Strzelczyni, 14 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 14 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Kobieta strzelec, która urodziła się dnia 14 12, znamionuje się zdyscyplinowaniem, potrafi mądrze dysponować swoimi zasobami, problemy nie umieją łatwo jej odstręczyć, jednak częstokroć nie starcza jej wszechstronności niezbędnej w naglących okolicznościach. Jest to człowiek chwiejny, nie potrafi wykazywać się zorganizowanymi zobowiązaniami i często nie umie zakończyć rozgrzebanych zadań, a więc niezmiernie kiepsko sprawdza się jako rodzic lub instruktor. Jest to osoba elastyczna, wydaje się posiadać opracowane rozwiązanie na dowolną hipotetyczną przeciwność i wyraz „niewykonalny” nie egzystuje w jej doktrynie życiowej. Częstokroć bywa autokratyczna, uważa się za jednostkę kompetentną w każdym zagadnieniu i nie martwi się oceną swojego sposobu bycia, dlatego często spotyka się z pasywnym oporem dla swoich aktywności. Jest to osobnik cierpliwy, potrafi nabyć biegłość w dziedzinach narzucających konieczność długofalowego przeszkolenia, umie być pobłażliwym i empatycznym towarzyszem i na uczelni częstokroć zdobywa dobre wyniki. To jednostka energiczna, ma niezmierzone zapasy energii i denerwuje ją lenistwo. Bywa człowiekiem egoistycznym, do zamierzeń potrafi przeć choćby przez cudzą szkodę, z wysiłkiem oddaje coś innym osobom i ludzie dookoła muszą zajmować się jej humorem. Bywa kłótliwa, nie znosi najmniejszych przeszkód, ubóstwia toczyć walki i realizuje ryzykowne koncepcje. Bywa osobnikiem ekstrawertycznym, rozpowiada o swoich wszelkich rozważaniach, obecność obszernego audytorium implikuje dla niej najlepszą rozrywkę, jednakże umie też zanudzać plotkowaniem ciurkiem o określonym temacie.
Często bywa nieuważna, jest niezwykle błyskotliwa, aczkolwiek nie próbuje niczego do głębi przeniknąć, toteż nie radzi sobie z analizowaniem bardziej skomplikowanych spraw. To człowiek niezależny, postanowienia podejmuje na podłożu własnych przemyśleń, więc rozczaruje cię spodziewanie się, że podporządkuje się oznajmionym jej dyspozycjom. To jednostka silna, dąży do celu bez niepotrzebnych rozterek, chętnie prowadzi zmagania z innymi oraz nie unika rozpoczynania utarczek. To osoba impulsywna, przedstawia sobą poglądowe świadectwo, iż egzystencja pod presją harmonogramu nie jest optymalnym pomysłem i można sobie zezwolić na spontaniczne smakowanie emocji i uzewnętrznianie się. Lubi zachowywać się nieostrożnie, czuje się niezwyciężoną oraz działa częstokroć szybko i niezbyt pieczołowicie, pomimo tego że posiada wiedzę o tej swojej ułomności. To człowiek szybki, z marszu dopasowuje się do wymogów sytuacji, złoszczą ją niepewne sytuacje wymagające wieloaspektowego rozważenia i wskazuje słuszne podejście mniej rzutkim od siebie. To osoba odważna, bardzo rzadko jest zaniepokojona zaskakującymi trudnościami, ponieważ dobrze spełnia się w niezrozumiałych warunkach i ukazuje pokaźne panowanie nad sobą. Jest to osobnik ostrożny, to rozważny i ambitny planista, dokładnie układa najsubtelniejsze ruchy oraz nie wierzy konceptom wykonanym na kolanie. Charakteryzuje się wesołością, oczekuje od świata kolejnych, pasjonujących przeżyć, nawet w porażce usiłuje wypatrzyć plusy, a zatem wspaniale funkcjonuje jako śmiały racjonalizator.

Pozostałe przymioty odpowiednio obrazujące niniejszą jednostkę to również: namiętny, nieuprzejmy, powabny, neurotyczny, uprzejmy, ruchliwy, rozsądny, wiarygodny, naturalny, uroczy, wygodnicki, rozmowny, żarliwy, dowcipny, rozwiązły, zwariowany, rozpasany, słodki, bałaganiarski, medialny i rzutki.
Zawodami, w których idealnie się będzie czuł, są: entomolog, sadownik, leśnik, opiekun, plantator, taksówkarz, wychowawca, nauczyciel, mentor, agrotechnik, rolnik, zakonnik oraz terapeuta.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chen Joan - (1961-) - aktorka chińska.
 • Coslovich Claudia - (1972-) - włoska sportowiec, lekkoatletyka, rzut oszczepem.
 • Czarnecki Bartosz - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dubiel Artur - (1969-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gałązka Janusz - (1987-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Gates Jennifer Katharine - (1996-) - córka Jenny i Billa Gates`ów.
 • Grabarczyk Cezary - (1960-) - adwokat, polityk.
 • Jabłecki Daniel - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kostrzewski Franciszek - (1826-1911) - malarz, rysownik karykaturzysta.
 • Kowalczuk Maksym - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Moroder Giorgio - (1940-) - włoski kompozytor muzyki filmowej.
 • Neururer Peter - (1955-) - niemiecki trener piłkarski.
 • Ponlid Wijan - (1976-) - tajski sportoweic, boks.
 • Poźniak Wiktor Genrikowicz - (1901-) - generał radziecki.
 • Schmitt Sandra - (1981-2000) - niemiecka sportowiec, narciarstwo dowolne.
 • Spokojny Piotr II - (1648-1706) - regent Portugalii 1667-1683, król Portugalii 1683-1706.
 • Szczepkowski Andrzej - (1923-1997) - aktor, reżyser teatralny, dyrektor teatru, pedagog, polityk.
 • Temesvári Andrea - (1966-) - węgierska sportowiec, tenis ziemny.
 • Uchida Tomu - (1898-1970) - japoński reżyser filmowy.
 • Ñíguez Aarón - (1989-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.