Waga, 17 października - Kobieta

Waga, 17 października - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Zodiakalna pani waga, która urodziła się w dniu 17 10, to osoba ekstrawertyczna, rozpowiada o swoich wszelkich myślach, bardzo uwielbia manifestować swoją obecność, aczkolwiek częstokroć pragnie wyrażać osądy niezbyt rozsądne. To człowiek wiarołomny, przestrzega jedynie przydatnych dla swojej osoby umów, jako biurokrata bywa sprzedajna, zatem dokładniej obeznane osoby próbują unikać z nią ściślejszych relacji. Jest to osobnik energiczny, męczy ją lenistwo, wyśmienicie daje sobie radę ze stresującą mordęgą i lubi tworzyć awangardowe rzeczy. To jednostka zorganizowana, okazuje determinację i uporządkowanie, postępuje w sposób powściągliwy i zaplanowany, jednak źle znosi żywiołowo przeobrażające się sytuacje. Bywa władcza, nienawidzi podważania własnych decyzji i cudzy opór nie posiada dla niej wagi, a zatem umie prowokować rebelie pomiędzy swoimi podwładnymi. Jest to osoba zmienna, nie potrafi zdecydować się na jedną opinię i często nie umie zamknąć rozpoczętych spraw, toteż niezwykle słabo radzi sobie jako opiekun lub nauczyciel. To człowiek komunikatywny, ma obszerny i ochoczo wykorzystywany zasób pojęć, jej przemówienia to faktyczne utwory artystyczne, jednakże częstokroć potrafi także generować przeciętne brednie. Jest to osoba wierna, umie być doskonałym przyjacielem lojalnym w trudnościach, stara się zachowywać się właściwie do swoich poglądów, lecz chwilami w swojej szczerości dosięga aż do bufonady. Cechuje się wszechstronnością, w razie potrzeby potrafi wykonać samolot z papieru i sznurka i umie współpracować nieomal z każdą jednostką.
Jest to osobnik subtelny, potrafi wykaraskać się z zawikłanych i niebezpiecznych okoliczności, które wydają się niemożliwymi a nawet pomylonymi i zwykle przerastają innych ludzi. To osoba tolerancyjna, chętnie czerpie wiedzę o nowych i porywających rzeczach i bawi ją różnolitość życia i wspólników, więc podejmuje próby, by stronić od nawiedzonych ekstremistów zaaferowanych oznajmianiem jedynie słusznych dogmatów. Znamionuje się zaradnością, autentycznie kocha się w totalnej niezależności decydowania, a więc niech ci nie zdaje się, iż będzie respektowała twoje pouczenia i ograniczenia. Charakteryzuje się słownością, zlecenie jest dla niej sprawą niepodważalną, utrzymuje jednolite, ale produktywne tempo działalności, dlatego w długoterminowym kontekście z reguły prześciga postrzelonych wodzirejów. Cechuje się śmiałością, niezmiernie rzadko boi się zaskakujących wyzwań, albowiem stara się przeważnie nie zamartwiać się przed czasem i ukazuje potężne opanowanie. To osobnik wysublimowany, najchętniej przyobleka się w najpopularniejsze właśnie i wytworne stroje i odczuwa upodobanie do pozostawania w kontakcie z malarstwem, toteż mnogość forsy bardzo upraszcza jej prowadzenie bytu współgrającego z jej naturą. Znamionuje się sprawiedliwością, usiłuje wydźwignąć się nad osobiste antypatie oraz wystrzega się rozstrzygania o nieznanych sobie zagadnieniach, a zatem ochoczo jest powoływana do sędziowania sprzeczek. Charakteryzuje się powolnością, nie marnuje środków na kompletnie niepotrzebne kwestie, gdyż w szczególności ceni ergonomiczność i wszelki produkt musi posiadać dla niej jakąś funkcję.

Pozostałe atrybuty prawidłowo wyrażające ową jednostkę to też: ambitny, postępowy, dyskretny, bezlitosny, kreatywny, kochający, wspaniałomyślny, olśniewający, inteligentny, ekscentryczny, życzliwy, staranny, zręczny, nudny, otwarty, wyemancypowany, atrakcyjny, twórczy, sprytny, entuzjastyczny, ponętny, ofiarny, potężny, światły, charyzmatyczny, jowialny, indywidualistyczny, czarujący, srogi oraz rozsądny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie spełniał, są: organista, kontrabasista, muzyk, tatuażysta, tancerz, grafik, wizażysta, artysta, makijażysta, malarz, aktor, gitarzysta, strateg, lutnik, poseł i dowódca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Clift Montgomery - (1920-1966) - aktor amerykański.
  • Irons Max - (1985-) - aktor angielski.
  • Jaroszewski Tadeusz Stefan - (1931-2000) - historyk sztuki.
  • Lowell Chris - (1984-) - aktor amerykański.
  • Mamardaszwili Dawit - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Podgórski Jakub - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Wójcik Franciszek - (1863-1941) - rolnik, działacz ruchu ludowego, polityk.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.