Strzelczyni, 17 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 17 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Strzelczyni urodzona w dniu 17 12 cechuje się wytrwałością, cierpliwość w dochodzeniu do celu często pozwala jej osiągnąć sukces, częstokroć jest fenomenalnym przewodnikiem i w dawnych czasach potrafiłaby być benedyktynem notującym zdobionych księgach. To osoba ekstrawertyczna, jest prawdziwym aktywistą, przechowuje w umyśle ogromną ilość przypowieści, jednakże często lubi wygłaszać sądy niezbyt powściągliwe. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, systematycznie zmierza do finału, umie się odpowiednio inspirować, jednak chwilami nadmiernie upiera się przy uprzednio opracowanych koncepcjach. Jest to osobnik aktywny, ubóstwia tworzyć niekonwencjonalne projekty, jest niezmiernie efektywna w pracy i świetnie wytrzymuje niespokojną robotę. Bywa jednostką chwiejną, nie potrafi wykazywać się konsekwentnymi decyzjami i umie błyskawicznie wycofać się na chwilę przed osiągnięciem mety, więc bardzo kiepsko radzi sobie jako rodzic lub nauczyciel. Charakteryzuje się elastycznością, znamionują ją różne, prekursorskie plany, nie traci tygodni na daremne ględzenie i pociąg do modernizowania jest jej nieodmienną własnością. Jest to człowiek kłótliwy, chętnie prowadzi kłótnie i z furią rzuca się na pojawiające się na drodze przeszkody. To osobnik dominujący, działa jak zabijaka i zwracanie się do jej rozsądku częstokroć nie przynosi efektów, a zatem jest niepopularna w swoim otoczeniu. Bywa samolubna, nie zważa na pragnienia pozostałych osób, wszelkie wydarzenia powinny oscylować wkoło jej ego i do zamierzeń potrafi dążyć choćby poprzez ludzkie nieszczęście.
To człowiek ostrożny, usiłuje nie zachowywać się innstynktownie, rozpatruje przeróżne scenariusze działań oraz prze ku dostatkowi z wolna, aczkolwiek metodycznie. To osobnik bystry, wskazuje właściwe podejście wolniejszym od siebie i zazwyczaj zabiera się za aktywność od razu i bez marudzenia. Jest to osoba dzielna, nie trwożą jej jakiekolwiek przeciwności, gdyż stara się raczej nie lękać się z góry i ukazuje potężne panowanie nad sobą. Jest to człowiek niefrasobliwy, nie stroni od zagrożeń oraz czasem umie nie zauważyć na pozór niepodważalnego niebezpieczeństwa, chociaż niekiedy naprawdę sprzyja jej fortuna. Bywa jednostką pobieżną, jest niezwykle inteligentna, ale wybór z reguły uprzedza u niej ocenę kwestii, toteż nie urzeczywistnia przeważnie przełomowych diagnoz i poszukiwań. Znamionuje się pogodą, w każdym wypadku spoziera z optymizmem w jutro, radują ją nowe przeżycia i wyzwania, dlatego ochoczo bierze się za sondowanie niepoznanych poprzednio stref. To osoba popędliwa, uwidocznia kategorycznie całej planecie, że nieprzerwana, w pewnym stopniu pomylona prowizorka też może stanowić jakiś sposób na egzystencję i należy sobie zezwolić na żywiołowe doświadczanie doznań i wyrażanie się. Jest to człowiek zdecydowany, doskonale pojmuje swoje oczekiwania, nie doznaje awersji przed burzeniem istniejącego ładu oraz nie daje się skonfundować. To jednostka samodzielna, postanowienia podejmuje na podłożu osobistych rozważań, zatem zawiedzie cię spodziewanie się, iż ulegnie komuś bez konfrontacji.

Inne przymioty prawidłowo charakteryzujące tego osobnika to również: nieugięty, medialny, lubiany, uprzejmy, zrzędliwy, wyemancypowany, potężny, zblazowany, stabilny, indywidualistyczny, narwany, gościnny, lubieżny, rozrzutny, bezczelny, rozsądny, rozpasany, pociągający, hojny, nierozsądny, despotyczny, bałaganiarski, humorzasty, obrotny, wyzwolony i stuknięty.
Zawodami, w których najlepiej się będzie spełniał, są: leśnik, entomolog, rolnik, kapłan, biolog, opiekun, taksówkarz, plantator, wychowawca, mentor, agrotechnik, zakonnik, hodowca, sadownik, przyrodnik oraz terapeuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abraham John - (1972-) - indyjski aktor, supermodel.
 • Bartmański Tomasz Franciszek - (1797-1880) - podróżnik, inżynier wojskowego budownictwa lądowego i wodnego.
 • Byrd Tracy - (1966-) - muzyk amerykański.
 • Cartwright Mary - (1900-) - matematyk angielska.
 • Cleare - (1982-) - ukraińska aktorka w filmach erotycznych.
 • Damphousse Vincent - (1967-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Davidovich Nir - (1976-) - izraelski sportowiec, piłka nożna.
 • Gąsior-Marek Magdalena - (1983-) - ekonomista, polityk.
 • Habsburg Franciszek Karol - (1802-1878) - arcyksiążę austriacki.
 • Hitchcock Ken - (1951-) - kanadyjski trener hokejowy.
 • Kaye Dena - (1946-) - córka Danny'ego Kaye i Sylvii Fine.
 • Kinkel Klaus - (1936-) - polityk niemiecki.
 • Leon Marcos - (1975-) - aktor w filmach erotycznych.
 • Paxinou Katina - (1900-) - aktorka grecka.
 • Siren Alexa - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wolf Cees de - (1945-2011) - holenderski sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.