Strzelczyni, 28 listopada - Kobieta

Strzelczyni, 28 listopada - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Strzelczyni, która urodziła się w dniu 28 11, jest to jednostka cierpliwa, umie być wspaniałomyślnym i empatycznym kolegą, potrafi przyswoić sobie mistrzostwo w zagadnieniach wymagających długiej praktyki i w zamierzchłych stuleciach umiałaby być zakonnikiem piszącym zdobionych woluminach. To człowiek wojowniczy, działa porywczo, odczuwa pociąg do brawury i chce dostrzegać błyskawiczne wyniki. Bywa władcza, chce rzucić na kolana całą Ziemię i uznaje za zagrożenie osoby nieaprobujące jej opinii, zatem często staje się opuszczonym i nielubianym despotą. Jest to osobnik przebojowy, wypoczywa aktywnie i mozoli się jak maszyna. Bywa jednostką samolubną, wszelkie sprawy winny obracać się wokół jej persony i nie absorbuje jej wzmocnienie korzystnych związków ze znajomymi. To osoba towarzyska, jest najważniejszym aktorem każdego balu, jej banalne gesty wyglądają jak wytworny popis, aczkolwiek częstokroć posiada również nadto pochlebne mniemanie o sobie. Bywa człowiekiem niezdecydowanym, jej przekonania i stanowiska często są wieloznaczne i potrafi zmieniać strategiczne założenia z godziny na godzinę, częstokroć złości swoich wspólników. Charakteryzuje się systematycznością, metodycznie zmierza do celu, funkcjonuje w sposób rozsądny i przemyślany, jednak często nie starcza jej kreatywności potrzebnej w niespodziewanych sytuacjach. To osobnik elastyczny, podejmuje działania błyskawicznie i efektywnie i umie współdziałać nieomalże z każdą jednostką.
Jest to osoba pogodna, mocno ufa swojemu szczęściu, również w klęsce próbuje znaleźć plusy, toteż ochoczo zajmuje się badaniem nieprzebytych uprzednio stref. To osobnik nieuważny, potrafi w krótkim czasie przeanalizować bezkresną ilość informacji, lecz jej natychmiastowe decyzje częstokroć na nieszczęście okazują się błędne, więc nie dokonuje zazwyczaj historycznych analiz i innowacji. To jednostka bystra, w jednej chwili oswaja się do wymogów okoliczności, denerwuje ją przymus czekania na czyjeś postanowienia i odważnie wyrywa się rozważaniami przed własne towarzystwo. Cechuje się dalekowzrocznością, to przezorny i odważny dowódca, rozważa rozliczne scenariusze posunięć oraz śpieszy ku dostatkowi powoli, ale konsekwentnie. Znamionuje się męstwem, nie trwożą jej jakiekolwiek trudności, gdyż wyśmienicie spełnia się w zagmatwanych warunkach i wykazuje ogromne panowanie nad sobą. To osoba zdecydowana, dobrze pojmuje swoje oczekiwania, umie wydębić załatwienie zaordynowanych zaleceń oraz z radością podchodzi do wszelkich pozytywnych przemian w rzeczywistości. Jest to osobnik pobudliwy, manifestuje kategorycznie całemu globowi, iż egzystencja pod presją terminarza nie jest najsłuszniejszym wyborem i warto sobie pozwolić na naturalne doświadczanie bodźców i wyrażanie się. Charakteryzuje się nieostrożnością, uważa się za niepokonaną oraz wykonuje pracę często pospiesznie i niezbyt pieczołowicie, choć czasami naprawdę dopisuje jej passa. Jest to człowiek niezależny, decyzje obiera na kanwie osobistych przemyśleń, a więc niech ci nie zdaje się, że ulegnie komuś bez starcia.

Inne atrybuty kapitalnie obrazujące niniejszą jednostkę to również: lubiany, awanturniczy, pyszałkowaty, bałaganiarski, kreatywny, lubieżny, apodyktyczny, bezładny, sprytny, entuzjastyczny, neurotyczny, powabny, wygodnicki, despotyczny, szalony, roztrzepany, skuteczny, gadatliwy, rzutki, bezpruderyjny, nieuprzejmy, szczodry, namiętny, charyzmatyczny, antypatyczny, waleczny, łaskawy i szarmancki.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie realizował, są: plantator, terapeuta, entomolog, leśnik, kapłan, mentor, rolnik, agrotechnik, taksówkarz, wychowawca, biolog, hodowca oraz opiekun.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bording Anders - (1619-1677) - poeta duński.
 • Dębowski Bartosz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fabien Pierre Georges - (1919-1944) - pułkownik, bohater ruchu oporu.
 • Fedorowicz Andrzej - (1942-) - aktor.
 • Hill Benny - (1925-1992) - angielski aktor komediowy.
 • Jas - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Laxa Vladimir - (1869-1945) - generał chorwacki.
 • Łobacz Kamil - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mach Tomasz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Piotrowski Roman - (1895-1988) - architekt, polityk.
 • Postawka Franciszek Antoni - (1922-1985) - sportowiec, kierowca i pilot rajdowy.
 • Rylik Agnieszka - (1974-) - sportowiec, boks.
 • Savalas Telly - (1922-1994) - aktor amerykański.
 • Skalovski Todor - (1909-2007) - kompozytor macedoński.
 • Stawarz Agata - (1978-) - aktorka.
 • Stepanovs Igors - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Taylor Dallas - (1967-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tom Seweryn - (1926-) - inżynier, wynalazca.
 • Witos Wincenty - (1874-1945) - działacz ludowy, polityk, publicysta.
 • Wołkow Oleg W - (1900-1996) - rosyjski pisarz, publicysta, tłumacz.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.