Strzelczyni, 11 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 11 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Pani strzelec urodzona w dniu 11 12 bywa osobnikiem egocentrycznym, z trudem daje coś pozostałym osobom, umie na chłodno używać innych ludzi i wszelkie przedsięwzięcia winny oscylować wokoło jej persony. To jednostka przebojowa, relaksuje się aktywnie, trudności przezwycięża przebojowo i promieniuje niezwykłym ogniem. Często bywa zmienna, nie potrafi trwać przy konsekwentnych zobowiązaniach i trudno jest jej pozostawać przy wybranych decyzjach, częstokroć ima się rozmaitych zajęć. Bywa autokratyczna, uznaje się za osobę fachową w dowolnej sprawie i nie boi się oceniania swojego zachowania, więc często staje się osamotnionym i wyobcowanym szefem. Charakteryzuje się agresją, jawi się urodzonym łobuzem i lubuje się w adrenalinie. To osobnik cierpliwy, umie wykonać zadania niezmiernie nieatrakcyjne dla normalnych ludzi, potrafi być wyrozumiałym i otwartym kolegą i częstokroć bawi ją wędkowanie. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykazuje siłę charakteru i determinację, działa w sposób rozważny i zaplanowany, jednak często nie starcza jej wszechstronności wymaganej w niespodziewanych okolicznościach. Bywa jednostką towarzyską, opowiada o swoich najdrobniejszych myślach, jej banalne gesty pobrzmiewają wykwintny pokaz artystyczny, ale częstokroć ubóstwia wyrażać oceny niezbyt wyważone. Znamionuje się elastycznością, zaskoczenie to u niej stan naprawdę nieczęsty i zamiłowanie do modernizowania jest jej nieodmienną własnością.
Jest to osobnik przezorny, wystrzega się lekkomyślnych aktywności, wnikliwie sprawdza istniejące zbiory danych i antycypacje oraz nie pokłada ufności w projektach stworzonych byle jak. Cechuje się śmiałością, nie przerażają jej żadne przeciwności, gdyż umie przezwyciężyć własny przestrach i jakiekolwiek problemy z reguły nie zatrważają jej. Jest to osoba stanowcza, na ogół pracuje gwałtownie i żwawo, nie doznaje oporu przed burzeniem dotychczasowego ładu oraz nie pozwala się zbić z pantałyku. Bywa niefrasobliwa, uwielbia niepotrzebnie stąpać po kruchym lodzie i czasami potrafi nie uwzględnić wydawałoby się niekwestionowanego niebezpieczeństwa, choć wie o tej swojej słabości. To jednostka gwałtowna, często jest koniem pociągowym całej grupy pracowniczej, irytują ją skomplikowane sytuacje narzucające konieczność wieloaspektowego rozpatrywania i zwykle inicjuje działanie natychmiast i bez odwlekania. Charakteryzuje się optymizmem, niezachwianie wierzy w swoją pomyślność, lęk przed popełnieniem błędu nie obezwładnia jej, toteż chętnie zajmuje się odkrywaniem niezgłębionych poprzednio rejonów. Bywa człowiekiem pobieżnym, umie w krótkim czasie rozpatrzyć gigantyczną ilość informacji, jednakże jej opinie częstokroć są niespecjalnie przewidujące, dlatego nie umie uporać się z roztrząsaniem bardziej rozbudowanych kwestii. To osobnik popędliwy, jest całkowicie przekonana, iż bezustanna, ociupinę szaleńcza improwizacja też może stanowić jakiś pomysł na życie i często nasze naturalne odruchy okazują największą efektywność. To osoba niezależna, postanowienia obiera na podłożu osobistych rozważań, a więc rozczaruje cię oczekiwanie, że podporządkuje się zakomunikowanym jej dyrektywom.

Pozostałe określenia prawidłowo opisujące wspomnianą jednostkę to także: szczodry, nietaktowny, despotyczny, medialny, ponętny, antypatyczny, lubiany, nierozsądny, ruchliwy, zblazowany, hojny, wpływowy, zepsuty, postępowy, ofiarny, stuknięty, oryginalny, skuteczny, zwycięski, rozsądny, bezpruderyjny oraz chciwy.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie czuł, są: nauczyciel, rolnik, terapeuta, leśnik, opiekun, hodowca, agrotechnik, taksówkarz, kapłan, zakonnik, sadownik, entomolog, mentor, plantator i wychowawca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bojanowski Jerzy - (1963-) - reżyser, realizator telewizyjny.
 • Born Max - (1882-1970) - niemiecki fizyk teoretyk.
 • Foxxx Courtney - (1982-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Garr Teri - (1949-) - aktorka amerykańska.
 • Guardia Fiorello Henry La - (1882-1947) - prawnik amerykański.
 • Herzog George - (1901-) - amerykański etnomuzykolog.
 • Jaber Sami Abdullah Al- - (1972-) - saudyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Konrad Sebastian - (1971-) - aktor.
 • Mordarski Waldemar - (1978-) - operator filmowy.
 • Olszewski Paweł - (1979-) - ekonomista, polityk.
 • Stefański Adrian - (1987-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
 • Stoppelkamp Moritz - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Waczkowski Tadeusz - (1919-1981) - aktor.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.