Strzelczyni, 09 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 09 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalna kobieta strzelec, która urodziła się dnia 9 12, często bywa władcza, jest naturalnym ucieleśnieniem szeryfa i cudzy protest nie ma dla niej znaczenia, więc słabo sprawdza się w trakcie kolektywnych zajęć. Cechuje się cierpliwością, umie umiejętnie wyczekiwać na stosowny moment, w szkole częstokroć uzyskuje dobre oceny i potrafi być wspaniałomyślnym i empatycznym towarzyszem. To osobnik elastyczny, umie dostroić się do zmieniających się okoliczności, jeśli sytuacja tego wymaga, potrafi zmontować śmigłowiec z kartonu i drutu i niezmiernie ciężko ją czymś zdumieć. Jest to człowiek przedsiębiorczy, nie boi się roboty, porywa kolegów swoim nieposkromionym entuzjazmem i rewelacyjnie daje sobie radę z niespokojną harówką. Często bywa zmienna, częstokroć brakuje jej silnej woli i umie modyfikować kluczowe przekonania z godziny na godzinę, dlatego niezwykle trudno prowadzi się z nią spory. Bywa jednostką egoistyczną, inne osoby mają obowiązek rozwiązywać jej kłopoty, potrafi być zręcznym manipulatorem i opornie ofiarowuje coś pozostałym ludziom. Lubi zachowywać się konsekwentnie, umie doprowadzić swoje zamierzenia do zyskownego zwieńczenia, postępuje w sposób wyważony i zamierzony, jednak często nie wystarcza jej polotu niezbędnego w nagłych wypadkach. Bywa osobnikiem towarzyskim, uwielbia znajdować się wśród kompanów, lubi olśniewać swoich rozmówców, jednakże potrafi też zanudzać mówieniem non stop o jakiejś sprawie. Charakteryzuje się agresją, zdecydowanie walczy z przeciwnościami i bez zastanowienia atakuje znajdujące się na swej trasie bariery.
Znamionuje się pogodą, spodziewa się od rzeczywistości nowych, niesamowitych doświadczeń, lęk przed uczynieniem błędu nie powstrzymuje jej, a zatem wyśmienicie funkcjonuje jako odważny racjonalizator. Jest to osoba samodzielna, decyzje podejmuje na podłożu własnych przemyśleń, a więc zawiedzie cię zakładanie, iż wykona zaordynowane jej polecenia. Bywa niefrasobliwa, nie lęka się niebezpieczeństw oraz nie przywiązuje wagi do precyzji powierzonych jej zadań, chociaż nieraz naprawdę dopisuje jej passa. Jest to człowiek stanowczy, zmierza do finału bez bezsensownych wahań, gdy trzeba, nieustępliwie i rzetelnie argumentuje swoje sądy i nie wyrzeka się urzeczywistnienia dalekowzrocznych koncepcji dla chwilowej i złudnej ulgi. Cechuje się dalekowzrocznością, usiłuje nie zachowywać się intuicyjnie, skrupulatnie komponuje wszelkie posunięcia oraz nie darzy zaufaniem pomysłów stworzonych w pośpiechu. Bywa nieuważna, umie szybko przetrawić obszerną ilość wiadomości, aczkolwiek działanie zwykle wyprzedza u niej rozważenie rzeczy, toteż nie daje sobie rady z ocenianiem bardziej wieloaspektowych kwestii. To osoba bystra, ukazuje odpowiednie podejście mniej rzutkim od siebie, błyskawicznie oswaja się do potrzeb sytuacji i deprymuje ją niedostatek wyników swoich obecnych prac. Jest to osobnik nieustraszony, bardzo rzadko lęka się nieprzewidzianych przeszkód, ponieważ podejmuje starania, by przeważnie nie zamartwiać się z wyprzedzeniem i objawia opanowanie nie patrząc na warunki. To człowiek spontaniczny, stanowi żywe świadectwo, że permanentna, trochę pomylona jazda bez trzymanki też może przedstawiać sobą jakiś sposób na egzystencję i nie potrzeba nazbyt przesadzać z ciągłą samokontrolą.

Inne cechy trafnie wyrażające wspomnianą jednostkę to również: uprzejmy, brutalny, szczodry, bezduszny, narcystyczny, gniewny, gościnny, nadgorliwy, płytki, naturalny, postępowy, bezczelny, roztrzepany, szalony, wyzwolony, bezładny, uroczy, wyniosły, bałaganiarski, szarmancki oraz zgryźliwy.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie działał, są: terapeuta, opiekun, hodowca, taksówkarz, zakonnik, nauczyciel, sadownik, przyrodnik, plantator, entomolog i kapłan.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Aylesworth Reiko - (1972-) - aktorka amerykańska.
 • Baranek Piotr - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Birkin Andrew - (1945-) - angielski scenarzysta filmowy.
 • Blanchard Georges-Maurice-Jean - (1877-1954) - generał francuski.
 • Brabin Gareth - (1970-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Bridges Beau - (1941-) - aktor amerykański.
 • Canibus - (1974-) - raper amerykański.
 • Cantone Mario - (1959-) - aktor amerykański.
 • Doyle Damhnait - (1975-) - kanadyjska piosenkarka, autorka tekstów.
 • Harris Joel Chandler - (1848-1908) - pisarz amerykański.
 • Hawke Bob - (1929-) - polityk australijski.
 • Magma Mia - (1986-) - niemiecka aktorka w filmach erotycznych.
 • Mikloško Luděk - (1961-) - czeski sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Moore Tim - (1887-1958) - aktor amerykański.
 • O'Connor Bob - (1944-2006) - polityk amerykański.
 • Owada Masako - (1963-) - małżonka japońskiego następcy tronu, księcia Naruhito.
 • Pauschek Lukáš - (1992-) - słowacki sportowiec, piłka nożna.
 • Sinha Shatrughan - (1946-) - aktor indyjski.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.