Strzelczyni, 03 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 03 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Astrologiczna pani strzelec, która urodziła się w dniu 3 12, bywa autokratyczna, chce opanować cały świat i nie boi się oceny swojego sposobu bycia, dlatego jest wyobcowana w swoim środowisku. Jest to osoba wojownicza, z marszu atakuje piętrzące się przed sobą bariery, bywa groźna w stosunku do nieprzyjaciół i ziszcza wariackie plany. Bywa egocentryczna, do swoich współtowarzyszy posiada stosunek czysto interesowny i ludzie dokoła muszą interesować się jej samopoczuciem. To jednostka ekstrawertyczna, jest wulkanem rozmaitych koncepcji, uwielbia czarować swoich słuchaczy, jednakże często ubóstwia wygłaszać sądy niezbyt rozumne. Bywa osobnikiem niestałym, nie potrafi wykazywać się konsekwentnymi zobowiązaniami i umie aktualizować życiowe przekonania z minuty na minutę, częstokroć złości swoich wspólników. To człowiek aktywny, wyśmienicie daje sobie radę z niespokojną działalnością i odpoczywa czynnie. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez zbędnych zrywów, postępuje w sposób powściągliwy i sprawdzony, jednak nierzadko nadto upiera się przy poprzednio obmyślonych projektach. Charakteryzuje się wszechstronnością, oszołomienie to u niej doznanie naprawdę sporadyczne i potrafi współdziałać prawie z każdą jednostką. Znamionuje się wytrwałością, umie wnikliwie przysłuchiwać się ludzkim gawędom, w minionych wiekach potrafiłaby być skrybą kaligrafującym antycznych tomach i umie zrealizować zadania niezwykle odstręczające dla normalnych osób.
To człowiek szybki, pokazuje trafny kurs bardziej opieszałym od siebie i w jednej chwili przystosowuje się do potrzeb sytuacji. Cechuje się pobieżnością, jest ciągle czymś pochłonięta, ale decyzja na ogół uprzedza u niej przemyślenie kwestii, zatem często szarpie się chaotycznie i bez wyznaczonego celu. Charakteryzuje się męstwem, niezmiernie rzadko lęka się nietypowych trudności, bo rewelacyjnie radzi sobie z napięciem i okazuje ogromne panowanie nad sobą. Jest to osobnik niezależny, nie lubi wykonywania odgórnych rozkazów, toteż niech ci nie jawi się, iż będzie respektowała twoje zakazy i przykazania. Jest to jednostka dalekowzroczna, unika pochopnych aktywności, rozważa różnorodne grafiki wydarzeń oraz pędzi ku sukcesowi powoli, aczkolwiek metodycznie. Jest to człowiek radosny, zawsze spogląda z optymizmem w nadchodzący czas, cieszą ją nowe przeżycia i wyzwania, a zatem bardzo dobrze sprawdza się w sprawach wypełnionych niebezpieczeństwem. To osoba porywcza, manifestuje kategorycznie całemu globowi, że na pozór nieuporządkowane działania też potrafią dostarczać wyników i nie trzeba nadmiernie przesadzać z nieustanną samokontrolą. Cechuje się nierozważnością, pragnie bezsensownie kusić los oraz momentami umie przegapić pozornie nie budzące wątpliwości zagrożenie, choć czasami autentycznie dopisuje jej fortuna. Znamionuje się zdecydowaniem, przeważnie działa żywiołowo i żwawo, nie doznaje oporu przed destrukcją istniejącego ładu i nie rezygnuje z wdrażania długookresowych inicjatyw dla chwilowego i fałszywego komfortu.

Pozostałe cechy celnie ukazujące wspomnianego osobnika to również: zblazowany, bezpruderyjny, kapryśny, awanturniczy, romantyczny, hojny, wyemancypowany, stuknięty, asertywny, nieuprzejmy, oryginalny, bezładny, bezkompromisowy, szarmancki, rzutki, uprzejmy, bezwzględny, powabny, rozhisteryzowany, bezlitosny, wyniosły, wpływowy, szczodry, rozrzutny, wiarygodny oraz miłosierny.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: zakonnik, leśnik, rolnik, hodowca, taksówkarz, mentor, biolog, terapeuta, entomolog, wychowawca, nauczyciel, kapłan, opiekun, przyrodnik, sadownik i agrotechnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Carelton Juliette - (1968-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Foglietta Thomas M - (1928-2004) - polityk amerykański.
 • Francia Pablo - (1984-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Freud Anna - (1895-) - psychoanalityk austriacka.
 • Garbowska Maria - (1922-) - aktorka.
 • Jordan Kathy - (1959-) - amerykańska sportowiec, tenis ziemny.
 • Kolarska-Bobińska Lena - (1947-) - socjolog, profesor.
 • Mądra Ilona - (1966-) - sportowiec, piłka koszykowa.
 • Morgan Sammy - (1946-) - północnoirlandzki sportowiec, piłka nożna.
 • Popko Maciej - (1936-) - orientalista, hetytolog, taternik.
 • Skoraczewski Władysław - (1919-1980) - śpiewak, dyrygent chórów, działacz harcerski.
 • Thissen Werner - (1938-) - niemiecki duchowny katolicki, arcybiskup Hamburga.
 • Wiśniewska Sabina - (1910-) - aktorka.
 • Witt Katarina - (1965-) - niemiecka sportowiec, łyżwiarstwo figurowe.
 • Wylde Jessica - (1956-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Zieleńczyk Stefania - (1890-) - nauczycielka, autorka podręczników oświatowo-pedagogicznych dla dzieci.
 • Zoetemelk Joop - (1946-) - holenderski kolarz szosowy.
 • Żurawski Marcin - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.