Strzelczyni, 16 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 16 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalna kobieta strzelec, która przyszła na świat w dniu 16 12, jest to jednostka niezdecydowana, jej poglądy i przekonania często są wewnętrznie sprzeczne i umie aktualizować kluczowe założenia z dnia na dzień, więc bardzo marnie spełnia się jako rodzic lub opiekun. Bywa egocentryczna, osoby naokoło mają zajmować się jej stanem psychicznym, do celów potrafi zmierzać nawet poprzez cudzą krzywdę i stosunki interpersonalne znaczą dla niej otrzymywanie korzyści. To osobnik wszechstronny, nie trwoni chwil na bezowocne biadolenie, wyśmienicie radzi sobie na dowolnej posadzie i przystosowuje błyskawicznie i zręcznie. Bywa agresywna, nie znosi nieoczekiwanych utrudnień, urzeczywistnia niespotykane zamierzenia i jawi się autentycznym buntownikiem. Jest to człowiek apodyktyczny, postrzega się za osobę kompetentną w każdej dziedzinie i nie boi się oceniania swojego stylu życia, a więc częstokroć napotyka bierny bunt wobec swoich aktywności. To jednostka aktywna, nie lęka się roboty i jest niezwykle wydajna w działaniu. Charakteryzuje się metodycznością, umie mądrze gospodarować swoimi siłami, problemy nie potrafią szybko jej zniechęcić, jednak często nie wystarcza jej kreatywności koniecznej w naglących sytuacjach. To osobnik ekstrawertyczny, uwielbia znajdować się wśród towarzyszy, przechowuje w umyśle obfity zasób historyjek, jednakże umie także nużyć paplaniem bez przerwy o jakiejś sprawie. Jest to osoba wytrwała, nieustępliwość w dochodzeniu do finału częstokroć pomaga jej osiągnąć finansowy dobrobyt, potrafi być wyrozumiałym i wrażliwym kumplem i w szkole często osiąga imponujące stopnie.
Jest to człowiek popędliwy, ujawnia zdecydowanie całemu globowi, iż niby chaotyczne prace też umieją przynosić wyniki i częstokroć nasze naturalne reakcje ukazują najwyższą sprawność. To osobnik żywiołowy, zwykle zabiera się za aktywność momentalnie i bez wahania i odstrasza ją niedostatek rezultatów swoich aktualnych działań. Jest to osoba dzielna, potrafi urzeczywistnić zadania niewykonalne dla innych ludzi, ponieważ stara się nie krążyć myślami dookoła lęku i zachowuje opanowanie nie patrząc na okoliczności. Często bywa nieuważna, jest ustawicznie czymś pochłonięta, ale jej bezzwłoczne wybory częstokroć na nieszczęście okazują się błędne, dlatego często ciska się chaotycznie i bez obranego kierunku. Jest to jednostka niefrasobliwa, uznaje się za niezwyciężoną oraz momentami umie nie uwzględnić wydawałoby się oczywistego zagrożenia, choć wie o tym swoim ograniczeniu. Znamionuje się niezależnością, czuje niechęć do wykonywania zewnętrznych rozkazów, a zatem rozczaruje cię przewidywanie, że ustąpi komuś bez walki. Jest to osobnik pogodny, emanuje pozytywną energią, radują ją nieznane eksperymenty i doświadczenia, toteż dobrze sprawdza się w sprawach obarczonych ryzykiem. Lubi zachowywać się stanowczo, przejrzyście i starannie uzewnętrznia swoje pragnienia, chętnie prowadzi zmagania z innymi oraz nie daje się zbić z tropu. Jest to człowiek ostrożny, podejmuje próby, by nie odpowiadać emocjonalnie, drobiazgowo organizuje najmniejsze ruchy i nie darzy zaufaniem projektów napisanych niestarannie.

Pozostałe atrybuty prawidłowo charakteryzujące opisywaną osobę to także: rozpasany, entuzjastyczny, bezwzględny, lubieżny, wiarygodny, wyemancypowany, rozmowny, despotyczny, medialny, apodyktyczny, nieuprzejmy, romantyczny, bałaganiarski, gniewny, namiętny, zblazowany, płytki, oryginalny, obrotny, zwycięski, roztrzepany, ponętny, rozhisteryzowany, bezładny, wyzwolony, nadgorliwy, wyniosły oraz lubiany.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: mentor, kapłan, zakonnik, wychowawca, taksówkarz, entomolog, hodowca i leśnik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Błaszczyk Marcin - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gardawski Michael - (1990-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Goszczurny Stanisław - (1929-2003) - powieściopisarz, dziennikarz.
 • Koga Mineichi - (1885-1944) - admirał japoński.
 • Maraš Davor - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Popchadze Giorgi - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prowse Juliet - (1936-) - brytyjska aktorka, tancerka.
 • Suchoň Eugen - (1908-1993) - kompozytor słowacki.
 • Towers Frank - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tyler Max Clayton - (1880-1974) - generał amerykański.
 • White Judy - (1976-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wiechecki Rafał - (1978-) - prawnik, ekonomista, polityk.
 • Wilson Donal - (1892-1978) - generał amerykański.
 • Zaklukiewicz Kuba - (1949-1998) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.