Skorpionica, 21 listopada - Kobieta

Skorpionica, 21 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalna kobieta skorpion, która przyszła na świat dnia 21 11, znamionuje się cierpliwością, umie cierpliwie wsłuchiwać się w ludzkie opowieści, potrafi osiągnąć biegłość w dziedzinach wymagających długookresowej praktyki i częstokroć raduje ją wędkarstwo. Lubi zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez bezcelowych zrywów, pracuje w sposób roztropny i zaplanowany, jednak marnie radzi sobie z gwałtownie przeobrażającymi się okolicznościami. Cechuje się altruizmem, szczodrobliwie obdarza przyjaciół we własnym środowisku i nie zna zachłanności, a zatem bywa uznawana za osła. Charakteryzuje się lojalnością, jest niezwykle dbała dla swojego towarzysza życia, usiłuje działać adekwatnie do swoich przekonań, aczkolwiek jej przyrodzona prawość umie być przyczyną erupcji antypatii. Bywa zmienna, jej postawy i przeświadczenia często są niespójne i częstokroć nie potrafi skończyć zaczętych spraw, toteż niezmiernie źle spełnia się jako niańka lub opiekun. Często bywa uczuciowa, nie boi się zmysłowych ekscytacji, nie pokłada ufności w akademickiej metodzie pozbywania się przeciwności, dlatego jej żywot jest burzliwy i nieprzewidywalny. Cechuje się introwertyzmem, częstokroć jest odludkiem, ochoczo zajmuje się nietypowymi zamiłowaniami, jednakże eksponowana na widoku publicznym traci dużo ze swojego powabu.
Bywa osobnikiem religijnym, bardzo wzruszają ją problemy innych ludzi i jest niezwykle uzdolniona malarsko lub poetycko, zatem zazwyczaj uprawia jakąś odmianę twórczości. Jest to jednostka flegmatyczna, zdaje się bezgranicznie wyluzowaną, do własnych obowiązków zabiera się tak, jakby wyśmienicie czuła się przy takim trwonieniu życia. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, przeciwstawia się każdemu sądzącemu w inny sposób, dowolną sprzeczność punktu widzenia uważa za atak, więc często toczy konfrontacje ze znajomymi. Bywa osobą apatyczną, przeważnie ma ochotę wyczekiwać, aż ktoś obcy odnajdzie wyjście, przynosząc jej święty spokój. Znamionuje się fatalizmem, w każdym wypadku zaprząta ją rozterka odnośnie zasadności przeprowadzanych działań, skutkując traceniem jej możliwości oraz powiększając groźbę nowych przegranych. To człowiek przewidujący, próbuje nie odpowiadać odruchowo, wnikliwie sprawdza dostępne informacje i ekstrapolacje oraz pędzi ku bogactwu mozolnie, lecz systematycznie. Charakteryzuje się kompromisowością, posiada niezmiernie dociekliwą i wieloaspektową psychikę i jednostek odmiennych i egzotycznych nie uznaje natychmiast za niebezpieczeństwo, a więc nie akceptuje u kumpli tylko niedostatku tolerancji. Lubi zachowywać się stanowczo, doskonale pojmuje swoje pragnienia, umie wymusić wykonanie zaordynowanych poleceń oraz nie stroni od rozpoczynania sporów. Cechuje się niezależnością, postanowienia podejmuje na podłożu osobistych rozważań, więc niech ci nie wydaje się, że podporządkuje się wydanym jej dyrektywom.

Pozostałe cechy trafnie ukazujące ową osobę to również: pożądliwy, wystraszony, zdystansowany, uroczy, tępy, litościwy, sarkastyczny, obłąkany, afektowany, neurotyczny, tyrański, namiętny, wyemancypowany, surowy, czuły, zgryźliwy, hałaśliwy, roztargniony, refleksyjny, depresyjny, przyzwoity, próżny, marzycielski, humorzasty, tkliwy, przyjazny, humanitarny, bałaganiarski i ociężały.
Zawodami, w których najlepiej będzie działał, są: chirurg, technik, architekt, anestezjolog, farmaceuta, inżynier, urbanista oraz lekarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chwiszczuk Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Douglas Shane - (1964-) - amerykański sportowiec, wrestling.
 • Dwyer Budd - (1939-1987) - polityk amerykański.
 • González Leonardo - (1980-) - kostarykański sportowiec, piłka nożna.
 • Karpiński Maciej - (1950-) - prozaik, dramaturg, scenarzysta, krytyk literacki i teatralny.
 • Kolenda-Zaleska Katarzyna - (1967-) - dziennikarka.
 • Lonstar Michał - (1948-) - muzyk country.
 • Magallón Jonny - (1981-) - meksykański sportowiec, piłka nożna.
 • Malone Jena - (1984-) - aktorka amerykańska.
 • Manicki Maciej - (1954-) - działacz związkowy, polityk.
 • Norwid Ludwik - (1818-1881) - poeta.
 • Powell Eleanor - (1912-) - amerykańska aktorka, tancerka.
 • Sidding Alexander - (1965-) - aktor sudański.
 • Sidjak Viktor - (1943-) - rosyjski sportowiec, szermierka.
 • Smith Alan - (1962-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Tinker Clarence Leonard - (1887-1942) - generał amerykański.
 • Zdrzałek Szymon - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
super horoskop
o stronie    indeks
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.