Strzelczyni, 21 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 21 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Pani strzelec urodzona dnia 21 12 to osobnik metodyczny, systematycznie zmierza do finału, przeciwności nie potrafią łatwo jej zniechęcić, jednak umie być nadmiernie formalna w nieznanych sytuacjach. Cechuje się wytrwałością, częstokroć jest świetnym wychowawcą, potrafi umiejętnie wyczekiwać na stosowny moment i często ekscytuje ją wędkarstwo. Jest to człowiek autokratyczny, nie znosi oceniania własnych opinii i częstokroć nie zna powszechnej percepcji swojej postaci, toteż często ma do czynienia z niejawnym oporem względem swoich działań. To jednostka elastyczna, zacięcie do poprawiania jest jej niezmienną właściwością i zakłopotanie to u niej samopoczucie naprawdę niecodzienne. Jest to osoba błyskotliwa, opowiada o swoich najsubtelniejszych rozważaniach, niezmiernie uwielbia manifestować swoją obecność, ale na nieszczęście umie też uważać się za prawdziwego mędrca. To osobnik niekonsekwentny, częstokroć brakuje jej hartu ducha i potrafi błyskawicznie zniechęcić się niedługo przed uzyskaniem mety, zatem niezwykle źle sprawdza się jako niańka lub nauczyciel. To jednostka energiczna, lubi żyć w permanentnym pędzie, nie umie usiedzieć na miejscu i jest bardzo skuteczna w pracy. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, do zamierzeń potrafi podążać nawet poprzez ludzkie nieszczęście i jedynie jej indywidualne problemy są znaczące. To człowiek wojowniczy, choćby astronomiczne ograniczenia nie umieją jej powstrzymać i wciela w życie śmiałe przedsięwzięcia.
Jest to osoba dzielna, potrafi zrealizować sprawy nierealne dla innych ludzi, albowiem wyśmienicie daje sobie radę z napięciem i okazuje potężną samokontrolę. Znamionuje się wesołością, rozkoszuje się rzeczywistością, lęk przed popełnieniem gafy nie powstrzymuje jej, dlatego ochoczo podejmuje się sondowania niezbadanych dawniej obszarów. Lubi zachowywać się stanowczo, prze do celu bez nieuzasadnionych rozterek, entuzjastycznie urzeczywistnia ogromne przewroty i innowacje oraz z radością przyjmuje wszelkie pomyślne przemiany w życiu. To osobnik powierzchowny, jest notorycznie w coś zaangażowana, jednakże jej błyskawiczne decyzje często niestety bywają niewłaściwe, więc częstokroć sama nie rozumie do końca swoich ruchów. To jednostka porywcza, wskazuje zdecydowanie całemu globowi, iż egzystencja pod presją harmonogramu nie jest najtrafniejszą opcją i często nasze odruchowe zachowania ukazują największą efektywność. Charakteryzuje się ostrożnością, to ostrożny i wytrawny dowódca, układa skomplikowane projekty oraz nie ufa koncepcjom stworzonym byle jak. Jest to człowiek bystry, częstokroć jest lokomotywą całej drużyny roboczej i każdy problem pragnie rozplątać od razu. Cechuje się niezależnością, nienawidzi jakichkolwiek dogmatów i restrykcji, a więc zawiedzie cię spodziewanie się, że będzie miała uznanie dla twoich instrukcji i barier. To osoba beztroska, ubóstwia niepotrzebnie narażać się oraz pracuje często pospiesznie i niespecjalnie pieczołowicie, chociaż wie o tej swojej słabości.

Pozostałe atrybuty poprawnie określające opisywaną jednostkę to również: namiętny, gadatliwy, ponętny, kreatywny, szarmancki, stuknięty, rozmowny, wybuchowy, bezczelny, naturalny, bezwzględny, nadgorliwy, rozwiązły, roztrzepany, brutalny, żarliwy, narcystyczny, nieuprzejmy, groźny, ofiarny, potężny, lubiany, pyszałkowaty, asertywny, ambitny i rzutki.
Zawodami, w których doskonale się będzie czuł, są: opiekun, mentor, entomolog, przyrodnik, hodowca, sadownik, leśnik, agrotechnik, biolog, rolnik, taksówkarz oraz kapłan.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bording Anders - (1619-1677) - poeta duński.
 • Dębowski Bartosz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fabien Pierre Georges - (1919-1944) - pułkownik, bohater ruchu oporu.
 • Fedorowicz Andrzej - (1942-) - aktor.
 • Hill Benny - (1925-1992) - angielski aktor komediowy.
 • Jas - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Laxa Vladimir - (1869-1945) - generał chorwacki.
 • Łobacz Kamil - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mach Tomasz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piotrowski Roman - (1895-1988) - architekt, polityk.
 • Postawka Franciszek Antoni - (1922-1985) - sportowiec, kierowca i pilot rajdowy.
 • Rylik Agnieszka - (1974-) - sportowiec, boks.
 • Savalas Telly - (1922-1994) - aktor amerykański.
 • Skalovski Todor - (1909-2007) - kompozytor macedoński.
 • Stawarz Agata - (1978-) - aktorka.
 • Stepanovs Igors - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Taylor Dallas - (1967-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tom Seweryn - (1926-) - inżynier, wynalazca.
 • Witos Wincenty - (1874-1945) - działacz ludowy, polityk, publicysta.
 • Wołkow Oleg W - (1900-1996) - rosyjski pisarz, publicysta, tłumacz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.