Strzelczyni, 20 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 20 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Astrologiczna pani strzelec urodzona dnia 20 12 jest to osoba przebojowa, odpoczywa dynamicznie, rewelacyjnie radzi sobie ze stresującą pracą i jest bardzo wydajna w działaniu. Jest to jednostka wytrwała, potrafi zyskać biegłość w zagadnieniach wymagających długiego przeszkolenia, w zamierzchłych wiekach umiałaby być zakonnikiem piszącym starożytnych tomach i umie cierpliwie wysłuchiwać czyichś gawęd. Częstokroć bywa napastliwa, nawet ogromne ograniczenia nie potrafią jej zatrzymać i lubuje się w ryzyku. Bywa osobnikiem towarzyskim, jest gejzerem różnorodnych pomysłów, eskorta obszernego audytorium implikuje dla niej perfekcyjną rozrywkę, ale często na nieszczęście nie umie uciszyć się w stosownym czasie. Bywa człowiekiem chwiejnym, nie potrafi wykazywać się zdyscyplinowanymi decyzjami i umie aktualizować życiowe założenia co chwilę, dlatego niezwykle trudno zaczyna się z nią negocjacje. Jest to jednostka elastyczna, jeśli to konieczne, potrafi zbudować odrzutowiec z tektury i sznurka i hasło „niemożliwe” nie występuje w jej zasobie językowym. Bywa władcza, nienawidzi krytykowania własnych opinii i odwoływanie się do jej rozwagi częstokroć nie przynosi efektów, a więc słabo radzi sobie w trakcie zespołowych zajęć. Cechuje się zdyscyplinowaniem, konsekwentnie podąża do celu, przeszkody nie umieją szybko jej zdeprymować, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego okolicznościach. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, jest kompletnie zafiksowana na sobie, wyłącznie jej osobiste problemy są znaczące i potrafi bez emocji wykorzystywać inne osoby.
Częstokroć bywa nieuważna, nie deprymują jej zabieganie i nieporządek, aczkolwiek jej sądy często są niezbyt rozważne, więc nie urzeczywistnia przeważnie epokowych odkryć i poszukiwań. To osobnik żywiołowy, ubóstwia widzieć przed sobą precyzyjnie ustalone kierunki i na ogół rozpoczyna aktywność w jednej chwili i bez guzdrania. Charakteryzuje się niezależnością, nie lubi jakichkolwiek restrykcji i praw, toteż niech ci nie wydaje się, iż podporządkuje się komuś bez potyczki. Znamionuje się dalekowzrocznością, to przezorny i ambitny zarządca, rozważa różne scenariusze wydarzeń oraz nie pokłada ufności w koncepcjach napisanych niestarannie. To jednostka nieroztropna, nie obawia się przeciwności i chwilami umie nie zwrócić uwagi na nieomalże bezsporne zagrożenie, choć niejednokrotnie autentycznie dopisuje jej szczęście. Jest to osoba odważna, nie przerażają jej żadne trudności, gdyż potrafi pokonać swój strach i przejawia powściągliwość bez względu na warunki. Jest to osobnik zdecydowany, we wdrażaniu własnych zamierzeń umie być niezmiernie konsekwentna, momentami aż bezwzględna, gdy trzeba, odważnie i rzetelnie dowodzi swoich ocen oraz z radością reaguje na wszelkie pomyślne zmiany w rzeczywistości. Charakteryzuje się optymizmem, zawsze spogląda z nadzieją w przyszłość, pragnie uczyć się oryginalnych dziedzin, zatem ochoczo bierze się za sondowanie niepoznanych dawniej terenów. To jednostka popędliwa, przedstawia sobą poglądowe świadectwo, że egzystencja pod przymusem planu nie jest najwspanialszą opcją i warto sobie pozwolić na nieposkromione smakowanie emocji i manifestowanie się.

Pozostałe atrybuty prawidłowo odzwierciedlające niniejszą osobę to też: roztrzepany, despotyczny, rzutki, lubiany, awanturniczy, entuzjastyczny, nadgorliwy, pociągający, uroczy, sprytny, zwycięski, rozrzutny, płytki, nieugięty, zgryźliwy, gniewny, lubieżny, ruchliwy, bezkompromisowy, brutalny, ujmujący, bezczelny, szczodry oraz ambitny.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: terapeuta, nauczyciel, biolog, mentor, plantator, wychowawca, taksówkarz, entomolog, agrotechnik, opiekun, rolnik, sadownik i leśnik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chen Joan - (1961-) - aktorka chińska.
 • Coslovich Claudia - (1972-) - włoska sportowiec, lekkoatletyka, rzut oszczepem.
 • Czarnecki Bartosz - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dubiel Artur - (1969-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gałązka Janusz - (1987-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Gates Jennifer Katharine - (1996-) - córka Jenny i Billa Gates`ów.
 • Grabarczyk Cezary - (1960-) - adwokat, polityk.
 • Jabłecki Daniel - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kostrzewski Franciszek - (1826-1911) - malarz, rysownik karykaturzysta.
 • Kowalczuk Maksym - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Moroder Giorgio - (1940-) - włoski kompozytor muzyki filmowej.
 • Neururer Peter - (1955-) - niemiecki trener piłkarski.
 • Ponlid Wijan - (1976-) - tajski sportoweic, boks.
 • Poźniak Wiktor Genrikowicz - (1901-) - generał radziecki.
 • Schmitt Sandra - (1981-2000) - niemiecka sportowiec, narciarstwo dowolne.
 • Spokojny Piotr II - (1648-1706) - regent Portugalii 1667-1683, król Portugalii 1683-1706.
 • Szczepkowski Andrzej - (1923-1997) - aktor, reżyser teatralny, dyrektor teatru, pedagog, polityk.
 • Temesvári Andrea - (1966-) - węgierska sportowiec, tenis ziemny.
 • Uchida Tomu - (1898-1970) - japoński reżyser filmowy.
 • Ñíguez Aarón - (1989-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.