Strzelczyni, 01 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 01 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Pani strzelec urodzona dnia 1 12 jest to jednostka władcza, działa niczym łobuz i nie lęka się oceniania swojego postępowania, a więc częstokroć natrafia na cichą opozycję wobec swoich działań. Jest to osobnik wszechstronny, potrafi spełniać się w każdych warunkach i gdy trzeba, umie zbudować śmigłowiec z brystolu i linki. To człowiek energiczny, relaksuje się dynamicznie i promieniuje niesamowitym ogniem. Lubi zachowywać się egoistycznie, jest bez reszty skupiona na sobie i osoby naokoło muszą zabiegać o jej stan psychiczny. Bywa osobnikiem chwiejnym, często nie starcza jej silnej woli i częstokroć nie potrafi dokończyć rozpoczętych spraw, a zatem niezwykle słabo radzi sobie jako głowa rodu lub nauczyciel. Bywa jednostką towarzyską, jest naturalnym aktywistą, posiada w duchu obfity zapas przypowieści, ale często uwielbia wygłaszać osądy mało rozważne. To człowiek kłótliwy, realizuje ryzykowne przedsięwzięcia i pożąda postawienia na swoim za wszelką cenę. To osoba konsekwentna, metodycznie zmierza do finału, umie się prawidłowo mobilizować, jednak nieraz zanadto przyzwyczaja się do już wymyślonych koncepcji. Znamionuje się wytrwałością, częstokroć bawi ją łowienie ryb, upór pozwala jej dojrzeć związki nieuchwytne dla normalnych ludzi i potrafi być wielkodusznym i otwartym kompanem.
To osobnik śmiały, nie przerażają jej żadne trudności, bo wspaniale wytrzymuje stres i wszelkie przeciwności zwykle nie zatrważają jej. To jednostka samodzielna, nie znosi wykonywania odgórnych zarządzeń, toteż głupotą jest sądzenie, iż posłucha zaordynowanych jej dyrektyw. Jest to osoba pobieżna, umie po trosze znać się na każdej dziedzinie, jednakże jej błyskawiczne wybory często niestety dają się poznać jako złe, zatem nie urzeczywistnia zazwyczaj dziejowych reform i poszukiwań. Charakteryzuje się siłą, przeważnie żyje szybko i żwawo, chętnie toczy walki z innymi oraz nie zrzeka się wdrażania dalekowzrocznych planów dla chwilowego i zwodniczego komfortu. Jest to człowiek gwałtowny, odważnie wykracza rozważaniami przed własne otoczenie, drażnią ją niejednoznaczne sytuacje wymagające wielostronnego badania i z reguły rozpoczyna aktywność od razu i bez ociągania. Lubi zachowywać się spontanicznie, ukazuje sobą dość nonsensowną myśl, że egzystencja pod presją kalendarza nie jest optymalną opcją i nie należy zbytnio przedobrzać z ciągłym opanowaniem. Cechuje się beztroską, postrzega się za niepokonaną oraz nie troszczy się o staranność zleconych jej zadań, pomimo tego że niekiedy naprawdę sprzyja jej passa. To jednostka ostrożna, wystrzega się niefrasobliwych działań, rozważa różne harmonogramy wydarzeń i nie pokłada ufności w projektach stworzonych byle jak. To osoba wesoła, zawsze zerka z optymizmem w przyszłość, także w niepowodzeniu stara się znaleźć zalety, więc nie traci pogody ducha nawet w nieprzyjemnych okolicznościach.

Pozostałe określenia odpowiednio charakteryzujące opisywanego osobnika to też: wiarygodny, szczodry, rozsądny, bezczelny, sprytny, ujmujący, stuknięty, entuzjastyczny, charyzmatyczny, uroczy, szarmancki, kreatywny, szalony, chciwy, gniewny, nietaktowny, wyemancypowany, rozpasany, antypatyczny, lubieżny, bezpruderyjny, ruchliwy, rozhisteryzowany, wyzwolony, stabilny oraz bezlitosny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie realizował, są: plantator, entomolog, agrotechnik, mentor, taksówkarz, biolog, terapeuta i zakonnik.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Błaszczyk Marcin - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gardawski Michael - (1990-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Goszczurny Stanisław - (1929-2003) - powieściopisarz, dziennikarz.
 • Koga Mineichi - (1885-1944) - admirał japoński.
 • Maraš Davor - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Popchadze Giorgi - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prowse Juliet - (1936-) - brytyjska aktorka, tancerka.
 • Suchoň Eugen - (1908-1993) - kompozytor słowacki.
 • Towers Frank - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tyler Max Clayton - (1880-1974) - generał amerykański.
 • White Judy - (1976-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wiechecki Rafał - (1978-) - prawnik, ekonomista, polityk.
 • Wilson Donal - (1892-1978) - generał amerykański.
 • Zaklukiewicz Kuba - (1949-1998) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.