Strzelczyni, 29 listopada - Kobieta

Strzelczyni, 29 listopada - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalna kobieta strzelec, która przyszła na świat w dniu 29 11, bywa niekonsekwentna, jej poglądy i stanowiska często są niespójne i potrafi gwałtownie zniechęcić się na moment przed zdobyciem mety, toteż bardzo kiepsko sprawdza się jako rodzic lub nauczyciel. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, nie obchodzi jej wzmocnienie twórczych związków z osobami i wyłącznie jej osobiste problemy są ważne. Jest to człowiek metodyczny, wykonuje pracę bez niepotrzebnych zrywów, przeciwności nie umieją szybko jej zdeprymować, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. To osobnik wszechstronny, wspaniale działa nawet w warunkach dokuczliwego stresu i wyraz „nierealny” nie występuje w jej zasobie językowym. To jednostka aktywna, podejmuje się równolegle różnorodnych zadań, haruje niby traktor i płonie niesamowitym ogniem. Bywa osobą towarzyską, jest gejzerem różnych pomysłów, lubi oszałamiać swoich dyskutantów, lecz często posiada także zanadto optymistyczną opinię o sobie. Bywa jednostką kłótliwą, nie znosi nieoczekiwanych przeszkód i śpieszy śmiało na przód. To człowiek wytrwały, na studiach częstokroć uzyskuje imponujące noty, cierpliwość pomaga jej dojrzeć zależności nieuchwytne dla innych osób i często jest idealnym wychowawcą. Bywa apodyktyczna, uznaje się za jednostkę kompetentną w dowolnym zagadnieniu i cudzy protest nie ma dla niej znaczenia, a zatem potrafi prowokować opory wśród swoich pracowników.
Cechuje się męstwem, nie trwożą jej nijekie trudności, albowiem dobrze spełnia się w zawikłanych okolicznościach i wszelkie kłopoty z reguły nie przerażają jej. Uwielbia zachowywać się stanowczo, jasno i precyzyjnie wyraża swoje potrzeby, jeśli trzeba, zdecydowanie i rzeczowo udowadnia swoje osądy oraz z radością wita wszelkie korzystne zmiany w otoczeniu. Jest to osobnik przewidujący, próbuje nie odpowiadać emocjonalnie, układa wymyślne projekty i mknie do finansowego dobrobytu pomału, jednakże systematycznie. Charakteryzuje się beztroską, uważa się za niezniszczalną oraz pracuje częstokroć pospiesznie i mało pieczołowicie, choć nieraz naprawdę sprzyja jej passa. Znamionuje się powierzchownością, nie odstraszają jej pośpiech i rozgardiasz, aczkolwiek decyzja na ogół prześciga u niej rozważenie sprawy, dlatego nie dokonuje raczej przełomowych wynalazków i analiz. Jest to człowiek bystry, drażnią ją powikłane sytuacje narzucające konieczność wielostronnej oceny, często jest napędem całego zespołu wykonawczego i zwykle rozpoczyna aktywność od razu i bez guzdrania. To jednostka impulsywna, wskazuje kategorycznie całej planecie, że wydawałoby się chaotyczne działania też umieją gwarantować rezultaty i można sobie zezwolić na spontaniczne przeżywanie emocji i uzewnętrznianie się. Jest to osoba pogodna, w każdym wypadku zerka z pogodą ducha w jutro, cieszą ją zaskakujące przygody i przeżycia, a więc bardzo dobrze radzi sobie w zadaniach obciążonych zagrożeniem. Cechuje się samodzielnością, unika wykonywania zewnętrznych poleceń, zatem głupotą jest przewidywanie, iż posłucha wydanych jej pouczeń.

Pozostałe przymioty odpowiednio charakteryzujące tego człowieka to także: zepsuty, rozmowny, pociągający, antypatyczny, kreatywny, uśmiechnięty, narcystyczny, ruchliwy, szalony, despotyczny, awanturniczy, powabny, charyzmatyczny, rozrzutny, bezładny, narwany, uprzejmy, słodki, rozwiązły, lubieżny, postępowy, medialny, nadgorliwy oraz uroczy.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie spełniał, są: sadownik, kapłan, przyrodnik, leśnik, mentor, opiekun, biolog, plantator, agrotechnik, hodowca i terapeuta.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Atiq-uz-Zaman - (1975-) - pakistański sportowiec, krykiet.
 • Daniels Faith - (1988-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Delors Jacques - (1925-) - francuski polityk, ekonomista.
 • Ferguson Ian - (1952-) - nowozelandzki sportowiec, kajakarstwo.
 • Fitzpatrick Colleen - (1969-) - amerykańska piosenkarka, aktorka.
 • Giddins Ed - (1971-) - angielski sportowiec, krykiet.
 • Goldman Lucien - (1913-1970) - francuski filozof, socjolog i krytyk literacki.
 • Hagen Erik - (1975-) - norweski sportowiec, piłka nożna.
 • Jarocha Ferdynand - (1922-2013) - rzeźbiarz.
 • Krawczyk Paweł - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lorek Manfred Oskar - (1940-2008) - zootechnik, profesor.
 • Markham Clement Robert - (1830-1916) - angielski geograf, podróżnik.
 • Musampa Kiki - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ponomariew Aleksandr N - (1903-2002) - generał radziecki.
 • Prentice Jim - (1956-) - polityk kanadyjski.
 • Reichstein Tadeusz - (1897-1996) - biochemik szwajcarski.
 • Rhind-Tutt Julian - (1968-) - aktor angielski.
 • Rigg Diana - (1938-) - aktorka angielska.
 • Sothern Hugh - (1881-1947) - aktor amerykański.
 • Şimşek Yusuf - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.