Skorpionica, 22 listopada - Kobieta

Skorpionica, 22 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczna kobieta skorpion, która urodziła się w dniu 22 11, bywa zmienna, nie umie zdecydować się na jeden punkt widzenia i zbyt często modyfikuje osąd odnośnie metody swojego działania, dlatego bardzo ciężko wszczyna się z nią dyskusje. To człowiek troskliwy, zatraca się w pracy dobroczynnej i nie interesuje się własną korzyścią, a zatem nieraz przeżywa komplikacje finansowe. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, mozoli się bez bezcelowych zrywów, potrafi się właściwie mobilizować, jednak często nie daje rady improwizować w wymagających tego okolicznościach. Bywa empatyczna, pokłada ufność w tarocie, nie polega na racjonalnym sposobie usuwania przeszkód, zatem jej żywot jest zgiełkliwy i nieobliczalny. Cechuje się lojalnością, kumple są dla niej niezmiernie istotni, wierność w związku jest dla niej rzeczą niepodważalną, aczkolwiek chwilami w swojej uczciwości dosięga aż do przesady. To osoba zamknięta, jej indywidualny duch potrafi być dla niej bezkresnym i obszernym światem, częstokroć umie wykazywać rzadką wytrwałość przy reperacji popsutych mechanizmów, lecz ma trudności z inicjowaniem bliskich stosunków z normalnymi ludźmi. Jest to jednostka wytrwała, w liceum często uzyskuje bardzo dobre noty, potrafi cierpliwie oczekiwać na sposobną okazję i umie być pobłażliwym i otwartym partnerem.
Jest to osobnik fatalistyczny, najsubtelniejszą jej aktywność tłamsi notoryczny brak śmiałości, sprowadzając ją częstokroć do zupełnie niepotrzebnej przegranej oraz odbierając jej siłę wskazaną do dokończenia zaczętych projektów. Jest to jednostka samodzielna, nie lubi wykonywania narzuconych zarządzeń, a więc niech ci nie wydaje się, że usłucha zaordynowanych jej poleceń. Znamionuje się rozwagą, to dalekowzroczny i odważny planista, z uwagą bada dostępne predykcje i informacje oraz nie wierzy pomysłom napisanym byle jak. Jest to człowiek tolerancyjny, posiada niezwykle ciekawską i wielostronną psychikę i nie bawi jej nakłanianie kolegów do swoich poglądów, toteż próbuje wystrzegać się nawiedzonych radykałów zaaferowanych wygłaszaniem najwspanialszych dogmatów. Bywa nietolerancyjna, walczy z każdym uważającym odmiennie, na całym całym globie wyłącznie ona widzi sprawy odpowiednio, więc potrafi nawiązać kontakt tylko z porównywalnym do niej pomyleńcem. Charakteryzuje się zdecydowaniem, zmierza do celu bez zbędnych rozterek, ochoczo toczy walki z innymi oraz nie rezygnuje z realizowania długofalowych planów dla dorywczego i zwodniczego udogodnienia. To osobnik apatyczny, zwykle woli czekać, aż druga osoba przedsięweźmie decyzję, zapewniając jej wolność od obowiązków. Jest to jednostka flegmatyczna, wszelkie grafiki działają dla niej jedynie teoretycznie, ślimaczy się ze wszystkim tak dalece, jakby w ogóle nie troszczyła się o zwieńczenie swoich działań. To człowiek pobożny, niezmiernie poruszają ją kłopoty innych osób i w lakonicznym wystąpieniu umie umieścić mnóstwo afektów, a zatem zazwyczaj oddaje się jakiemuś typowi działalności artystycznej.

Pozostałe cechy celnie opisujące opisywaną jednostkę to także: bałaganiarski, neurotyczny, solidny, pomylony, bałaganiarski, wyemancypowany, współczujący, perfidny, ufny, zdystansowany, filozoficzny, roztropny, szlachetny, marzycielski, natchniony, przyzwoity, pomysłowy, łaskawy, bezładny, oziębły, litościwy, surowy, gospodarny oraz sprytny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie spełniał, są: anestezjolog, architekt, inżynier, budowlaniec, dentysta, informatyk, urbanista, webmaster, technik, fizyk i farmaceuta.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Birnbaum Henryk - (1925-2002) - amerykański językoznawca, slawista.
 • Brokowski-Krak Adam - (1884-1925) - aktor, śpiewak, reżyser, dyrektor teatru.
 • Cazorla Santi - (1984-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Christopher Joe - (1935-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Gęsicka Grażyna - (1951-2010) - socjolog, polityk.
 • Howe Joseph - (1804-1873) - polityk kanadyjski.
 • Knight Skylar - (1980-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Korepta Kamil - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Małachowski Andrzej - (1958-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ovey George - (1870-1951) - aktor amerykański.
 • Tramiel Jack - (1928-2012) - amerykański przedsiębiorca w branży komputerowej.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.