Strzelczyni, 15 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 15 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Strzelczyni, która urodziła się dnia 15 12, to człowiek cierpliwy, konsekwencja pomaga jej zauważyć współzależności niezauważalne dla innych osób, umie cierpliwie wsłuchiwać się w czyjeś zwierzenia i w dawnych czasach potrafiłaby być zakonnikiem piszącym pergaminowych książkach. Bywa osobnikiem egoistycznym, umie na zimno wyzyskiwać pozostałych ludzi i inne osoby muszą rozplątywać jej kłopoty. Znamionuje się elastycznością, bardzo dobrze radzi sobie na dowolnym etacie i charakteryzują ją rozliczne, niecodzienne pomysły. To jednostka napastliwa, nie znosi wszelkich komplikacji, mknie odważnie przed siebie i jest straszliwa względem wrogów. To osobnik błyskotliwy, gada o swoich najbłahszych rozważaniach, jej banalne poruszenia sprawiają wrażenie egzotycznego tańca, aczkolwiek często posiada również nazbyt dobre przeświadczenie o sobie. To osoba energiczna, pragnie funkcjonować w nieustannym pędzie, ożywia wspólników swoim nieokiełznanym zapałem i rozpoczyna równolegle różne sprawy. Charakteryzuje się systematycznością, potrafi umiejętnie dysponować swoimi środkami, pracuje w sposób rozsądny i przemyślany, jednak częstokroć nie wystarcza jej pomysłowości wymaganej w niespodziewanych sytuacjach. Bywa jednostką chwiejną, nie umie wybrać jednej opinii i potrafi aktualizować newralgiczne przekonania codziennie, często podejmuje się najrozmaitszych zawodów. Bywa apodyktyczna, nie cierpi oceniania własnych decyzji i nie zamartwia się osądem swojego stylu życia, a więc umie prowokować rewolty wśród swoich podwładnych.
Cechuje się niezależnością, postanowienia obiera na podstawie osobistych przemyśleń, toteż rozczaruje cię przewidywanie, że będzie szanowała twoje instrukcje i restrykcje. To człowiek nieostrożny, nie obawia się przeciwności oraz niekiedy potrafi nie zauważyć niemal niekwestionowanego zagrożenia, mimo że wie o tej swojej ujemnej stronie. Lubi zachowywać się spontanicznie, prezentuje sobą dość bezsensowną ideę, iż na pierwszy rzut oka niezorganizowane działania też umieją zapewniać rezultaty i nie należy nadmiernie przeholowywać z nieprzerwanym panowaniem nad sobą. To osobnik optymistyczny, tryska pozytywnym dynamizmem, także w klęsce próbuje znaleźć dobre strony, więc nie traci nadziei nawet w skomplikowanych okolicznościach. Jest to osoba powierzchowna, jest wiecznie czymś pochłonięta, lecz jej bezzwłoczne wybory częstokroć na nieszczęście okazują się złe, zatem nie dokonuje z reguły fundamentalnych badań i wynalazków. Jest to człowiek rozważny, unika pośpiesznych aktywności, rozpatruje przeróżne grafiki posunięć oraz nie ufa koncepcjom utworzonym w pośpiechu. Znamionuje się śmiałością, nie zatrważają jej nijekie przeszkody, bo dąży do tego, by nie zastanawiać się nad strachem i wykazuje wielką samokontrolę. Jest to jednostka stanowcza, konkretnie i dokładnie komunikuje swoje pragnienia, z pasją wprowadza w życie ogromne rewolucje i modernizacje oraz z radością przyjmuje wszelkie pomyślne zmiany w rzeczywistości. To osoba szybka, odstręcza ją deficyt skutków swoich aktualnych prac i zwykle inicjuje działanie w jednej chwili i bez marudzenia.

Pozostałe atrybuty trafnie wyrażające owego człowieka to także: niepohamowany, zwariowany, nadgorliwy, pyszałkowaty, uroczy, wybuchowy, łaskawy, awanturniczy, zgryźliwy, lubiany, wielkoduszny, wpływowy, indywidualistyczny, naturalny, chciwy, zwycięski, ujmujący, ruchliwy, zblazowany, rozkojarzony, asertywny, lubieżny, neurotyczny, słodki, uprzejmy, waleczny, humorzasty, powabny oraz natarczywy.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie czuł, są: przyrodnik, mentor, biolog, terapeuta, hodowca, kapłan, agrotechnik, leśnik, rolnik, nauczyciel, taksówkarz i sadownik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bording Anders - (1619-1677) - poeta duński.
 • Dębowski Bartosz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fabien Pierre Georges - (1919-1944) - pułkownik, bohater ruchu oporu.
 • Fedorowicz Andrzej - (1942-) - aktor.
 • Hill Benny - (1925-1992) - angielski aktor komediowy.
 • Jas - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Laxa Vladimir - (1869-1945) - generał chorwacki.
 • Łobacz Kamil - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mach Tomasz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piotrowski Roman - (1895-1988) - architekt, polityk.
 • Postawka Franciszek Antoni - (1922-1985) - sportowiec, kierowca i pilot rajdowy.
 • Rylik Agnieszka - (1974-) - sportowiec, boks.
 • Savalas Telly - (1922-1994) - aktor amerykański.
 • Skalovski Todor - (1909-2007) - kompozytor macedoński.
 • Stawarz Agata - (1978-) - aktorka.
 • Stepanovs Igors - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Taylor Dallas - (1967-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tom Seweryn - (1926-) - inżynier, wynalazca.
 • Witos Wincenty - (1874-1945) - działacz ludowy, polityk, publicysta.
 • Wołkow Oleg W - (1900-1996) - rosyjski pisarz, publicysta, tłumacz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.