Strzelczyni, 18 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 18 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Kobieta strzelec urodzona dnia 18 12 jest to osoba przebojowa, świetnie wytrzymuje niespokojną pracę i ubóstwia powoływać do życia oryginalne rzeczy. Bywa człowiekiem egocentrycznym, nie absorbuje jej rozbudowa pozytywnych powiązań z kolegami, wszelkie sytuacje winny kręcić się wokoło jej ego i potrafi być biegłym kombinatorem. Jest to osobnik towarzyski, jest najważniejszym aktorem każdego party, posiada w duchu nieskończoną liczbę opowiadań, jednakże na nieszczęście umie też uważać się za wielkiego myśliciela. Bywa kłótliwa, choćby astronomiczne ograniczenia nie potrafią jej powstrzymać i urzeczywistnia brawurowe plany. Często bywa władcza, łaknie zdobyć całą planetę i cudzy sprzeciw nie ma dla niej znaczenia, a więc słabo sprawdza się w trakcie kolektywnych działań. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie dociągnąć swoje zamierzenia do szczęśliwego zakończenia, kłopoty nie potrafią łatwo jej zrazić, jednak nierzadko nadmiernie przyzwyczaja się do wcześniej obmyślonych koncepcji. Częstokroć bywa niestała, często nie wystarcza jej wytrwałości i umie zmieniać kluczowe założenia co minutę, dlatego niezmiernie ciężko toczy się z nią spory. Charakteryzuje się cierpliwością, częstokroć raduje ją łowienie ryb, potrafi być wyrozumiałym i wrażliwym kompanem i umie cierpliwie czekać na właściwą okazję. Jest to jednostka wszechstronna, oszołomienie to u niej nastrój naprawdę sporadyczny, potrafi wpasować się w płynne okoliczności i jeśli sytuacja tego wymaga, umie zbudować samolot z kartonu i rzemienia.
Lubi zachowywać się spontanicznie, jest wielce przeświadczona, że życie pod presją harmonogramu nie jest optymalnym wyborem i nie należy zbyt przeginać z ciągłym opanowaniem. Znamionuje się przezornością, to przewidujący i wytrawny strateg, rozpatruje różne projekty posunięć oraz nie ufa pomysłom napisanym niestarannie. To osoba stanowcza, bardzo dobrze zna swoje pragnienia, nie doznaje oporu przed demolowaniem dotychczasowego porządku i nie wyrzeka się urzeczywistnienia długofalowych przedsięwzięć dla krótkotrwałego i fałszywego wytchnienia. To człowiek żywiołowy, natychmiast przystosowuje się do potrzeb sytuacji i odważnie wysforowuje się rozważaniami przed własne towarzystwo. To osoba nierozważna, uznaje się za niezwyciężoną oraz pracuje często szybko i niezbyt starannie, chociaż czasami autentycznie dopisuje jej fortuna. To osobnik odważny, bardzo rzadko boi się nieznanych trudności, bo podejmuje starania, by nie myśleć o lęku i jakiekolwiek przeciwności zwykle nie przerażają jej. Cechuje się pobieżnością, potrafi migiem zbadać niezmierzony zasób informacji, lecz działa częstokroć przesadnie nieostrożnie, a zatem często sama nie rozumie kompletnie swoich ruchów. Jest to jednostka wesoła, tryska ożywczą siłą, pragnie przyswajać wiedzę o nowych dziedzinach, toteż wyśmienicie radzi sobie w zadaniach obciążonych ryzykiem. Jest to człowiek niezależny, nienawidzi realizowania narzuconych zaleceń, więc absurdem jest oczekiwanie, iż ustąpi komuś bez potyczki.

Inne przymioty prawidłowo charakteryzujące tę osobę to też: zwycięski, bezkompromisowy, zblazowany, dowcipny, apodyktyczny, nieugięty, lubiany, skuteczny, gościnny, gadatliwy, miłosierny, niepohamowany, zgryźliwy, szczodry, bezlitosny, oryginalny, bałaganiarski, dogmatyczny, humorzasty, ruchliwy, wielkoduszny, uśmiechnięty, ufny, gniewny, hojny, stuknięty oraz stabilny.
Zawodami, w których idealnie się będzie sprawdzał, są: hodowca, nauczyciel, terapeuta, biolog, mentor, kapłan, wychowawca, rolnik, taksówkarz, zakonnik, opiekun, entomolog, plantator i leśnik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.