Strzelczyni, 15 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 15 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Strzelczyni, która urodziła się dnia 15 12, to człowiek cierpliwy, konsekwencja pomaga jej zauważyć współzależności niezauważalne dla innych osób, umie cierpliwie wsłuchiwać się w czyjeś zwierzenia i w dawnych czasach potrafiłaby być zakonnikiem piszącym pergaminowych książkach. Bywa osobnikiem egoistycznym, umie na zimno wyzyskiwać pozostałych ludzi i inne osoby muszą rozplątywać jej kłopoty. Znamionuje się elastycznością, bardzo dobrze radzi sobie na dowolnym etacie i charakteryzują ją rozliczne, niecodzienne pomysły. To jednostka napastliwa, nie znosi wszelkich komplikacji, mknie odważnie przed siebie i jest straszliwa względem wrogów. To osobnik błyskotliwy, gada o swoich najbłahszych rozważaniach, jej banalne poruszenia sprawiają wrażenie egzotycznego tańca, aczkolwiek często posiada również nazbyt dobre przeświadczenie o sobie. To osoba energiczna, pragnie funkcjonować w nieustannym pędzie, ożywia wspólników swoim nieokiełznanym zapałem i rozpoczyna równolegle różne sprawy. Charakteryzuje się systematycznością, potrafi umiejętnie dysponować swoimi środkami, pracuje w sposób rozsądny i przemyślany, jednak częstokroć nie wystarcza jej pomysłowości wymaganej w niespodziewanych sytuacjach. Bywa jednostką chwiejną, nie umie wybrać jednej opinii i potrafi aktualizować newralgiczne przekonania codziennie, często podejmuje się najrozmaitszych zawodów. Bywa apodyktyczna, nie cierpi oceniania własnych decyzji i nie zamartwia się osądem swojego stylu życia, a więc umie prowokować rewolty wśród swoich podwładnych.
Cechuje się niezależnością, postanowienia obiera na podstawie osobistych przemyśleń, toteż rozczaruje cię przewidywanie, że będzie szanowała twoje instrukcje i restrykcje. To człowiek nieostrożny, nie obawia się przeciwności oraz niekiedy potrafi nie zauważyć niemal niekwestionowanego zagrożenia, mimo że wie o tej swojej ujemnej stronie. Lubi zachowywać się spontanicznie, prezentuje sobą dość bezsensowną ideę, iż na pierwszy rzut oka niezorganizowane działania też umieją zapewniać rezultaty i nie należy nadmiernie przeholowywać z nieprzerwanym panowaniem nad sobą. To osobnik optymistyczny, tryska pozytywnym dynamizmem, także w klęsce próbuje znaleźć dobre strony, więc nie traci nadziei nawet w skomplikowanych okolicznościach. Jest to osoba powierzchowna, jest wiecznie czymś pochłonięta, lecz jej bezzwłoczne wybory częstokroć na nieszczęście okazują się złe, zatem nie dokonuje z reguły fundamentalnych badań i wynalazków. Jest to człowiek rozważny, unika pośpiesznych aktywności, rozpatruje przeróżne grafiki posunięć oraz nie ufa koncepcjom utworzonym w pośpiechu. Znamionuje się śmiałością, nie zatrważają jej nijekie przeszkody, bo dąży do tego, by nie zastanawiać się nad strachem i wykazuje wielką samokontrolę. Jest to jednostka stanowcza, konkretnie i dokładnie komunikuje swoje pragnienia, z pasją wprowadza w życie ogromne rewolucje i modernizacje oraz z radością przyjmuje wszelkie pomyślne zmiany w rzeczywistości. To osoba szybka, odstręcza ją deficyt skutków swoich aktualnych prac i zwykle inicjuje działanie w jednej chwili i bez marudzenia.

Pozostałe atrybuty trafnie wyrażające owego człowieka to także: niepohamowany, zwariowany, nadgorliwy, pyszałkowaty, uroczy, wybuchowy, łaskawy, awanturniczy, zgryźliwy, lubiany, wielkoduszny, wpływowy, indywidualistyczny, naturalny, chciwy, zwycięski, ujmujący, ruchliwy, zblazowany, rozkojarzony, asertywny, lubieżny, neurotyczny, słodki, uprzejmy, waleczny, humorzasty, powabny oraz natarczywy.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie czuł, są: przyrodnik, mentor, biolog, terapeuta, hodowca, kapłan, agrotechnik, leśnik, rolnik, nauczyciel, taksówkarz i sadownik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.