Strzelczyni, 29 listopada - Kobieta

Strzelczyni, 29 listopada - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalna kobieta strzelec, która przyszła na świat w dniu 29 11, bywa niekonsekwentna, jej poglądy i stanowiska często są niespójne i potrafi gwałtownie zniechęcić się na moment przed zdobyciem mety, toteż bardzo kiepsko sprawdza się jako rodzic lub nauczyciel. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, nie obchodzi jej wzmocnienie twórczych związków z osobami i wyłącznie jej osobiste problemy są ważne. Jest to człowiek metodyczny, wykonuje pracę bez niepotrzebnych zrywów, przeciwności nie umieją szybko jej zdeprymować, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. To osobnik wszechstronny, wspaniale działa nawet w warunkach dokuczliwego stresu i wyraz „nierealny” nie występuje w jej zasobie językowym. To jednostka aktywna, podejmuje się równolegle różnorodnych zadań, haruje niby traktor i płonie niesamowitym ogniem. Bywa osobą towarzyską, jest gejzerem różnych pomysłów, lubi oszałamiać swoich dyskutantów, lecz często posiada także zanadto optymistyczną opinię o sobie. Bywa jednostką kłótliwą, nie znosi nieoczekiwanych przeszkód i śpieszy śmiało na przód. To człowiek wytrwały, na studiach częstokroć uzyskuje imponujące noty, cierpliwość pomaga jej dojrzeć zależności nieuchwytne dla innych osób i często jest idealnym wychowawcą. Bywa apodyktyczna, uznaje się za jednostkę kompetentną w dowolnym zagadnieniu i cudzy protest nie ma dla niej znaczenia, a zatem potrafi prowokować opory wśród swoich pracowników.
Cechuje się męstwem, nie trwożą jej nijekie trudności, albowiem dobrze spełnia się w zawikłanych okolicznościach i wszelkie kłopoty z reguły nie przerażają jej. Uwielbia zachowywać się stanowczo, jasno i precyzyjnie wyraża swoje potrzeby, jeśli trzeba, zdecydowanie i rzeczowo udowadnia swoje osądy oraz z radością wita wszelkie korzystne zmiany w otoczeniu. Jest to osobnik przewidujący, próbuje nie odpowiadać emocjonalnie, układa wymyślne projekty i mknie do finansowego dobrobytu pomału, jednakże systematycznie. Charakteryzuje się beztroską, uważa się za niezniszczalną oraz pracuje częstokroć pospiesznie i mało pieczołowicie, choć nieraz naprawdę sprzyja jej passa. Znamionuje się powierzchownością, nie odstraszają jej pośpiech i rozgardiasz, aczkolwiek decyzja na ogół prześciga u niej rozważenie sprawy, dlatego nie dokonuje raczej przełomowych wynalazków i analiz. Jest to człowiek bystry, drażnią ją powikłane sytuacje narzucające konieczność wielostronnej oceny, często jest napędem całego zespołu wykonawczego i zwykle rozpoczyna aktywność od razu i bez guzdrania. To jednostka impulsywna, wskazuje kategorycznie całej planecie, że wydawałoby się chaotyczne działania też umieją gwarantować rezultaty i można sobie zezwolić na spontaniczne przeżywanie emocji i uzewnętrznianie się. Jest to osoba pogodna, w każdym wypadku zerka z pogodą ducha w jutro, cieszą ją zaskakujące przygody i przeżycia, a więc bardzo dobrze radzi sobie w zadaniach obciążonych zagrożeniem. Cechuje się samodzielnością, unika wykonywania zewnętrznych poleceń, zatem głupotą jest przewidywanie, iż posłucha wydanych jej pouczeń.

Pozostałe przymioty odpowiednio charakteryzujące tego człowieka to także: zepsuty, rozmowny, pociągający, antypatyczny, kreatywny, uśmiechnięty, narcystyczny, ruchliwy, szalony, despotyczny, awanturniczy, powabny, charyzmatyczny, rozrzutny, bezładny, narwany, uprzejmy, słodki, rozwiązły, lubieżny, postępowy, medialny, nadgorliwy oraz uroczy.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie spełniał, są: sadownik, kapłan, przyrodnik, leśnik, mentor, opiekun, biolog, plantator, agrotechnik, hodowca i terapeuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Berkeley Busby - (1895-1976) - amerykański choreograf, reżyser filmowy.
 • Cherry Tia - (1988-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Doherty Denny - (1940-2007) - wokalista amerykański.
 • Draczewska Janina - (1891-) - aktorka.
 • Faris Anna - (1976-) - aktorka amerykańska.
 • Feliński Zenon - (1898-1971) - skrzypek, pedagog.
 • Fleming John Ambrose - (1849-1945) - angielski fizyk.
 • Gavankar Janina - (1980-) - amerykańska aktorka, wokalistka, muzyk.
 • Giggs Ryan - (1973-) - walijski sportowiec, piłka nożna.
 • Hetmańska Barbara - (1986-) - piosenkarka.
 • Kakiouzis Michalis - (1976-) - grecki sportowiec, piłka koszykowa.
 • Knight Jonathan - (1968-) - amerykański aktor, muzyk.
 • Kobziew Władimir - (1959-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lindgren Rasmus - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mularczyk Hubert - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pettersen Brit - (1961-) - norweska sportowiec, biegi narciarskie.
 • Trojepolski Gawriił - (1905-1995) - pisarz rosyjski.
 • Ullsten Jan - (1954-) - szwedzki sportowiec, curling.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.