Strzelczyni, 29 listopada - Kobieta

Strzelczyni, 29 listopada - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalna kobieta strzelec, która przyszła na świat w dniu 29 11, bywa niekonsekwentna, jej poglądy i stanowiska często są niespójne i potrafi gwałtownie zniechęcić się na moment przed zdobyciem mety, toteż bardzo kiepsko sprawdza się jako rodzic lub nauczyciel. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, nie obchodzi jej wzmocnienie twórczych związków z osobami i wyłącznie jej osobiste problemy są ważne. Jest to człowiek metodyczny, wykonuje pracę bez niepotrzebnych zrywów, przeciwności nie umieją szybko jej zdeprymować, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. To osobnik wszechstronny, wspaniale działa nawet w warunkach dokuczliwego stresu i wyraz „nierealny” nie występuje w jej zasobie językowym. To jednostka aktywna, podejmuje się równolegle różnorodnych zadań, haruje niby traktor i płonie niesamowitym ogniem. Bywa osobą towarzyską, jest gejzerem różnych pomysłów, lubi oszałamiać swoich dyskutantów, lecz często posiada także zanadto optymistyczną opinię o sobie. Bywa jednostką kłótliwą, nie znosi nieoczekiwanych przeszkód i śpieszy śmiało na przód. To człowiek wytrwały, na studiach częstokroć uzyskuje imponujące noty, cierpliwość pomaga jej dojrzeć zależności nieuchwytne dla innych osób i często jest idealnym wychowawcą. Bywa apodyktyczna, uznaje się za jednostkę kompetentną w dowolnym zagadnieniu i cudzy protest nie ma dla niej znaczenia, a zatem potrafi prowokować opory wśród swoich pracowników.
Cechuje się męstwem, nie trwożą jej nijekie trudności, albowiem dobrze spełnia się w zawikłanych okolicznościach i wszelkie kłopoty z reguły nie przerażają jej. Uwielbia zachowywać się stanowczo, jasno i precyzyjnie wyraża swoje potrzeby, jeśli trzeba, zdecydowanie i rzeczowo udowadnia swoje osądy oraz z radością wita wszelkie korzystne zmiany w otoczeniu. Jest to osobnik przewidujący, próbuje nie odpowiadać emocjonalnie, układa wymyślne projekty i mknie do finansowego dobrobytu pomału, jednakże systematycznie. Charakteryzuje się beztroską, uważa się za niezniszczalną oraz pracuje częstokroć pospiesznie i mało pieczołowicie, choć nieraz naprawdę sprzyja jej passa. Znamionuje się powierzchownością, nie odstraszają jej pośpiech i rozgardiasz, aczkolwiek decyzja na ogół prześciga u niej rozważenie sprawy, dlatego nie dokonuje raczej przełomowych wynalazków i analiz. Jest to człowiek bystry, drażnią ją powikłane sytuacje narzucające konieczność wielostronnej oceny, często jest napędem całego zespołu wykonawczego i zwykle rozpoczyna aktywność od razu i bez guzdrania. To jednostka impulsywna, wskazuje kategorycznie całej planecie, że wydawałoby się chaotyczne działania też umieją gwarantować rezultaty i można sobie zezwolić na spontaniczne przeżywanie emocji i uzewnętrznianie się. Jest to osoba pogodna, w każdym wypadku zerka z pogodą ducha w jutro, cieszą ją zaskakujące przygody i przeżycia, a więc bardzo dobrze radzi sobie w zadaniach obciążonych zagrożeniem. Cechuje się samodzielnością, unika wykonywania zewnętrznych poleceń, zatem głupotą jest przewidywanie, iż posłucha wydanych jej pouczeń.

Pozostałe przymioty odpowiednio charakteryzujące tego człowieka to także: zepsuty, rozmowny, pociągający, antypatyczny, kreatywny, uśmiechnięty, narcystyczny, ruchliwy, szalony, despotyczny, awanturniczy, powabny, charyzmatyczny, rozrzutny, bezładny, narwany, uprzejmy, słodki, rozwiązły, lubieżny, postępowy, medialny, nadgorliwy oraz uroczy.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie spełniał, są: sadownik, kapłan, przyrodnik, leśnik, mentor, opiekun, biolog, plantator, agrotechnik, hodowca i terapeuta.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Abbas Abu - (1948-2004) - polityk palestyński.
 • Arkadie Kevin - (1957-) - amerykański scenarzysta, realizator telewizyjny.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Coleridge Sylvia - (1909-) - aktorka brytyjska.
 • Higuaín Gonzalo - (1987-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Janowski Paweł - (1968-) - historyk, teolog.
 • Kozak Maciej - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lamour Dorothy - (1914-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Learczyk Zbigniew - (1953-) - aktor.
 • LuaLua Kazenga - (1990-) - brytyjski sportowiec, piłka nożna.
 • Manley Michael - (1924-1997) - polityk jamajski.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Petković Maria od Jezusa Ukrzyżowanego - (1892-) - założycielka Córek Miłosierdzia, błogosławiona katolicka.
 • Rose Reginald - (1920-2002) - pisarz amerykański.
 • Samuel Xavier - (1983-) - aktor australijski.
 • Santiago Rémi - (1980-) - francuski sportowiec, skoki narciarskie.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.