Strzelczyni, 16 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 16 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalna kobieta strzelec, która przyszła na świat w dniu 16 12, jest to jednostka niezdecydowana, jej poglądy i przekonania często są wewnętrznie sprzeczne i umie aktualizować kluczowe założenia z dnia na dzień, więc bardzo marnie spełnia się jako rodzic lub opiekun. Bywa egocentryczna, osoby naokoło mają zajmować się jej stanem psychicznym, do celów potrafi zmierzać nawet poprzez cudzą krzywdę i stosunki interpersonalne znaczą dla niej otrzymywanie korzyści. To osobnik wszechstronny, nie trwoni chwil na bezowocne biadolenie, wyśmienicie radzi sobie na dowolnej posadzie i przystosowuje błyskawicznie i zręcznie. Bywa agresywna, nie znosi nieoczekiwanych utrudnień, urzeczywistnia niespotykane zamierzenia i jawi się autentycznym buntownikiem. Jest to człowiek apodyktyczny, postrzega się za osobę kompetentną w każdej dziedzinie i nie boi się oceniania swojego stylu życia, a więc częstokroć napotyka bierny bunt wobec swoich aktywności. To jednostka aktywna, nie lęka się roboty i jest niezwykle wydajna w działaniu. Charakteryzuje się metodycznością, umie mądrze gospodarować swoimi siłami, problemy nie potrafią szybko jej zniechęcić, jednak często nie wystarcza jej kreatywności koniecznej w naglących sytuacjach. To osobnik ekstrawertyczny, uwielbia znajdować się wśród towarzyszy, przechowuje w umyśle obfity zasób historyjek, jednakże umie także nużyć paplaniem bez przerwy o jakiejś sprawie. Jest to osoba wytrwała, nieustępliwość w dochodzeniu do finału częstokroć pomaga jej osiągnąć finansowy dobrobyt, potrafi być wyrozumiałym i wrażliwym kumplem i w szkole często osiąga imponujące stopnie.
Jest to człowiek popędliwy, ujawnia zdecydowanie całemu globowi, iż niby chaotyczne prace też umieją przynosić wyniki i częstokroć nasze naturalne reakcje ukazują najwyższą sprawność. To osobnik żywiołowy, zwykle zabiera się za aktywność momentalnie i bez wahania i odstrasza ją niedostatek rezultatów swoich aktualnych działań. Jest to osoba dzielna, potrafi urzeczywistnić zadania niewykonalne dla innych ludzi, ponieważ stara się nie krążyć myślami dookoła lęku i zachowuje opanowanie nie patrząc na okoliczności. Często bywa nieuważna, jest ustawicznie czymś pochłonięta, ale jej bezzwłoczne wybory częstokroć na nieszczęście okazują się błędne, dlatego często ciska się chaotycznie i bez obranego kierunku. Jest to jednostka niefrasobliwa, uznaje się za niezwyciężoną oraz momentami umie nie uwzględnić wydawałoby się oczywistego zagrożenia, choć wie o tym swoim ograniczeniu. Znamionuje się niezależnością, czuje niechęć do wykonywania zewnętrznych rozkazów, a zatem rozczaruje cię przewidywanie, że ustąpi komuś bez walki. Jest to osobnik pogodny, emanuje pozytywną energią, radują ją nieznane eksperymenty i doświadczenia, toteż dobrze sprawdza się w sprawach obarczonych ryzykiem. Lubi zachowywać się stanowczo, przejrzyście i starannie uzewnętrznia swoje pragnienia, chętnie prowadzi zmagania z innymi oraz nie daje się zbić z tropu. Jest to człowiek ostrożny, podejmuje próby, by nie odpowiadać emocjonalnie, drobiazgowo organizuje najmniejsze ruchy i nie darzy zaufaniem projektów napisanych niestarannie.

Pozostałe atrybuty prawidłowo charakteryzujące opisywaną osobę to także: rozpasany, entuzjastyczny, bezwzględny, lubieżny, wiarygodny, wyemancypowany, rozmowny, despotyczny, medialny, apodyktyczny, nieuprzejmy, romantyczny, bałaganiarski, gniewny, namiętny, zblazowany, płytki, oryginalny, obrotny, zwycięski, roztrzepany, ponętny, rozhisteryzowany, bezładny, wyzwolony, nadgorliwy, wyniosły oraz lubiany.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: mentor, kapłan, zakonnik, wychowawca, taksówkarz, entomolog, hodowca i leśnik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bording Anders - (1619-1677) - poeta duński.
 • Dębowski Bartosz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fabien Pierre Georges - (1919-1944) - pułkownik, bohater ruchu oporu.
 • Fedorowicz Andrzej - (1942-) - aktor.
 • Hill Benny - (1925-1992) - angielski aktor komediowy.
 • Jas - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Laxa Vladimir - (1869-1945) - generał chorwacki.
 • Łobacz Kamil - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mach Tomasz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piotrowski Roman - (1895-1988) - architekt, polityk.
 • Postawka Franciszek Antoni - (1922-1985) - sportowiec, kierowca i pilot rajdowy.
 • Rylik Agnieszka - (1974-) - sportowiec, boks.
 • Savalas Telly - (1922-1994) - aktor amerykański.
 • Skalovski Todor - (1909-2007) - kompozytor macedoński.
 • Stawarz Agata - (1978-) - aktorka.
 • Stepanovs Igors - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Taylor Dallas - (1967-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tom Seweryn - (1926-) - inżynier, wynalazca.
 • Witos Wincenty - (1874-1945) - działacz ludowy, polityk, publicysta.
 • Wołkow Oleg W - (1900-1996) - rosyjski pisarz, publicysta, tłumacz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.