Strzelczyni, 12 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 12 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Pani strzelec urodzona w dniu 12 12 często bywa dominująca, jest naturalnym uosobieniem kaprala i odwoływanie się do jej rozsądku częstokroć nie przynosi efektów, toteż jest wyobcowana w swoim otoczeniu. Często bywa niekonsekwentna, częstokroć brakuje jej silnej woli i często nie umie zakończyć rozgrzebanych spraw, zatem bardzo marnie radzi sobie jako opiekun lub instruktor. Bywa kłótliwa, wydaje się autentycznym buntownikiem, pragnie zwycięstwa nie bacząc na koszty i wciela w życie brawurowe plany. To osobnik ekstrawertyczny, rozpowiada o swoich najdrobniejszych myślach, jej prozaiczne poruszenia wyglądają jak wytworny występ, jednakże częstokroć ma także zbytnio dobre mniemanie o sobie. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, potrafi beznamiętnie eksploatować inne osoby, wszelkie aktywności powinny krążyć wokół jej postaci i z ociąganiem ofiarowuje coś pozostałym ludziom. Lubi zachowywać się konsekwentnie, umie racjonalnie dysponować swoimi zasobami, pracuje w sposób przemyślany i zamierzony, jednak często nie daje rady improwizować w wymagających tego sytuacjach. To jednostka cierpliwa, częstokroć raduje ją wędkowanie, konsekwencja w posuwaniu się do finału często dopomaga jej uzyskać dostatek i umie uważnie wysłuchiwać ludzkich historii. Jest to osoba przebojowa, wypoczywa aktywnie, tyra jak automat i posiada niezmierzone rezerwy energii. Cechuje się wszechstronnością, reaguje prędko i skutecznie i zdziwienie to u niej emocja autentycznie nietypowa.
Jest to człowiek niezależny, naprawdę kocha się w nieskrępowanej autonomii decyzji, dlatego niech ci nie jawi się, że podda się komuś bez walki. Jest to osoba nieostrożna, nie lęka się niebezpieczeństw oraz nie dba o dokładność zleconych jej zadań, chociaż nieraz autentycznie sprzyja jej szczęście. Jest to osobnik pobieżny, nie odstraszają jej chaos i pośpiech, ale nie próbuje niczego głęboko poznać, a więc częstokroć ciska się chaotycznie i bez przyjętego kierunku. Charakteryzuje się rozwagą, wystrzega się nieroztropnych działań, bacznie ogląda istniejące dane statystyczne i prognozy oraz nie wierzy koncepcjom stworzonym byle jak. To człowiek śmiały, niezmiernie rzadko boi się nieznanych przeszkód, albowiem dąży do tego, by nie krążyć myślami dookoła strachu i wydaje się innym ludziom niewzruszoną kolumną. Jest to jednostka optymistyczna, niezachwianie pokłada ufność w swoim dobrym losie, bawią ją zaskakujące doznania i eksperymenty, a zatem nie gubi optymizmu nawet w powikłanych warunkach. Jest to osobnik spontaniczny, bardziej uważne obserwowanie jej popycha do przekonania, iż niby chaotyczne prace też potrafią dostarczać wyników i należy sobie zezwolić na nieposkromione przeżywanie bodźców i uzewnętrznianie się. Uwielbia zachowywać się stanowczo, przeważnie działa bystro i energicznie, z zapałem wdraża w czyn potężne innowacje i przełomy oraz z radością przyjmuje wszelkie pozytywne reorganizacje w rzeczywistości. To człowiek szybki, każdy problem chce rozplątać z marszu, wynudzona przypatrywaniem się cudzej nieskuteczności życzy sobie często zrobić coś na własną rękę i ubóstwia widzieć przed sobą dokładnie ustalone cele.

Pozostałe atrybuty adekwatnie ukazujące wspomnianą osobę to również: skuteczny, nadgorliwy, wpływowy, miłosierny, postępowy, bezlitosny, łaskawy, obrotny, wyemancypowany, pyszałkowaty, rozsądny, nieuprzejmy, szczodry, antypatyczny, rozrzutny, narcystyczny, uśmiechnięty, bezpruderyjny, roztrzepany, rozkojarzony, brutalny, bezkompromisowy, pociągający, dowcipny, indywidualistyczny, stabilny, rozmowny oraz natarczywy.
Zawodami, w których najlepiej będzie funkcjonował, są: nauczyciel, sadownik, hodowca, zakonnik, leśnik, kapłan, entomolog, rolnik, terapeuta, biolog, agrotechnik i wychowawca.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bording Anders - (1619-1677) - poeta duński.
 • Dębowski Bartosz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fabien Pierre Georges - (1919-1944) - pułkownik, bohater ruchu oporu.
 • Fedorowicz Andrzej - (1942-) - aktor.
 • Hill Benny - (1925-1992) - angielski aktor komediowy.
 • Jas - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Laxa Vladimir - (1869-1945) - generał chorwacki.
 • Łobacz Kamil - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mach Tomasz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piotrowski Roman - (1895-1988) - architekt, polityk.
 • Postawka Franciszek Antoni - (1922-1985) - sportowiec, kierowca i pilot rajdowy.
 • Rylik Agnieszka - (1974-) - sportowiec, boks.
 • Savalas Telly - (1922-1994) - aktor amerykański.
 • Skalovski Todor - (1909-2007) - kompozytor macedoński.
 • Stawarz Agata - (1978-) - aktorka.
 • Stepanovs Igors - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Taylor Dallas - (1967-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tom Seweryn - (1926-) - inżynier, wynalazca.
 • Witos Wincenty - (1874-1945) - działacz ludowy, polityk, publicysta.
 • Wołkow Oleg W - (1900-1996) - rosyjski pisarz, publicysta, tłumacz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.