Strzelczyni, 21 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 21 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Pani strzelec urodzona dnia 21 12 to osobnik metodyczny, systematycznie zmierza do finału, przeciwności nie potrafią łatwo jej zniechęcić, jednak umie być nadmiernie formalna w nieznanych sytuacjach. Cechuje się wytrwałością, częstokroć jest świetnym wychowawcą, potrafi umiejętnie wyczekiwać na stosowny moment i często ekscytuje ją wędkarstwo. Jest to człowiek autokratyczny, nie znosi oceniania własnych opinii i częstokroć nie zna powszechnej percepcji swojej postaci, toteż często ma do czynienia z niejawnym oporem względem swoich działań. To jednostka elastyczna, zacięcie do poprawiania jest jej niezmienną właściwością i zakłopotanie to u niej samopoczucie naprawdę niecodzienne. Jest to osoba błyskotliwa, opowiada o swoich najsubtelniejszych rozważaniach, niezmiernie uwielbia manifestować swoją obecność, ale na nieszczęście umie też uważać się za prawdziwego mędrca. To osobnik niekonsekwentny, częstokroć brakuje jej hartu ducha i potrafi błyskawicznie zniechęcić się niedługo przed uzyskaniem mety, zatem niezwykle źle sprawdza się jako niańka lub nauczyciel. To jednostka energiczna, lubi żyć w permanentnym pędzie, nie umie usiedzieć na miejscu i jest bardzo skuteczna w pracy. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, do zamierzeń potrafi podążać nawet poprzez ludzkie nieszczęście i jedynie jej indywidualne problemy są znaczące. To człowiek wojowniczy, choćby astronomiczne ograniczenia nie umieją jej powstrzymać i wciela w życie śmiałe przedsięwzięcia.
Jest to osoba dzielna, potrafi zrealizować sprawy nierealne dla innych ludzi, albowiem wyśmienicie daje sobie radę z napięciem i okazuje potężną samokontrolę. Znamionuje się wesołością, rozkoszuje się rzeczywistością, lęk przed popełnieniem gafy nie powstrzymuje jej, dlatego ochoczo podejmuje się sondowania niezbadanych dawniej obszarów. Lubi zachowywać się stanowczo, prze do celu bez nieuzasadnionych rozterek, entuzjastycznie urzeczywistnia ogromne przewroty i innowacje oraz z radością przyjmuje wszelkie pomyślne przemiany w życiu. To osobnik powierzchowny, jest notorycznie w coś zaangażowana, jednakże jej błyskawiczne decyzje często niestety bywają niewłaściwe, więc częstokroć sama nie rozumie do końca swoich ruchów. To jednostka porywcza, wskazuje zdecydowanie całemu globowi, iż egzystencja pod presją harmonogramu nie jest najtrafniejszą opcją i często nasze odruchowe zachowania ukazują największą efektywność. Charakteryzuje się ostrożnością, to ostrożny i wytrawny dowódca, układa skomplikowane projekty oraz nie ufa koncepcjom stworzonym byle jak. Jest to człowiek bystry, częstokroć jest lokomotywą całej drużyny roboczej i każdy problem pragnie rozplątać od razu. Cechuje się niezależnością, nienawidzi jakichkolwiek dogmatów i restrykcji, a więc zawiedzie cię spodziewanie się, że będzie miała uznanie dla twoich instrukcji i barier. To osoba beztroska, ubóstwia niepotrzebnie narażać się oraz pracuje często pospiesznie i niespecjalnie pieczołowicie, chociaż wie o tej swojej słabości.

Pozostałe atrybuty poprawnie określające opisywaną jednostkę to również: namiętny, gadatliwy, ponętny, kreatywny, szarmancki, stuknięty, rozmowny, wybuchowy, bezczelny, naturalny, bezwzględny, nadgorliwy, rozwiązły, roztrzepany, brutalny, żarliwy, narcystyczny, nieuprzejmy, groźny, ofiarny, potężny, lubiany, pyszałkowaty, asertywny, ambitny i rzutki.
Zawodami, w których doskonale się będzie czuł, są: opiekun, mentor, entomolog, przyrodnik, hodowca, sadownik, leśnik, agrotechnik, biolog, rolnik, taksówkarz oraz kapłan.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.