseł, lutnik, pianista, wokalista i dowódca.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Atiq-uz-Zaman - (1975-) - pakistański sportowiec, krykiet.
 • Daniels Faith - (1988-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Delors Jacques - (1925-) - francuski polityk, ekonomista.
 • Ferguson Ian - (1952-) - nowozelandzki sportowiec, kajakarstwo.
 • Fitzpatrick Colleen - (1969-) - amerykańska piosenkarka, aktorka.
 • Giddins Ed - (1971-) - angielski sportowiec, krykiet.
 • Goldman Lucien - (1913-1970) - francuski filozof, socjolog i krytyk literacki.
 • Hagen Erik - (1975-) - norweski sportowiec, piłka nożna.
 • Jarocha Ferdynand - (1922-2013) - rzeźbiarz.
 • Krawczyk Paweł - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lorek Manfred Oskar - (1940-2008) - zootechnik, profesor.
 • Markham Clement Robert - (1830-1916) - angielski geograf, podróżnik.
 • Musampa Kiki - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ponomariew Aleksandr N - (1903-2002) - generał radziecki.
 • Prentice Jim - (1956-) - polityk kanadyjski.
 • Reichstein Tadeusz - (1897-1996) - biochemik szwajcarski.
 • Rhind-Tutt Julian - (1968-) - aktor angielski.
 • Rigg Diana - (1938-) - aktorka angielska.
 • Sothern Hugh - (1881-1947) - aktor amerykański.
 • Şimşek Yusuf - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.