Strzelczyni, 20 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 20 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Astrologiczna pani strzelec urodzona dnia 20 12 jest to osoba przebojowa, odpoczywa dynamicznie, rewelacyjnie radzi sobie ze stresującą pracą i jest bardzo wydajna w działaniu. Jest to jednostka wytrwała, potrafi zyskać biegłość w zagadnieniach wymagających długiego przeszkolenia, w zamierzchłych wiekach umiałaby być zakonnikiem piszącym starożytnych tomach i umie cierpliwie wysłuchiwać czyichś gawęd. Częstokroć bywa napastliwa, nawet ogromne ograniczenia nie potrafią jej zatrzymać i lubuje się w ryzyku. Bywa osobnikiem towarzyskim, jest gejzerem różnorodnych pomysłów, eskorta obszernego audytorium implikuje dla niej perfekcyjną rozrywkę, ale często na nieszczęście nie umie uciszyć się w stosownym czasie. Bywa człowiekiem chwiejnym, nie potrafi wykazywać się zdyscyplinowanymi decyzjami i umie aktualizować życiowe założenia co chwilę, dlatego niezwykle trudno zaczyna się z nią negocjacje. Jest to jednostka elastyczna, jeśli to konieczne, potrafi zbudować odrzutowiec z tektury i sznurka i hasło „niemożliwe” nie występuje w jej zasobie językowym. Bywa władcza, nienawidzi krytykowania własnych opinii i odwoływanie się do jej rozwagi częstokroć nie przynosi efektów, a więc słabo radzi sobie w trakcie zespołowych zajęć. Cechuje się zdyscyplinowaniem, konsekwentnie podąża do celu, przeszkody nie umieją szybko jej zdeprymować, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego okolicznościach. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, jest kompletnie zafiksowana na sobie, wyłącznie jej osobiste problemy są znaczące i potrafi bez emocji wykorzystywać inne osoby.
Częstokroć bywa nieuważna, nie deprymują jej zabieganie i nieporządek, aczkolwiek jej sądy często są niezbyt rozważne, więc nie urzeczywistnia przeważnie epokowych odkryć i poszukiwań. To osobnik żywiołowy, ubóstwia widzieć przed sobą precyzyjnie ustalone kierunki i na ogół rozpoczyna aktywność w jednej chwili i bez guzdrania. Charakteryzuje się niezależnością, nie lubi jakichkolwiek restrykcji i praw, toteż niech ci nie wydaje się, iż podporządkuje się komuś bez potyczki. Znamionuje się dalekowzrocznością, to przezorny i ambitny zarządca, rozważa różne scenariusze wydarzeń oraz nie pokłada ufności w koncepcjach napisanych niestarannie. To jednostka nieroztropna, nie obawia się przeciwności i chwilami umie nie zwrócić uwagi na nieomalże bezsporne zagrożenie, choć niejednokrotnie autentycznie dopisuje jej szczęście. Jest to osoba odważna, nie przerażają jej żadne trudności, gdyż potrafi pokonać swój strach i przejawia powściągliwość bez względu na warunki. Jest to osobnik zdecydowany, we wdrażaniu własnych zamierzeń umie być niezmiernie konsekwentna, momentami aż bezwzględna, gdy trzeba, odważnie i rzetelnie dowodzi swoich ocen oraz z radością reaguje na wszelkie pomyślne zmiany w rzeczywistości. Charakteryzuje się optymizmem, zawsze spogląda z nadzieją w przyszłość, pragnie uczyć się oryginalnych dziedzin, zatem ochoczo bierze się za sondowanie niepoznanych dawniej terenów. To jednostka popędliwa, przedstawia sobą poglądowe świadectwo, że egzystencja pod przymusem planu nie jest najwspanialszą opcją i warto sobie pozwolić na nieposkromione smakowanie emocji i manifestowanie się.

Pozostałe atrybuty prawidłowo odzwierciedlające niniejszą osobę to też: roztrzepany, despotyczny, rzutki, lubiany, awanturniczy, entuzjastyczny, nadgorliwy, pociągający, uroczy, sprytny, zwycięski, rozrzutny, płytki, nieugięty, zgryźliwy, gniewny, lubieżny, ruchliwy, bezkompromisowy, brutalny, ujmujący, bezczelny, szczodry oraz ambitny.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: terapeuta, nauczyciel, biolog, mentor, plantator, wychowawca, taksówkarz, entomolog, agrotechnik, opiekun, rolnik, sadownik i leśnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Baker Blanche - (1956-) - aktorka amerykańska.
  • Bühler Charlotte - (1893-) - psycholog niemiecka.
  • Chętnik Adam - (1885-1967) - etnograf, historyk, pisarz, działacz społeczny i polityczny.
  • Dunne Irene - (1898-) - aktorka amerykańska.
  • Heyrovský Jaroslav - (1890-1967) - fizykochemik czeski.
  • Huff Aubrey - (1976-) - amerykański sportowiec, baseball.
  • Okoń Longin Jan - (1927-) - pisarz.
  • Otrębski Andrzej - (1937-) - pisarz.
  • Radomski Dawid - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Spencer John - (1946-2005) - aktor amerykański.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.