Strzelczyni, 13 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 13 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Strzelczyni urodzona dnia 13 12 bywa autokratyczna, nie znosi kwestionowania własnych koncepcji i zwracanie się do jej rozsądku często nie daje rezultatu, toteż źle spełnia się w trakcie grupowych działań. Jest to osoba elastyczna, hasło „nierealne” nie występuje w jej zasobie językowym i w razie potrzeby umie wykonać rakietę z brystolu i drutu. Bywa zmienna, częstokroć nie starcza jej konsekwencji i trudno jest jej upierać się przy obranych zobowiązaniach, często drażni swoich współpracowników. Znamionuje się kłótliwością, realizuje brawurowe projekty i zmierza do zwycięstwa nawet po trupach. Jest to człowiek ekstrawertyczny, rozpowiada o swoich najsubtelniejszych myślach, przechowuje w duchu nieskończone mrowie przypowieści, jednakże częstokroć posiada również nadto dobre mniemanie o sobie. Bywa jednostką samolubną, do zamierzeń potrafi podążać chociażby przez czyjąś krzywdę, inne osoby mają rozplątywać jej kłopoty i nie baczy na pragnienia pozostałych ludzi. To osobnik energiczny, uwielbia powoływać do życia awangardowe rzeczy i inspiruje kolegów swoim nieokiełznanym entuzjazmem. Charakteryzuje się systematycznością, okazuje siłę charakteru i determinację, umie się dobrze mobilizować, jednak kiepsko wytrzymuje żywiołowo przeobrażające się okoliczności. Cechuje się wytrwałością, potrafi być wyrozumiałym i otwartym przyjacielem, umie uważnie wyczekiwać na odpowiednią okazję i na studiach często zdobywa imponujące lokaty.
To jednostka szybka, irytują ją niejednoznaczne sytuacje wymagające wielostronnej oceny i z reguły rozpoczyna aktywność z marszu i bez niepewności. Jest to osoba samodzielna, naprawdę kocha się w nieskrępowanej suwerenności wyboru, a zatem zawiedzie cię uważanie, iż usłucha kogoś bez starcia. To człowiek śmiały, bardzo rzadko jest zaniepokojona nieprzewidzianymi trudnościami, gdyż bardzo dobrze radzi sobie w trudnych warunkach i pragnie żyć energicznie. Lubi zachowywać się nieostrożnie, uznaje się za niezwyciężoną oraz nie zabiega o dokładność nakazanych jej zadań, chociaż posiada wiedzę o tej swojej ułomności. Charakteryzuje się wesołością, mocno pokłada ufność w swoim dobrym losie, ubóstwia czerpać wiedzę o nieznanych sprawach, a więc nie traci pogody ducha nawet w przykrych sytuacjach. Częstokroć bywa nieuważna, jest niezmiernie błyskotliwa, ale zachowuje się często zbytnio nieroztropnie, zatem częstokroć szarpie się chaotycznie i bez ustalonego celu. Znamionuje się rozwagą, to ostrożny i ambitny zarządca, konstruuje przemyślane harmonogramy oraz nie ufa pomysłom sporządzonym w pośpiechu. Cechuje się stanowczością, świetnie pojmuje swoje oczekiwania, nie odczuwa oporu przed destrukcją istniejącego porządku i nie zrzeka się realizacji długofalowych planów dla dorywczego i złudnego komfortu. Jest to osobnik impulsywny, staranniejsze obserwowanie jej popycha do przeświadczenia, że życie pod presją kalendarza nie jest najsłuszniejszą decyzją i często nasze emocjonalne odruchy wykazują najwyższą sprawność.

Inne przymioty kapitalnie ukazujące ową osobę to również: uroczy, zgryźliwy, namiętny, naturalny, wyniosły, charyzmatyczny, lubiany, bezpruderyjny, apodyktyczny, ambitny, wielkoduszny, wygodnicki, skuteczny, gniewny, narwany, gościnny, brutalny, żarliwy, roztrzepany, awanturniczy oraz bezduszny.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie funkcjonował, są: leśnik, nauczyciel, terapeuta, opiekun, taksówkarz, kapłan, plantator, wychowawca, sadownik, biolog, agrotechnik, rolnik, entomolog, hodowca i mentor.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abutbul Shay - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Artymowska Zofia - (1923-) - artysta malarz, pedagog.
 • Bała Tomasz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clarke Dameon - (1972-) - aktor kanadyjski.
 • Darín Ricardo - (1957-) - argentyński aktor, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Januchta Jolanta - (1955-) - sportowiec, lekkoatletyka, biegi średniodystansowe.
 • Lattek Udo - (1935-2015) - niemiecki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Lynn Barbara - (1942-) - piosenkarka amerykańska.
 • Pareto Paula - (1986-) - argentyńska sportowiec, judo.
 • Petrova Olinka - (1960-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Rau Johannes - (1931-2006) - polityk niemiecki.
 • Ryder Charles Wolcott - (1892-1960) - generał amerykański.
 • Sontag Susan - (1933-) - pisarka, eseistka, publicystka, krytyk literacki.
 • Stępiński Patryk - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tanjič Almir - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.