Strzelczyni, 16 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 16 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalna kobieta strzelec, która przyszła na świat w dniu 16 12, jest to jednostka niezdecydowana, jej poglądy i przekonania często są wewnętrznie sprzeczne i umie aktualizować kluczowe założenia z dnia na dzień, więc bardzo marnie spełnia się jako rodzic lub opiekun. Bywa egocentryczna, osoby naokoło mają zajmować się jej stanem psychicznym, do celów potrafi zmierzać nawet poprzez cudzą krzywdę i stosunki interpersonalne znaczą dla niej otrzymywanie korzyści. To osobnik wszechstronny, nie trwoni chwil na bezowocne biadolenie, wyśmienicie radzi sobie na dowolnej posadzie i przystosowuje błyskawicznie i zręcznie. Bywa agresywna, nie znosi nieoczekiwanych utrudnień, urzeczywistnia niespotykane zamierzenia i jawi się autentycznym buntownikiem. Jest to człowiek apodyktyczny, postrzega się za osobę kompetentną w każdej dziedzinie i nie boi się oceniania swojego stylu życia, a więc częstokroć napotyka bierny bunt wobec swoich aktywności. To jednostka aktywna, nie lęka się roboty i jest niezwykle wydajna w działaniu. Charakteryzuje się metodycznością, umie mądrze gospodarować swoimi siłami, problemy nie potrafią szybko jej zniechęcić, jednak często nie wystarcza jej kreatywności koniecznej w naglących sytuacjach. To osobnik ekstrawertyczny, uwielbia znajdować się wśród towarzyszy, przechowuje w umyśle obfity zasób historyjek, jednakże umie także nużyć paplaniem bez przerwy o jakiejś sprawie. Jest to osoba wytrwała, nieustępliwość w dochodzeniu do finału częstokroć pomaga jej osiągnąć finansowy dobrobyt, potrafi być wyrozumiałym i wrażliwym kumplem i w szkole często osiąga imponujące stopnie.
Jest to człowiek popędliwy, ujawnia zdecydowanie całemu globowi, iż niby chaotyczne prace też umieją przynosić wyniki i częstokroć nasze naturalne reakcje ukazują najwyższą sprawność. To osobnik żywiołowy, zwykle zabiera się za aktywność momentalnie i bez wahania i odstrasza ją niedostatek rezultatów swoich aktualnych działań. Jest to osoba dzielna, potrafi urzeczywistnić zadania niewykonalne dla innych ludzi, ponieważ stara się nie krążyć myślami dookoła lęku i zachowuje opanowanie nie patrząc na okoliczności. Często bywa nieuważna, jest ustawicznie czymś pochłonięta, ale jej bezzwłoczne wybory częstokroć na nieszczęście okazują się błędne, dlatego często ciska się chaotycznie i bez obranego kierunku. Jest to jednostka niefrasobliwa, uznaje się za niezwyciężoną oraz momentami umie nie uwzględnić wydawałoby się oczywistego zagrożenia, choć wie o tym swoim ograniczeniu. Znamionuje się niezależnością, czuje niechęć do wykonywania zewnętrznych rozkazów, a zatem rozczaruje cię przewidywanie, że ustąpi komuś bez walki. Jest to osobnik pogodny, emanuje pozytywną energią, radują ją nieznane eksperymenty i doświadczenia, toteż dobrze sprawdza się w sprawach obarczonych ryzykiem. Lubi zachowywać się stanowczo, przejrzyście i starannie uzewnętrznia swoje pragnienia, chętnie prowadzi zmagania z innymi oraz nie daje się zbić z tropu. Jest to człowiek ostrożny, podejmuje próby, by nie odpowiadać emocjonalnie, drobiazgowo organizuje najmniejsze ruchy i nie darzy zaufaniem projektów napisanych niestarannie.

Pozostałe atrybuty prawidłowo charakteryzujące opisywaną osobę to także: rozpasany, entuzjastyczny, bezwzględny, lubieżny, wiarygodny, wyemancypowany, rozmowny, despotyczny, medialny, apodyktyczny, nieuprzejmy, romantyczny, bałaganiarski, gniewny, namiętny, zblazowany, płytki, oryginalny, obrotny, zwycięski, roztrzepany, ponętny, rozhisteryzowany, bezładny, wyzwolony, nadgorliwy, wyniosły oraz lubiany.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: mentor, kapłan, zakonnik, wychowawca, taksówkarz, entomolog, hodowca i leśnik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Atiq-uz-Zaman - (1975-) - pakistański sportowiec, krykiet.
 • Daniels Faith - (1988-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Delors Jacques - (1925-) - francuski polityk, ekonomista.
 • Ferguson Ian - (1952-) - nowozelandzki sportowiec, kajakarstwo.
 • Fitzpatrick Colleen - (1969-) - amerykańska piosenkarka, aktorka.
 • Giddins Ed - (1971-) - angielski sportowiec, krykiet.
 • Goldman Lucien - (1913-1970) - francuski filozof, socjolog i krytyk literacki.
 • Hagen Erik - (1975-) - norweski sportowiec, piłka nożna.
 • Jarocha Ferdynand - (1922-2013) - rzeźbiarz.
 • Krawczyk Paweł - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lorek Manfred Oskar - (1940-2008) - zootechnik, profesor.
 • Markham Clement Robert - (1830-1916) - angielski geograf, podróżnik.
 • Musampa Kiki - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ponomariew Aleksandr N - (1903-2002) - generał radziecki.
 • Prentice Jim - (1956-) - polityk kanadyjski.
 • Reichstein Tadeusz - (1897-1996) - biochemik szwajcarski.
 • Rhind-Tutt Julian - (1968-) - aktor angielski.
 • Rigg Diana - (1938-) - aktorka angielska.
 • Sothern Hugh - (1881-1947) - aktor amerykański.
 • Şimşek Yusuf - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.