Waga, 02 października - Kobieta

Waga, 02 października - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Waga urodzona w dniu 2 10 bywa osobnikiem niekonsekwentnym, nie potrafi trwać przy zorganizowanych zobowiązaniach i trudno jest jej obstawać przy wybranych decyzjach, toteż niezwykle kiepsko spełnia się jako niańka lub instruktor. Jest to jednostka metodyczna, metodycznie podąża do celu, umie się należycie motywować, jednak potrafi być nadmiernie sztywna w zaskakujących sytuacjach. Cechuje się wiernością, przyjaciele są dla niej bardzo istotni, oddanie w parze małżeńskiej jest dla niej rzeczą niekwestionowaną, lecz momentami w swojej uczciwości dociera aż do przesady. Jest to osoba wszechstronna, znamionują ją rozmaite, nowatorskie pomysły i niezmiernie ciężko ją czymś zdziwić. Bywa apodyktyczna, jest autentycznym ucieleśnieniem żandarma i uważa za niebezpieczeństwo ludzi niepotwierdzających jej stanowiska, a więc często zmienia się w wyalienowanego i wyobcowanego dyktatora. To osobnik przedsiębiorczy, nie umie usiedzieć na miejscu i rewelacyjnie daje sobie radę ze stresującą pracą. Bywa nielojalna, to ambitny polityk mający niemniej jednak pociąg do egoizmu, potrafi działać nieszczerze, zatem częstokroć jest obrażona na dokuczliwe życie. Znamionuje się elokwencją, ma ogromny i chętnie stosowany zasób słów, lubi oszałamiać towarzyszy swoim obszernym doświadczeniem, ale często trudno wyciągnąć z niej zwarte i przedmiotowe odpowiedzi. Jest to jednostka towarzyska, opowiada o swoich najdrobniejszych myślach, jej zwykłe poruszenia pobrzmiewają wymyślny taniec, aczkolwiek na nieszczęście umie także uznawać się za ósmy cud świata.
To osoba sprawiedliwa, stara się podnieść się nad osobiste antypatie oraz nie spieszy się z przyjmowaniem działania, a zatem na ogół jest szanowana jako mediator. To osobnik odpowiedzialny, zadanie jest dla niej sprawą świętą, utrzymuje równe, jednakże produktywne tempo aktywności, dlatego mimo pozornej flegmatyczności przeważnie urzeczywistnia swoje koncepcje. Jest to jednostka wysublimowana, ceni ekstrawaganckie posiłki i napitki i w każdym swoim działaniu pracuje nad tym, by zdobywać wirtuozerię, więc częstokroć bywa kwalifikowana jako miejscowy arbiter elegancji. To człowiek nieustraszony, bardzo rzadko lęka się nietypowych przeszkód, gdyż wspaniale radzi sobie ze stresem i przejawia opanowanie nie patrząc na okoliczności. Charakteryzuje się powolnością, nie kusi jej kozaczenie, bo w najwyższym stopniu lubi funkcjonalność i próbuje postępować wedle ustalonych planów. Jest to osobnik samodzielny, postanowienia podejmuje na kanwie własnych przemyśleń, a więc zawiedzie cię spodziewanie się, iż będzie poważała twoje restrykcje i pouczenia. To jednostka tolerancyjna, nie przeszkadzają odmienne zainteresowania i nie bawi jej nakłanianie kompanów do swoich poglądów, toteż dokłada starań, by wystrzegać się nawiedzonych radykałów zaaferowanych obwieszczaniem najsłuszniejszych dogmatów. To człowiek kulturalny, daje radę wynaleźć wydajne obejścia kłopotów, które wiążą się z obowiązkiem stosowania przebiegłych i niejednokrotnie zupełnie powikłanych wywodów i okażą nierealne dla jej licznych prekursorów.

Inne cechy poprawnie opisujące ową osobę to również: obłudny, dyplomatyczny, atrakcyjny, poważany, srogi, zmysłowy, liberalny, wyrachowany, obrotny, pracowity, pusty, rozsądny, rozmowny, sprytny, pyszałkowaty, inteligentny, szorstki, narcystyczny, przystępny, pompatyczny, sceptyczny, indywidualistyczny, kapryśny, zimny oraz nadgorliwy.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie czuł, są: stylista, malarz, wokalista, tancerz, artysta, muzyk, dyrygent, dowódca, lutnik, ambasador, wizażysta, urzędnik, aktor, poseł, dyplomata i gitarzysta.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acri Anioł z - (1669-1739) - włoski kapucyn, błogosławiony.
 • Avery Brian - (1973-) - amerykański kaskader filmowy.
 • Bernoldi Enrique - (1978-) - brazylijski kierowca wyścigowy.
 • Dausset Jean - (1916-2009) - francuski immunolog, hematolog.
 • Dudek Marcin - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fenton George - (1950-) - kompozytor angielski.
 • Ficino Marsilio - (1433-1499) - włoski filozof, teoretyk sztuki, lekarz.
 • Gecko Seth - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Grzondziel Rafał - (1912-1998) - ksiądz katolicki, twórca polskich "Kaszub" w kanadyjskiej prowincji Ontario.
 • Kammerling Anna-Karin - (1980-) - szwedzka sportowiec, pływanie.
 • Landes Bertha - (1868-1943) - polityk amerykański.
 • Olejarz Łukasz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Page LaWanda - (1920-) - aktorka amerykańska.
 • Perey Marguerite - (1909-) - fizyk francuska.
 • Ponsford Bill - (1900-1991) - australijski sportowiec, krykiet.
 • Starović Saša - (1988-) - serbski sportowiec, piłka siatkowa.
 • Woźniak Sławomir - (1957-) - realizator produkcji filmowej i telewizyjnej.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.