Waga, 21 października - Kobieta

Waga, 21 października - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Pani waga urodzona w dniu 21 10 charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, potrafi doprowadzić swoje zamierzenia do szczęśliwego zwieńczenia, kłopoty nie umieją prędko jej zdeprymować, jednak nierzadko przesadnie przyzwyczaja się do wcześniej obmyślonych pomysłów. Jest to osoba błyskotliwa, jest matecznikiem rozlicznych projektów, lubi zachwycać swoich widzów, ale często niestety nie potrafi uciszyć się w odpowiednim momencie. To osobnik szczery, jest poważanym i rzetelnym podwładnym, lojalność w rodzinie jest dla niej rzeczą bezdyskusyjną, aczkolwiek częstokroć w tej spontanicznej przyjazności umie zaniedbać osobiste interesy. To jednostka komunikatywna, jej myśli wyglądają jak skomplikowane budowle, uwielbia dyskutować jawnie o różnych rzeczach, jednakże często nie potrafi w sensownej ilości czasu dotrzeć do sedna. Częstokroć bywa władcza, jest urodzonym ucieleśnieniem policjanta i przemawianie do jej rozsądku często nie przynosi efektów, a więc częstokroć napotyka niejawne nieposłuszeństwo w stosunku do swoich aktywności. Bywa człowiekiem niezdecydowanym, często nie starcza jej konsekwencji i nazbyt często modyfikuje opinię odnośnie kierunku swojego działania, dlatego niezmiernie trudno toczy się z nią spory. Częstokroć bywa niewierna, łatwo przestaje pamiętać o własnych zobowiązaniach, jako urzędas daje się poznać jako sprzedajna, więc lepiej otrzaskane osoby próbują wystrzegać się z nią bliższych relacji. Jest to osobnik wszechstronny, zakłopotanie to u niej stan naprawdę osobliwy, zacięcie do poprawiania jest jej nieodmienną własnością i podejmuje decyzje błyskawicznie i efektywnie. To jednostka przedsiębiorcza, ma niezmierzone zasoby energii, inicjuje równolegle rozmaite zadania i ożywia kolegów swoją nieokiełznaną witalnością.
To osoba niezależna, nienawidzi wdrażania zewnętrznych nakazów, toteż zawiedzie cię uważanie, że podporządkuje się komuś bez potyczki. Cechuje się rzetelnością, jest bardzo cierpliwa i metodyczna, postępuje podług dokładnie przygotowanego harmonogramu, zatem pomimo iluzorycznej flegmatyczności zwykle urzeczywistnia swoje plany. Jest to człowiek flegmatyczny, nie interesuje się pozorami, gdyż zabiega wyłącznie o autentycznie pożyteczne sprawy i stara się funkcjonować wedle ustalonych scenariuszy. Znamionuje się wyrafinowaniem, ceni wytworne potrawy i trunki i jej publiczne maniery są w każdym wypadku bezbłędne, a zatem często jest postrzegana jako miejscowy wyznacznik gustów. Cechuje się uczciwością, dokłada starań, by zrozumieć inne przekonania oraz wszelkie kwestie pragnie zbadać kilkukrotnie, a więc zazwyczaj jest ceniona jako arbiter. To jednostka odważna, niezwykle rzadko boi się nieprzewidzianych trudności, albowiem dąży do tego, by raczej nie bać się na zapas i wydaje się pozostałym ludziom niewzruszonym głazem. Jest to osobnik tolerancyjny, posiada niezmiernie dociekliwą i wielostronną umysłowość i problemowo aktualizuje dotychczasowe poglądy w zderzeniu z nowopoznanymi spostrzeżeniami, więc bywa wolontariuszem prospołecznym dopominającym się o równouprawnienie osób nękanych. To człowiek kulturalny, umie wybrnąć z uciążliwych i niebezpiecznych okoliczności, które potrzebują ogromnej dawki taktownej subtelności i walczące z nimi osoby przeważnie w mig skłaniają do kapitulacji.

Inne przymioty adekwatnie portretujące ową jednostkę to także: liberalny, nadgorliwy, gorliwy, pusty, zimny, charyzmatyczny, dyskretny, twórczy, zręczny, poważany, entuzjastyczny, zwycięski, pracowity, samotny, kochający, spostrzegawczy, przenikliwy, szorstki, wyzwolony oraz elegancki.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: strateg, dyrygent, wizażysta, kontrabasista, wokalista, tancerz, grafik, lutnik, pianista, organista i stylista.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.