Strzelczyni, 08 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 08 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalna pani strzelec urodzona dnia 8 12 to jednostka aktywna, wyzwania przezwycięża szturmem, wyśmienicie radzi sobie z nerwową działalnością i odpoczywa dynamicznie. To osoba błyskotliwa, jest gejzerem przeróżnych koncepcji, jej banalne czynności wyglądają jak wyszukana inscenizacja, jednakże potrafi także nudzić trajkotaniem ciągle o jednej kwestii. Jest to osobnik wszechstronny, umie radzić sobie w każdych warunkach i niezwykle trudno ją czymś zdziwić. Częstokroć bywa apodyktyczna, czuje się człowiekiem kompetentnym w dowolnej sprawie i uznaje za niebezpieczeństwo osoby niepodzielające jej opinii, dlatego często staje się wyobcowanym i niepopularnym despotą. Bywa niekonsekwentna, częstokroć brakuje jej konsekwencji i często nie potrafi zamknąć zaczętych zadań, częstokroć bierze się za różne prace. To osobnik zorganizowany, umie dowieść swoje plany do szczęśliwego finiszu, funkcjonuje w sposób roztropny i przemyślany, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego sytuacjach. Bywa człowiekiem wojowniczym, chce osiągnąć wygraną nie licząc się z kosztami i uwielbia walczyć. Cechuje się wytrwałością, potrafi zdobyć mistrzostwo w zagadnieniach wymagających długookresowej praktyki, częstokroć jest wyśmienitym mentorem i w minionych stuleciach umiałaby być mnichem notującym drogocennych kodeksach. Lubi zachowywać się egoistycznie, nie zwraca uwagi na potrzeby pozostałych osób, tylko jej osobiste problemy są istotne i do swoich kolegów posiada stosunek absolutnie interesowny.
Jest to jednostka niezależna, nie znosi wdrażania narzuconych rozkazów, a więc bezsensem jest przewidywanie, iż będzie poważała twoje zalecenia i bariery. Jest to osobnik żywiołowy, denerwuje ją obowiązek poczekania na cudze decyzje i często jest napędem całej grupy wykonawczej. Jest to osoba radosna, rozkoszuje się istnieniem, bawią ją kolejne przygody i przeżycia, toteż nie traci nadziei nawet w zagmatwanych okolicznościach. Jest to człowiek dalekowzroczny, wystrzega się lekkomyślnych działań, analizuje różnorodne projekty posunięć oraz prze ku sukcesowi powoli, ale systematycznie. To jednostka niefrasobliwa, nie obawia się zagrożeń i pracuje częstokroć pośpiesznie i mało precyzyjnie, pomimo tego że niekiedy autentycznie dopisuje jej fortuna. Uwielbia zachowywać się stanowczo, w urzeczywistnieniu własnych zamierzeń potrafi być niezmiernie metodyczna, czasem całkiem agresywna, jeśli sytuacja tego wymaga, odważnie i rzeczowo udowadnia swoje osądy oraz nie pozwala się zbić z pantałyku. Bywa osobnikiem powierzchownym, jest bezustannie czymś pochłonięta, aczkolwiek jej sądy często są niespecjalnie ostrożne, zatem częstokroć miota się chaotycznie i bez przyjętego kierunku. To osoba porywcza, objawia zdecydowanie całemu globowi, że nieprzerwana, nieco szalona prowizorka też może stanowić jakiś pomysł na życie i powinno się sobie zezwolić na nieujarzmione doświadczanie bodźców i manifestowanie się. Jest to jednostka śmiała, umie wykonać sprawy niemożliwe dla innych ludzi, ponieważ potrafi przezwyciężyć własny przestrach i jakiekolwiek trudności przeważnie nie przerażają jej.

Pozostałe cechy celnie odzwierciedlające niniejszego człowieka to również: postępowy, żarliwy, nieuprzejmy, lubieżny, natarczywy, zepsuty, chciwy, ujmujący, groźny, potężny, nieugięty, łaskawy, słodki, oryginalny, stabilny, namiętny, wpływowy, asertywny, ufny, zgryźliwy, humorzasty, wiarygodny, ambitny, nietaktowny, bezładny, dowcipny, entuzjastyczny oraz wygodnicki.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: biolog, przyrodnik, entomolog, kapłan, sadownik, plantator, rolnik, wychowawca, agrotechnik, nauczyciel i zakonnik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.