Waga, 23 września - Kobieta

Waga, 23 września - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Waga, która urodziła się dnia 23 9, bywa jednostką błyskotliwą, ubóstwia znajdować się wśród kompanów, nosi w duszy niezmierzoną liczbę historyjek, aczkolwiek niestety potrafi również uznawać się za godny podziwu fenomen. Częstokroć bywa autokratyczna, postrzega się za osobę fachową w każdej dziedzinie i cudzy opór nie posiada dla niej wagi, zatem źle sprawdza się podczas kolektywnych czynności. Jest to człowiek przebojowy, emanuje wewnętrznym blaskiem i jest niezwykle skuteczna w działaniu. Jest to osobnik zorganizowany, systematycznie zmierza do celu, kłopoty nie umieją łatwo jej zdeprymować, jednak słabo znosi prędko przeistaczające się warunki. To człowiek niekonsekwentny, często nie wystarcza jej silnej woli i ciężko jest jej obstawać przy powziętych decyzjach, a zatem bardzo kiepsko radzi sobie jako opiekun lub wychowawca. Jest to jednostka komunikatywna, jej rozważania sprawiają wrażenie skomplikowanych struktur, lubi oszałamiać przyjaciół swoją ogromną wiedzą, lecz częstokroć w jej przemowach po prostu brakuje meritum. Jest to człowiek nielojalny, dbanie o osobisty interes jest dla niej najważniejszą dewizą, jako biurokrata daje się poznać jako skorumpowana, a więc nie jest zbyt chwalona poprzez własne towarzystwo. Jest to osobnik wszechstronny, zakłopotanie to u niej emocja autentycznie nietypowa, zamiłowanie do poprawiania jest jej nieodmiennym atrybutem i podejmuje działania błyskawicznie i skutecznie. Jest to osoba wierna, jest niezmiernie opiekuńcza wobec swojego małżonka, do miłości podchodzi niezwykle na serio, jednakże jej wrodzona praworządność potrafi skutkować wybuchami awersji.
Jest to jednostka samodzielna, nienawidzi wykonywania narzuconych instrukcji, toteż niech ci nie wydaje się, że będzie respektowała twoje przykazania i bariery. To człowiek kompromisowy, ochoczo przyswaja wiedzę o nowych i ciekawych rzeczach i osób niepodobnych i niespotykanych nie uważa z marszu za zagrożenie, dlatego nie akceptuje u wspólników wyłącznie nieposiadania poszanowania innych. Charakteryzuje się wyrafinowaniem, oddaje się wykwintnym uciechom i w dowolnej swojej aktywności stara się zdobywać doskonałość, więc mnogość kapitału niezmiernie udogadnia jej prowadzenie bytu zgodnego z jej usposobieniem. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie oszacowuje jedynie powierzchownie, albowiem wartość ma dla niej w pierwszym rzędzie rzeczywista funkcjonalność i w każdym wypadku działa celowo oraz przezornie. Cechuje się bezstronnością, niezwykle drobiazgowo roztrząsa najmniejsze sprawy i nie wierzy rozstrzygnięciom wybieranym pod presją afektów, zatem z reguły jest lubiana jako negocjator. Jest to osobnik dzielny, bardzo rzadko jest zaniepokojona nieprzewidzianymi wyzwaniami, bowiem doskonale wytrzymuje napięcie i wszelkie problemy zwykle nie zatrważają jej. To jednostka subtelna, nie boi się zajmować się rozsądzaniem sprzeczek, które sprawiają wrażenie nierealnych a wręcz stukniętych i mierzących się z nimi ludzi zazwyczaj w krótkim czasie prowadzą do wycofania się. Jest to osobnik sumienny, swoje misje traktuje serio, postępuje według dokładnie wypracowanego projektu, a zatem warto uczyć się od niej skuteczności oraz pragmatyzmu.

Inne przymioty właściwie charakteryzujące wspomnianą jednostkę to także: przenikliwy, wyemancypowany, pyszałkowaty, umiarkowany, ofiarny, pompatyczny, lubieżny, szorstki, dyskretny, olśniewający, jowialny, zręczny, kreatywny, bezkompromisowy, wytworny, nieprzewidywalny, ekscentryczny, atrakcyjny, bezlitosny, wyrachowany, obłudny i logiczny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie sprawdzał, są: kontrabasista, makijażysta, muzyk, wizażysta, aktor, krawiec, artysta, tancerz oraz dowódca.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acri Anioł z - (1669-1739) - włoski kapucyn, błogosławiony.
 • Avery Brian - (1973-) - amerykański kaskader filmowy.
 • Bernoldi Enrique - (1978-) - brazylijski kierowca wyścigowy.
 • Dausset Jean - (1916-2009) - francuski immunolog, hematolog.
 • Dudek Marcin - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fenton George - (1950-) - kompozytor angielski.
 • Ficino Marsilio - (1433-1499) - włoski filozof, teoretyk sztuki, lekarz.
 • Gecko Seth - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Grzondziel Rafał - (1912-1998) - ksiądz katolicki, twórca polskich "Kaszub" w kanadyjskiej prowincji Ontario.
 • Kammerling Anna-Karin - (1980-) - szwedzka sportowiec, pływanie.
 • Landes Bertha - (1868-1943) - polityk amerykański.
 • Olejarz Łukasz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Page LaWanda - (1920-) - aktorka amerykańska.
 • Perey Marguerite - (1909-) - fizyk francuska.
 • Ponsford Bill - (1900-1991) - australijski sportowiec, krykiet.
 • Starović Saša - (1988-) - serbski sportowiec, piłka siatkowa.
 • Woźniak Sławomir - (1957-) - realizator produkcji filmowej i telewizyjnej.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.