Waga, 25 września - Kobieta

Waga, 25 września - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczna kobieta waga, która przyszła na świat w dniu 25 9, jest to jednostka energiczna, uwielbia żyć w permanentnym ruchu i wypoczywa aktywnie. To osobnik nielojalny, rychło zapomina o swoich zobowiązaniach, umie zachowywać się obłudnie, więc towarzysze wolą stronić od angażowania się z nią w umowy. Jest to osoba dominująca, nie lubi oceniania własnych poleceń i czyjś sprzeciw nie posiada dla niej znaczenia, a więc częstokroć natrafia na cichy opór wobec swoich działań. Charakteryzuje się elastycznością, znamionują ją różne, unikalne koncepcje i niezwykle trudno ją czymś zdumieć. Jest to człowiek błyskotliwy, pragnie spędzać czas z przyjaciołami, bardzo uwielbia zwracać na siebie uwagę, lecz często na nieszczęście nie potrafi zamknąć się w stosownej chwili. Lubi zachowywać się konsekwentnie, mozoli się bez nieskutecznych zrywów, pracuje w sposób rozważny i przemyślany, jednak częstokroć nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego sytuacjach. Często bywa chwiejna, nie umie jasno zdeklarować jednego punktu widzenia i częstokroć nie potrafi zakończyć rozgrzebanych zadań, dlatego niezmiernie ciężko zaczyna się z nią negocjacje. Jest to osobnik lojalny, umie być autentycznym kompanem dostępnym w kłopotach, jest bardzo szanowana przez kolegów, ale często w tym przyrodzonym koleżeństwie potrafi nie zaspokoić osobistych interesów. To jednostka elokwentna, ubóstwia przemawiać długo i tajemniczo, uwielbia rozmawiać otwarcie o różnych sprawach, aczkolwiek częstokroć umie też formułować proste bzdety.
Jest to osoba flegmatyczna, nie zwraca uwagi na pozory, albowiem zawsze rozważa przewidywane zarobki i w każdym wypadku usiłuje tworzyć dalekosiężne przewidywania. Cechuje się śmiałością, potrafi wykonać sprawy nierealne dla innych ludzi, bo bardzo dobrze radzi sobie z niepokojem i jawi się pozostałym ludziom twardym głazem. To człowiek słowny, jest niezmiernie uparta i konsekwentna, utrzymuje jednolity, jednakże wydajny rytm działalności, toteż mimo fałszywej ociężałości zazwyczaj urzeczywistnia swoje plany. To osobnik wyrafinowany, swoje mieszkanie aranżuje z doprawdy cesarską inwencją i doznaje upodobania do stykania się z muzyką, zatem dostatek gotówki niezwykle upraszcza jej realizowanie bytu będącego w zgodzie z jej naturą. Jest to osoba kompromisowa, umie zadawać się z jednostkami o nadzwyczaj rozbieżnych przekonaniach i nie interesuje jej przekonywanie towarzyszy do swoich poglądów, a zatem jest działaczem filantropijnym walczącym o równouprawnienie grup dyskryminowanych. Jest to człowiek kulturalny, nie obawia się zajmować się rozsądzaniem utarczek, które potrzebują potężnej ilości taktownej subtelności i zwykle załamują inne osoby. To osobnik obiektywny, bardzo skrupulatnie bada najdrobniejsze rzeczy oraz unika podejmowania decyzji o nieznanych sobie dziedzinach, dlatego chętnie bywa zapraszana do mediowania zatargów. Jest to człowiek samodzielny, nie cierpi wszelkich norm i restrykcji, zatem rozczaruje cię oczekiwanie, iż będzie respektowała twoje pouczenia i zakazy.

Pozostałe cechy celnie obrazujące niniejszą jednostkę to również: światły, kreatywny, jowialny, charyzmatyczny, przystępny, przenikliwy, wyobcowany, ponętny, obłudny, sceptyczny, elegancki, rozsądny, szorstki, rozmowny, otwarty, indywidualistyczny, obrotny, czarujący, samotny, srogi, dowcipny, despotyczny, staranny oraz pyszałkowaty.
Zawodami, w których doskonale się będzie sprawdzał, są: dowódca, tancerz, grafik, wokalista, strateg, wizażysta, dyrygent i lutnik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acácio - (1959-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Agalcow Filip Aleksandrowicz - (1900-1980) - radziecki marszałek lotnictwa.
 • Brockstedt Nora - (1923-) - piosenkarka norweska.
 • Chmielewski Jacek - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kriesel Gregory - (1965-) - amerykański muzyk, basista.
 • Lebioda Łukasz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lowe Crystal - (1981-) - aktorka kanadyjska.
 • Ludkiewicz Seweryn - (1882-1964) - polityk.
 • Maylene Michelle - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Miśkiewicz Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piston Walter - (1894-) - amerykański kompozytor, pedagog.
 • Soto Geovany - (1983-) - portorykański sportowiec, baseball.
 • Suárez Jeffrén - (1988-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Tabęcki Hadrian Filip - (1975-) - kompozytor, muzyk, pianista.
 • Tena Luis Fernando - (1958-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Torrisi Pietro - (1940-) - aktor włoski.
 • Tudor David - (1926-1996) - amerykański pianista, kompozytor.
 • Własow Aleksandr - (1932-2002) - polityk rosyjski.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.