Waga, 22 października - Kobieta

Waga, 22 października - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Waga urodzona w dniu 22 10 to człowiek elokwentny, jej myśli wyglądają jak wieloaspektowe konstrukcje, jej oracje to prawdziwe dzieła literackie, ale często w jej wystąpieniach zwyczajnie brakuje konkretu. To osoba wiarołomna, zabieganie o własny interes jest dla niej najistotniejszą dewizą, jako funkcjonariusz okazuje się przekupna, a zatem dokładniej obeznani ludzie próbują unikać z nią ściślejszych powiązań. To jednostka przebojowa, nie umie wytrzymać w bezruchu, ubóstwia funkcjonować w nieprzerwanym biegu i ożywia wspólników swoją nieokiełznaną energią. To osobnik ekstrawertyczny, mówi o swoich najdrobniejszych rozważaniach, bardzo lubi popisywać się, jednakże częstokroć pragnie wygłaszać opinie mało przemyślane. Charakteryzuje się wszechstronnością, słowo „niewykonalne” nie znajduje się w jej słowniku, bardzo dobrze odnajduje się nawet w okolicznościach dotkliwego stresu i potrafi spełniać się w każdych warunkach. Jest to osoba autokratyczna, czuje się człowiekiem wykwalifikowanym w dowolnej dziedzinie i odwoływanie się do jej rozsądku często nie sprawdza się, toteż częstokroć ma do czynienia z biernym oporem w stosunku do swoich aktywności. To jednostka niestała, jej stanowiska i przeświadczenia często są ambiwalentne i częstokroć nie umie skończyć zaczętych spraw, zatem niezwykle kiepsko radzi sobie jako rodzic lub wychowawca. Cechuje się systematycznością, potrafi racjonalnie wykorzystywać swoje środki, działa w sposób rozsądny i zamierzony, jednak słabo wytrzymuje gwałtownie zmieniające się sytuacje. Jest to człowiek wierny, jest poważanym i odpowiedzialnym pracownikiem, stara się zachowywać się właściwie do swoich poglądów, lecz jej naturalny legalizm umie być powodem wybuchów antypatii.
To osoba powolna, nie przepuszcza prac na kompletnie niepotrzebne kwestie, albowiem wartość ma dla niej w pierwszym rzędzie rzeczywista użyteczność i zawsze działa planowo oraz rozważnie. Jest to jednostka sumienna, jest niezmiernie uparta i konsekwentna, postępuje wedle drobiazgowo przygotowanego harmonogramu, dlatego mimo złudnej flegmatyczności zwykle realizuje swoje plany. Jest to osobnik obiektywny, w każdym wypadku dokłada starań, by poznać co tylko się da i wszelkie rzeczy chce zbadać wielokrotnie, więc na ogół jest szanowana jako sędzia. Znamionuje się niezależnością, decyzje podejmuje na kanwie osobistych przemyśleń, a więc niech ci nie jawi się, iż usłucha kogoś bez potyczki. Jest to człowiek grzeczny, można jej zlecić wykonanie ryzykownych operacji, które dotykają zagadnień bardzo dyskretnych i siłujące się z nimi osoby z reguły prędko skłaniają do wycofania się. Jest to jednostka dzielna, niezwykle rzadko obawia się nietypowych wyzwań, gdyż świetnie spełnia się w zagmatwanych okolicznościach i wykazuje wielkie opanowanie. Charakteryzuje się tolerancyjnością, potrafi przestawać z osobami o nader różnych przekonaniach i sprawnie zmienia istniejące poglądy w zderzeniu z najnowszymi doznaniami, a zatem podejmuje próby, by wystrzegać się stukniętych ekstremistów zaaferowanych głoszeniem najdoskonalszych dogmatów. To osobnik szykowny, podziwia zwinne, terenowe gabloty i jej społeczne obyczaje są zawsze nieskazitelne, toteż często uważa się za arbitra właściwego smaku.

Inne określenia adekwatnie portretujące opisywanego człowieka to także: namiętny, nudny, otwarty, sprytny, bezlitosny, samotny, ekscentryczny, zwycięski, wyemancypowany, czarujący, pusty, narwany, oryginalny, pyszałkowaty, olśniewający, twórczy, obowiązkowy, światły, zblazowany, indywidualistyczny oraz natarczywy.
Zawodami, w których doskonale się będzie realizował, są: gitarzysta, lutnik, dyrygent, kontrabasista, dowódca, poseł, krawiec, malarz, aktor, wokalista, urzędnik, wizażysta, tatuażysta i grafik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Cieślewski Tadeusz - (1870-1956) - malarz.
 • Czuma Ignacy - (1891-1963) - prawnik, polityk.
 • Dione Rose - (1875-) - aktorka francuska.
 • Griswold Oscar Woolverton - (1886-1959) - generał amerykański.
 • Lisle Charles Marie René Leconte de - (1818-1894) - poeta francuski.
 • Maćkowiak Kamil - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Monty Ole - (1908-) - aktor duński.
 • Pawlicki Antoni - (1983-) - aktor.
 • Przybylski Marcin - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Radu Ștefan - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Shaggy - (1968-) - jamajski wokalista reggae,.
 • Sweets Tia - (1980-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.