Waga, 24 września - Kobieta

Waga, 24 września - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Waga, która urodziła się dnia 24 9, jest to osobnik wszechstronny, zakłopotanie to u niej emocja autentycznie okazjonalna, znamionują ją najrozmaitsze, osobliwe pomysły i umie spełniać się w każdych okolicznościach. Bywa człowiekiem zmiennym, nie potrafi obstawać przy zdyscyplinowanych zobowiązaniach i nazbyt często zmienia opinię odnośnie sposobu swojej pracy, dlatego niezwykle trudno toczy się z nią spory. Bywa osobą niewierną, troszczenie się o własny interes jest dla niej naczelną maksymą, jako biurokrata okazuje się sprzedajna, toteż dokładniej otrzaskani ludzie próbują unikać z nią głębszych koneksji. Jest to jednostka przedsiębiorcza, tyra niczym automat i nie umie wytrzymać w bezruchu. Częstokroć bywa dominująca, nienawidzi krytykowania swoich poleceń i odwoływanie się do jej rozsądku często nie przynosi efektów, więc jest wyalienowana w swoim otoczeniu. Bywa osobnikiem błyskotliwym, opisuje swoje najmniejsze myśli, uwielbia urzekać swoich słuchaczy, jednak częstokroć ma również zbytnio pochlebne zdanie o sobie. Znamionuje się komunikatywnością, w niezmiernie skomplikowany sposób dobiera słowa, jej oracje to prawdziwe dzieła sztuki, ale często potrafi też artykułować zwyczajne bzdety. Lubi zachowywać się konsekwentnie, systematycznie prze do finału, umie się właściwie motywować, jednak niekiedy nadto obstaje za już stworzonymi projektami. Cechuje się lojalnością, jest bardzo serdeczna wobec własnego partnera, do związków odnosi się niezwykle serio, jednakże częstokroć w tej spontanicznej przyjazności potrafi zapomnieć osobiste potrzeby.
Jest to człowiek dzielny, umie zrealizować zadania niemożliwe dla innych ludzi, gdyż wspaniale znosi tremę i ubóstwia żyć na wysokich obrotach. To jednostka rzetelna, swoje obowiązki odbiera na serio, jej plany nie zawierają wad, a więc należy doszkalać się od niej ergonomiczności oraz skuteczności. Charakteryzuje się samodzielnością, nie cierpi jakichkolwiek zakazów i regulaminów, a zatem niech ci nie roi się, że będzie przestrzegała twoich barier i instrukcji. To osobnik flegmatyczny, nie osądza wyłącznie w oparciu o wygląd, bowiem decydujący jest dla niej rzeczywisty pożytek i wszelka rzecz musi posiadać dla niej jakąś funkcję. Cechuje się szykownością, swój dom aranżuje z doprawdy wielkopańską fantazją i doznaje upodobania do utrzymywania kontaktu ze sztuką, zatem często jest oceniana jako rodzimy dyktator mody. Znamionuje się uczciwością, zawsze stara się zrozumieć ile tylko się da oraz wystrzega się rozprawiania o obcych sobie sprawach, a więc raczej jest ogólnie uważana za obiektywnego rozjemcę. Jest to osoba kompromisowa, dysponuje niezmiernie dociekliwą i wielostronną umysłowością i ludzi różnych i niekonwencjonalnych nie uważa z marszu za zagrożenie, dlatego bywa wolontariuszem społecznym starającym się o równouprawnienie ludzi wykluczonych. Jest to osobnik kulturalny, daje radę wynaleźć efektywne obejścia komplikacji, które jawią się niewykonalnymi a nawet stukniętymi i z reguły przerastają pozostałe osoby.

Inne atrybuty trafnie określające opisywaną jednostkę to również: oryginalny, pompatyczny, zwycięski, poważany, jowialny, obrotny, olśniewający, lubieżny, obowiązkowy, rozsądny, natarczywy, wyniosły, wytworny, kapryśny, ekscentryczny, badawczy, rozmowny, liberalny, twórczy, przystępny, otwarty, bezpruderyjny, samotny, pusty oraz lubiany.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: dowódca, krawiec, tancerz, urzędnik, rzeźbiarz, tatuażysta, wokalista, grafik i aktor.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.