Strzelczyni, 12 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 12 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Pani strzelec urodzona w dniu 12 12 często bywa dominująca, jest naturalnym uosobieniem kaprala i odwoływanie się do jej rozsądku częstokroć nie przynosi efektów, toteż jest wyobcowana w swoim otoczeniu. Często bywa niekonsekwentna, częstokroć brakuje jej silnej woli i często nie umie zakończyć rozgrzebanych spraw, zatem bardzo marnie radzi sobie jako opiekun lub instruktor. Bywa kłótliwa, wydaje się autentycznym buntownikiem, pragnie zwycięstwa nie bacząc na koszty i wciela w życie brawurowe plany. To osobnik ekstrawertyczny, rozpowiada o swoich najdrobniejszych myślach, jej prozaiczne poruszenia wyglądają jak wytworny występ, jednakże częstokroć ma także zbytnio dobre mniemanie o sobie. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, potrafi beznamiętnie eksploatować inne osoby, wszelkie aktywności powinny krążyć wokół jej postaci i z ociąganiem ofiarowuje coś pozostałym ludziom. Lubi zachowywać się konsekwentnie, umie racjonalnie dysponować swoimi zasobami, pracuje w sposób przemyślany i zamierzony, jednak często nie daje rady improwizować w wymagających tego sytuacjach. To jednostka cierpliwa, częstokroć raduje ją wędkowanie, konsekwencja w posuwaniu się do finału często dopomaga jej uzyskać dostatek i umie uważnie wysłuchiwać ludzkich historii. Jest to osoba przebojowa, wypoczywa aktywnie, tyra jak automat i posiada niezmierzone rezerwy energii. Cechuje się wszechstronnością, reaguje prędko i skutecznie i zdziwienie to u niej emocja autentycznie nietypowa.
Jest to człowiek niezależny, naprawdę kocha się w nieskrępowanej autonomii decyzji, dlatego niech ci nie jawi się, że podda się komuś bez walki. Jest to osoba nieostrożna, nie lęka się niebezpieczeństw oraz nie dba o dokładność zleconych jej zadań, chociaż nieraz autentycznie sprzyja jej szczęście. Jest to osobnik pobieżny, nie odstraszają jej chaos i pośpiech, ale nie próbuje niczego głęboko poznać, a więc częstokroć ciska się chaotycznie i bez przyjętego kierunku. Charakteryzuje się rozwagą, wystrzega się nieroztropnych działań, bacznie ogląda istniejące dane statystyczne i prognozy oraz nie wierzy koncepcjom stworzonym byle jak. To człowiek śmiały, niezmiernie rzadko boi się nieznanych przeszkód, albowiem dąży do tego, by nie krążyć myślami dookoła strachu i wydaje się innym ludziom niewzruszoną kolumną. Jest to jednostka optymistyczna, niezachwianie pokłada ufność w swoim dobrym losie, bawią ją zaskakujące doznania i eksperymenty, a zatem nie gubi optymizmu nawet w powikłanych warunkach. Jest to osobnik spontaniczny, bardziej uważne obserwowanie jej popycha do przekonania, iż niby chaotyczne prace też potrafią dostarczać wyników i należy sobie zezwolić na nieposkromione przeżywanie bodźców i uzewnętrznianie się. Uwielbia zachowywać się stanowczo, przeważnie działa bystro i energicznie, z zapałem wdraża w czyn potężne innowacje i przełomy oraz z radością przyjmuje wszelkie pozytywne reorganizacje w rzeczywistości. To człowiek szybki, każdy problem chce rozplątać z marszu, wynudzona przypatrywaniem się cudzej nieskuteczności życzy sobie często zrobić coś na własną rękę i ubóstwia widzieć przed sobą dokładnie ustalone cele.

Pozostałe atrybuty adekwatnie ukazujące wspomnianą osobę to również: skuteczny, nadgorliwy, wpływowy, miłosierny, postępowy, bezlitosny, łaskawy, obrotny, wyemancypowany, pyszałkowaty, rozsądny, nieuprzejmy, szczodry, antypatyczny, rozrzutny, narcystyczny, uśmiechnięty, bezpruderyjny, roztrzepany, rozkojarzony, brutalny, bezkompromisowy, pociągający, dowcipny, indywidualistyczny, stabilny, rozmowny oraz natarczywy.
Zawodami, w których najlepiej będzie funkcjonował, są: nauczyciel, sadownik, hodowca, zakonnik, leśnik, kapłan, entomolog, rolnik, terapeuta, biolog, agrotechnik i wychowawca.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Finsen Niels Ryberg - (1860-1904) - lekarz duński.
 • Gibernau Sete - (1972-) - motocyklista hiszpański.
 • Imedaszwili Dawit - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kowalik Adam - (1933-) - prawnik, polityk.
 • Pankiewicz Eugeniusz - (1857-1898) - kompozytor, pianista.
 • Półchłopek Arkadiusz - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Quinn James - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Retlewski Adam - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sawka Karolina - (1991-) - aktorka dziecięca.
 • Wilhelm Manuel - (1980-) - niemiecki sportowiec, rugby.
 • Wydrzyński Maciej - (1974-) - przedsiębiorca, polityk.
 • Yasgur Max - (1919-1973) - farmer amerykański.
 • Zamenhof Ludwik - (1859-1917) - poliglota, lekarz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.