Waga, 19 października - Kobieta

Waga, 19 października - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Waga urodzona dnia 19 10 to jednostka zdyscyplinowana, metodycznie prze do finału, postępuje w sposób rozsądny i sprawdzony, jednak czasem nadmiernie upiera się przy już obmyślonych projektach. Bywa osobą niestałą, nie umie trwać przy zorganizowanych decyzjach i potrafi raptownie poddać się niedługo przed osiągnięciem celu, częstokroć chwyta się różnych zawodów. Bywa człowiekiem ekstrawertycznym, jest źródłem najrozmaitszych planów, ma w duchu nieprzebraną ilość przypowieści, aczkolwiek często pragnie wyrażać oceny mało rozważne. To osobnik lojalny, koledzy są dla niej niezwykle ważni, usiłuje zachowywać się właściwie do swoich poglądów, jednakże nieraz w swoim zaangażowaniu sięga aż do bufonerii. To jednostka dominująca, nie znosi oceniania własnych opinii i uznaje za zagrożenie osoby nieaprobujące jej stanowiska, a zatem częstokroć natrafia na cichy opór względem swoich działań. Jest to człowiek nielojalny, poważa tylko intratne dla swojej osoby pakty, jako urzędnik okazuje się sprzedajna, więc przyjaciele mają ochotę stronić od wstępowania z nią w umowy. Jest to osoba elokwentna, jej rozważania sprawiają wrażenie skomplikowanych budowli, chętnie uczy się, ale często umie również generować proste głupoty. To jednostka elastyczna, bardzo trudno ją czymś zdziwić i bardzo dobrze znajduje się nawet w warunkach ciężkiego chaosu. Jest to osoba aktywna, ożywia wspólników swoim nieposkromionym wigorem, lubi tworzyć nowe rzeczy i promieniuje niesamowitym światłem.
Jest to osobnik niezależny, nienawidzi jakichkolwiek zakazów i zasad, dlatego nonsensem jest oczekiwanie, iż będzie przestrzegała twoich restrykcji i przykazań. To człowiek wyrafinowany, poświęca się zbytkownym przyjemnościom i w każdej swojej aktywności stara się uzyskiwać wirtuozostwo, a więc częstokroć czuje się znawcą dobrej stylistyki. To osoba powolna, nie pociąga jej popisywanie się, bowiem najważniejszy jest dla niej rzeczywisty pożytek i zawsze próbuje konstruować dalekosiężne ekstrapolacje. To osobnik nieustraszony, niezmiernie rzadko boi się zaskakujących przeszkód, gdyż rewelacyjnie daje sobie radę z tremą i dowolne kłopoty zwykle nie przerażają jej. To człowiek uczciwy, w każdym wypadku podejmuje próby, by poznać możliwie dużo oraz nie ufa postanowieniom obieranym pod wpływem emocji, zatem zazwyczaj jest ceniona jako mediator. To jednostka słowna, to żywy ideał przodownika pracy, jej pomysły nie zawierają dziur, toteż w długofalowym kontekście na ogół przegania impulsywnych wodzirejów. Cechuje się tolerancyjnością, nie boi się dziedzin oryginalnych i odmiennych od poprzednio przyswojonych i nie kręci jej nakłanianie kompanów do swoich przekonań, a zatem nie aprobuje u partnerów jedynie braku tolerancji. To osoba kulturalna, potrafi wybrnąć z uciążliwych i niebezpiecznych sytuacji, które wymagają wielkiej porcji dyplomatycznej delikatności i walczących z nimi ludzi przeważnie w mig popychają do rezygnacji.

Pozostałe określenia adekwatnie portretujące opisywaną osobę to także: zawzięty, wyzwolony, ambitny, oryginalny, wspaniałomyślny, gorliwy, elegancki, pracowity, spostrzegawczy, zblazowany, wytworny, pyszałkowaty, pompatyczny, otwarty, wyemancypowany, charyzmatyczny, szorstki, kochający, indywidualistyczny, pusty, narcystyczny, rzutki, twórczy, srogi, wyrachowany, wyniosły, samotny, entuzjastyczny, czarujący oraz światły.
Zawodami, w których idealnie będzie funkcjonował, są: pianista, lutnik, kontrabasista, tancerz, malarz, grafik, ambasador, artysta i tatuażysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bunge Daan van - (1982-) - holenderski sportowiec, krykiet.
 • Cimochowski Paweł - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dubenskiy Zakhar - (1978-) - rosyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Falco Rubens de - (1931-2008) - aktor brazylijski.
 • Fenton George - (1950-) - kompozytor angielski.
 • Foulke Keith - (1972-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • John Rosamund - (1913-) - aktorka angielska.
 • Klim Józef - (1960-) - historyk, polityk.
 • Maliszewski Aleksander - (1901-1978) - pisarz, krytyk teatralny i filmowy, tłumacz.
 • Ponenta Andrzej - (1979-) - kaskader filmowy, aktor.
 • Quinteros Henry - (1977-) - peruwiański sportowiec, piłka nożna.
 • Żurawlew Iwan P - (1905-) - generał radziecki.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.