Strzelczyni, 06 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 06 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Pani strzelec urodzona dnia 6 12 to osoba aktywna, relaksuje się czynnie, denerwuje ją bezczynność i ma niezmierzone zapasy energii. Znamionuje się agresją, ziszcza fantastyczne zamierzenia, zmierza do wygranej nie patrząc na koszty i zachowuje się porywczo. Bywa chwiejna, jej przeświadczenia i przekonania częstokroć są wewnętrznie sprzeczne i częściej niż to wskazane modyfikuje ocenę odnośnie celu swojego działania, często złości swoich kolegów. Cechuje się cierpliwością, umie uzyskać biegłość w dziedzinach wymagających długookresowej nauki, umie cierpliwie przysłuchiwać się cudzym zwierzeniom i częstokroć ekscytuje ją łowienie ryb. To osobnik wszechstronny, zdziwienie to u niej uczucie naprawdę nietypowe i dobrze radzi sobie na każdym stanowisku. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi doprowadzić swoje plany do zyskownego zamknięcia, umie się adekwatnie inspirować, jednak czasem nadto przywiązuje się do już obmyślonych koncepcji. To człowiek ekstrawertyczny, gada o swoich najbłahszych myślach, uwielbia oszałamiać swoich obserwatorów, lecz potrafi także zamęczać mówieniem bez przerwy o określonej kwestii. To jednostka dominująca, chce opanować całą Ziemię i nie lęka się oceniania swojego zachowania, toteż często przeistacza się w odosobnionego i niepopularnego despotę. Bywa osobą egocentryczną, jest absolutnie zafiksowana na sobie i umie być skutecznym manipulatorem.
To osobnik gwałtowny, z marszu oswaja się do potrzeb sytuacji i drażni ją wymóg zaczekania na czyjeś postanowienia. Jest to człowiek ostrożny, to dalekowzroczny i wytrawny zarządca, drobiazgowo planuje najmniejsze akcje oraz pędzi ku finansowemu dobrobytowi z wolna, ale metodycznie. Charakteryzuje się powierzchownością, jest niezmiernie bystra, jednakże jej bezzwłoczne wybory częstokroć niestety dają się poznać jako nieodpowiednie, więc często ciska się chaotycznie i bez wyznaczonego kierunku. To jednostka silna, wyśmienicie pojmuje swoje oczekiwania, nie czuje oporu przed demolowaniem dotychczasowego porządku oraz nie zrzeka się wdrażania długofalowych przedsięwzięć dla dorywczej i fałszywej wygody. Jest to osobnik odważny, nie przerażają jej nijakie problemy, gdyż pracuje nad tym, by nie krążyć myślami dookoła strachu i wydaje się innym ludziom twardą skałą. Lubi zachowywać się spontanicznie, jest bezgranicznie przeświadczona, iż na pierwszy rzut oka chaotyczne prace też potrafią zapewniać wyniki i częstokroć nasze odruchowe reakcje okazują największą efektywność. Jest to jednostka krótkowzroczna, nie obawia się niebezpieczeństw oraz czasami umie nie zauważyć niemal bezspornego zagrożenia, mimo że zdaje sobie sprawę z tej swojej wady. To osobnik niezależny, unika realizowania odgórnych zaleceń, a zatem bezsensem jest sądzenie, że posłucha oznajmionych jej nakazów. Znamionuje się pogodą, jest zachwycona rzeczywistością, również w fiasku próbuje wypatrzyć pozytywy, a więc chętnie zajmuje się odkrywaniem niepoznanych przedtem terytoriów.

Pozostałe atrybuty prawidłowo odzwierciedlające opisywaną osobę to również: pyszałkowaty, zgryźliwy, zepsuty, bezkompromisowy, zwariowany, pusty, entuzjastyczny, nadgorliwy, lubiany, nieuprzejmy, ufny, awanturniczy, sprytny, uroczy, postępowy, bezlitosny, uprzejmy, lubieżny, wielkoduszny, żarliwy, rozpasany, gniewny, ofiarny, roztrzepany i gadatliwy.
Zawodami, w których najtrafniej będzie funkcjonował, są: terapeuta, mentor, entomolog, leśnik, hodowca, taksówkarz, nauczyciel, przyrodnik, biolog oraz rolnik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.