Waga, 04 października - Kobieta

Waga, 04 października - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczna pani waga urodzona dnia 4 10 cechuje się zdyscyplinowaniem, mozoli się bez bezsensownych sprintów, przeciwności nie umieją prędko jej zdeprymować, jednak często nie starcza jej wszechstronności wymaganej w niespodziewanych wypadkach. Jest to człowiek ekstrawertyczny, jest naturalnym społecznikiem, jej zwyczajne czynności jawią się wyszukanym popisem, ale częstokroć ma również nadmiernie pozytywne zdanie o sobie. To osoba aktywna, lubi powoływać do życia nowatorskie projekty, ubóstwia żyć w nieprzerwanym ruchu i wyzwania przezwycięża z marszu. Charakteryzuje się wiernością, kompani są dla niej bardzo cenni, do związków podchodzi niezwykle poważnie, lecz często w tej spontanicznej kurtuazji potrafi nie dopilnować osobistych interesów. To jednostka władcza, chce zniewolić całą Ziemię i nie lęka się osądu swojego zachowania, a więc częstokroć przemienia się w wyobcowanego i nielubianego zarządcę. To osobnik komunikatywny, swoje wystąpienia buduje niezmiernie pieczołowicie, wysłuchiwanie jej przemów może przynosić autentyczną przyjemność, jednakże często nie umie w rozsądnym czasie dojść do sedna. Częstokroć bywa niewierna, staranie się o własną korzyść jest dla niej kluczowym prawem, potrafi działać obłudnie, zatem często jest obruszona na absolutnie każdego człowieka. Bywa niestała, jej postawy i poglądy częstokroć są niespójne i umie uaktualniać newralgiczne decyzje codziennie, dlatego bardzo trudno toczy się z nią negocjacje. To jednostka elastyczna, zmieszanie to u niej samopoczucie naprawdę niespotykane, znamionują ją różne, niecodzienne pomysły i potrafi wpasować się w zmienne warunki.
Jest to osoba grzeczna, daje radę wynaleźć efektywne rozstrzygnięcia kłopotów, które stanowią prawdziwą trudność również dla zaprawionych i twórczych polityków i na ogół przerastają pozostałych ludzi. Jest to jednostka wyrafinowana, swój dom organizuje z prawdziwie imponującą fantazją i w dowolnej swojej aktywności dąży do tego, by uzyskiwać perfekcję, a zatem często jest kwalifikowana jako lokalny wyznacznik gustów. Jest to osobnik zaradny, nie lubi wykonywania narzuconych nakazów, toteż szaleństwem jest przewidywanie, iż usłucha zaordynowanych jej dyrektyw. Jest to osoba śmiała, umie urzeczywistnić zadania nierealne dla innych ludzi, albowiem dokłada starań, by nie myśleć o strachu i pragnie pracować dynamicznie. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie traci środków na kompletnie nieuzasadnione rzeczy, ponieważ troszczy się wyłącznie o autentycznie przydatne sprawy i we własnych wyborach w każdym wypadku kieruje się zimnymi rachunkami. Znamionuje się bezstronnością, zawsze próbuje zrozumieć co tylko się da oraz wystrzega się rozstrzygania o obcych sobie dziedzinach, więc w każdym wypadku zawczasu bacznie cię wysłucha przed ogłoszeniem werdyktu. Charakteryzuje się słownością, w żadnym wypadku nie odwleka zadań do załatwienia, postępuje podług drobiazgowo dopracowanego scenariusza, zatem mimo zwodniczej powolności zwykle urzeczywistnia swoje plany. To człowiek tolerancyjny, potrafi zadawać się z jednostkami o wybitnie odmiennych przekonaniach i bawi ją różność rzeczywistości i wspólników, a więc usiłuje unikać nawiedzonych fanatyków zaabsorbowanych oznajmianiem najdoskonalszych dogmatów.

Pozostałe określenia adekwatnie określające przedstawianą osobę to również: przystępny, sceptyczny, życzliwy, ponętny, szorstki, zmysłowy, twórczy, apodyktyczny, asertywny, charyzmatyczny, despotyczny, obłudny, natarczywy, inteligentny, rzutki, zblazowany, pusty, hojny, zawzięty, wyniosły, spostrzegawczy, gorliwy, pracowity, gadatliwy oraz zręczny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie realizował, są: tatuażysta, wizażysta, aktor, makijażysta, ambasador, artysta, dyplomata, gitarzysta, pianista, organista i dowódca.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Ben Karl - (1977-) - rumuński aktor w filmach erotycznych.
 • Burczyk Paweł - (1969-) - aktor.
 • Dragon Clement - (1988-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Frelinghuysen Peter - (1916-2011) - polityk amerykański.
 • Hoffs Susanna - (1959-) - amerykańska piosenkarka, aktorka.
 • Janikowski Bartosz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Karwecki Krzysztof - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Libicki Jan Filip - (1971-) - historyk, polityk.
 • Mareš Petr - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Nagórna Danuta - (1932-) - aktorka.
 • North Sheree - (1932-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Parsons Nancy - (1942-) - aktorka amerykańska.
 • Petrow Anton Pietrowicz - (1902-1982) - generał radziecki.
 • Spadło Ariel - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sycylijska Maria Krystyna - (1779-) - księżniczkę Obojga Sycylii, królowa Sardynii i Piemontu.
 • Turgeon Sylvain - (1965-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Wojciechowski Dawid - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Żmudzki Zbigniew - (1950-) - kierownik produkcji filmowej.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.