Waga, 15 października - Kobieta

Waga, 15 października - Kobieta
planeta Wenus
metal miedź
Pani waga, która przyszła na świat dnia 15 10, jest to człowiek szczery, jest niezwykle opiekuńcza w stosunku do własnego współmałżonka, jest niezmiernie ceniona przez kumpli, lecz momentami w swojej wierności dosięga aż do przesady. To osobnik niewierny, szanuje wyłącznie rentowne dla siebie traktaty, umie zachowywać się obłudnie, dlatego głębiej znające osoby usiłują wystrzegać się z nią ściślejszych więzi. To jednostka przedsiębiorcza, lubi być w nieprzerwanym ruchu i inicjuje za jednym zamachem przeróżne zadania. Jest to człowiek komunikatywny, swoje wystąpienia komponuje bardzo starannie, jej przemowy to faktyczne dzieła literackie, jednak często potrafi też generować zwykłe głupoty. Bywa władcza, nie znosi kwestionowania własnych poleceń i czyjś opór nie posiada dla niej znaczenia, więc umie prowokować rebelie pomiędzy swoimi pracownikami. Jest to osoba niezdecydowana, nie potrafi jasno zdeklarować jednej opinii i częściej niż to wskazane zmienia sąd odnośnie kierunku swojej pracy, dlatego niezwykle trudno wszczyna się z nią dyskusje. To osobnik ekstrawertyczny, gada o swoich wszelkich rozważaniach, bardzo uwielbia popisywać się, jednakże częstokroć na nieszczęście nie umie zmilczeć w odpowiednim momencie. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykazuje nieustępliwość i opanowanie, przeciwności nie potrafią prędko jej zniechęcić, jednak często nie wystarcza jej elastyczności pożądanej w nagłych wypadkach. Jest to jednostka wszechstronna, wyraz „niemożliwy” nie występuje w jej doktrynie życiowej i gdy trzeba, umie zbudować samochód z kartonu i rzemienia.
Uwielbia zachowywać się powolnie, nie zajmuje jej kozaczenie, bo najbardziej ceni funkcjonalność i próbuje postępować według wytyczonych projektów. To człowiek wysublimowany, oddaje się wykwintnym zabawom i ubóstwia prowadzić się z wielkopańską szykownością, toteż częstokroć jest postrzegana jako rodzimy arbiter elegancji. To jednostka samodzielna, postanowienia podejmuje na kanwie osobistych przemyśleń, a zatem rozczaruje cię przewidywanie, że będzie przestrzegała twoich zaleceń i restrykcji. Jest to osoba śmiała, potrafi zrealizować sprawy nierealne dla innych ludzi, ponieważ dąży do tego, by zwykle nie zamartwiać się na zapas i ukazuje ogromną samodyscyplinę. Cechuje się odpowiedzialnością, swoje misje traktuje poważnie, utrzymuje jednostajne, aczkolwiek produktywne tempo działalności, zatem mimo fałszywej ospałości przeważnie urzeczywistnia swoje koncepcje. To jednostka grzeczna, nie obawia się zajmować się rozsądzaniem sprzeczek, które stanowią autentyczną trudność również dla doświadczonych i zmyślnych dyplomatów i okażą niewykonalne dla jej mnogich poprzedników. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie wadzą obce zainteresowania i ludzi różnych i dziwnych nie uznaje z marszu za niebezpieczeństwo, a więc stara się unikać nawiedzonych maniaków zaabsorbowanych propagowaniem najwspanialszych ideologii. Jest to osobnik obiektywny, dokłada starań, by wzlecieć ponad własne resentymenty oraz nie jest popędliwa z podejmowaniem wyboru, toteż z reguły jest poważana jako sędzia.

Pozostałe cechy właściwie określające tę osobę to także: rzutki, staranny, bezlitosny, rozmowny, szorstki, twórczy, zimny, charyzmatyczny, wyrachowany, wyemancypowany, przystępny, gadatliwy, czarujący, ekscentryczny, entuzjastyczny, atrakcyjny, bezpruderyjny, obowiązkowy, sprytny, asertywny, wyobcowany, życzliwy, kochający, dyplomatyczny, bezkompromisowy i chytry.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: dowódca, poseł, wokalista, aktor, malarz, organista, muzyk oraz urzędnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bridgett B - (1983-) - hiszpańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Bednarczyk Marcin - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Benussi Francesco - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Deschamps Didier - (1968-) - francuski sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Hertzówna Amelia - (1879-) - dramatopisarka i autorka książek dla dzieci.
 • Jabłoński Bartłomiej - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kovač Niko - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kowalczyk Bartosz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Montana Nikki - (1978-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Moore Cayden - (1982-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Różycki Krzysztof - (1943-) - aktor.
 • Scott Warren - (1964-) - aktor w filmach erotycznych.
 • Szamir Icchak - (1914-2012) - polityk izraelski.
 • Szeląg Wojciech - (1972-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tutkowski Patryk - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Urrutia Patricio - (1977-) - ekwadorski sportowiec, piłka nożna.
 • Wilson Edith - (1872-) - pierwsza dama A Urodzona Wytheville, Wirginia, A
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.