Skorpionica, 03 listopada - Kobieta

Skorpionica, 03 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Pani skorpion, która urodziła się dnia 3 11, jest to jednostka nietowarzyska, bywa miejscowym myślicielem odciętym od życia, częstokroć umie wykazywać niespotykaną wytrwałość przy reperacji podniszczonych maszyn, lecz doświadcza trudności z zadzierzganiem kontaktów z normalnymi osobami. Jest to osobnik empatyczny, wierzy czarnoksięstwu, liczby i rachunki odrzucają ją, a więc przed klawiaturą często czuje się jak słoń w składzie porcelany. Znamionuje się systematycznością, pracuje bez bezcelowych sprintów, funkcjonuje w sposób wyważony i zaplanowany, jednak częstokroć nie potrafi improwizować w narzucających konieczność tego sytuacjach. To człowiek altruistyczny, realizuje się w aktywności charytatywnej i nie troszczy się o prywatny zarobek, więc niekiedy osobiście wymaga wsparcia pieniężnego. To jednostka niekonsekwentna, nie umie zdecydować się na jeden punkt widzenia i potrafi gwałtownie odpuścić niedługo przed zdobyciem celu, dlatego niezwykle marnie radzi sobie jako rodzic lub trener. To osoba wytrwała, konsekwencja pozwala jej spostrzec zależności nieuchwytne dla pozostałych ludzi, w dawnych stuleciach umiałaby być kopistą piszącym starożytnych woluminach i umie uważnie przysłuchiwać się cudzym zwierzeniom. To osoba szczera, towarzysze są dla niej niezmiernie ważni, oddanie w małżeństwie jest dla niej rzeczą bezdyskusyjną, ale jej przyrodzona prawość potrafi rodzić wybuchy awersji.
Jest to jednostka posępna, na wybieranych przez nią osądach ciąży zazwyczaj przekonanie o swoim niepomyślnym losie, popychając ją często do zarzucania całkiem porządnie prezentujących się projektów oraz wzmagając niebezpieczeństwo kolejnych porażek. To osobnik przezorny, dokłada starań, by nie odpowiadać bez zastanowienia, rozważa rozliczne plany działań i dąży ku dostatkowi z wolna, jednakże systematycznie. Jest to jednostka silna, rewelacyjnie pojmuje swoje pragnienia, umie wyegzekwować wykonanie wydanych dyspozycji oraz nie unika inicjowania sprzeczek. Jest to osoba niezależna, nie cierpi wykonywania narzuconych nakazów, a zatem głupotą jest przewidywanie, iż posłucha kogoś bez walki. Lubi zachowywać się nietolerancyjnie, oczekuje ścisłej realizacji swoich rozkazów, jej znajomi mają obowiązek oceniać wszystko identycznie jak ona, toteż w krótkim czasie zniechęca do siebie innych ludzi. Bywa osobnikiem religijnym, jest otwarta na czyjeś przeżycia i problemy i potrafi bardzo zajmująco przedstawiać wewnętrzne doświadczenia innych, zatem najistotniejsze jest dla niej znalezienie miłośników dla własnych prac. Jest to jednostka flegmatyczna, sfinalizowanie czegokolwiek w wyznaczonym terminie to dla niej niewykonalna operacja, działa tak, jakby dysponowała na zrealizowanie jakichkolwiek zadań całą wiecznością. Cechuje się kompromisowością, umie bratać się z osobami o ogromnie odmiennych poglądach i sprawnie aktualizuje istniejące przekonania w zderzeniu z najnowszymi spostrzeżeniami, więc nie aprobuje u współpracowników jedynie niedostatku tolerancji. Częstokroć bywa pasywna, marnuje dzień na bezpłodnym stękaniu, aż ktoś drugi wymyśli rozwiązanie, pomagając jej nie przejmować się niczym.

Pozostałe atrybuty celnie obrazujące tego człowieka to również: uroczy, przyjazny, roztropny, nietaktowny, przekorny, marzycielski, przyzwoity, filozoficzny, solidny, wyemancypowany, tępy, podły, natchniony, samotniczy, dobroczynny, ostry, ciepły, łaskawy, zagubiony, ociężały, bezbarwny, zrzędliwy, bezczynny, nieuprzejmy, sprytny, oziębły oraz tyrański.
Zawodami, w których doskonale będzie działał, są: technik, anestezjolog, webmaster, architekt, budowlaniec, fizyk, inżynier, chemik, ortopeda, urbanista, farmaceuta, informatyk, chirurg, programista, dentysta i lekarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Backus Mattea Angel - (2004-) - córka Christophera Backusa i Miry Sorvino.
  • Chanel Lydia - (1973-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
  • D'Abbraccio Milly - (1964-) - włoska aktorka w filmach erotycznych.
  • Emery Unai - (1971-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
  • Florys Dominik - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Kiraly Karch - (1960-) - amerykański sportowiec, piłka siatkowa.
  • Sekulski Łukasz - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Talmadge Margaret - (1860-) - matka Normy, Constance i Natalie.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.