Skorpionica, 02 listopada - Kobieta

Skorpionica, 02 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Skorpionka urodzona dnia 2 11 często bywa zmienna, nie potrafi zdecydować się na jedno stanowisko i częstokroć nie umie dokończyć rozpoczętych zadań, często chwyta się rozmaitych zawodów. Charakteryzuje się systematycznością, potrafi racjonalnie zawiadywać swoimi zasobami, działa w sposób powściągliwy i zamierzony, jednak częstokroć nie daje rady improwizować w narzucających konieczność tego sytuacjach. Często bywa empatyczna, polega na kabale, nie ufa akademickiej technice usuwania kłopotów, zatem przed laptopem częstokroć zachowuje się niczym pingwin na pustyni. To osoba introwertyczna, pragnie bujać w obłokach, w swoich własnych myślach, chętnie oddaje się niecodziennym zainteresowaniom, lecz ma trudności z zadzierzganiem bliskich stosunków z innymi ludźmi. Cechuje się cierpliwością, często jest wspaniałym przewodnikiem, nieustępliwość w kroczeniu do celu częstokroć pozwala jej uzyskać dostatek i w zamierzchłych stuleciach umiałaby być mnichem notującym wiekowych księgach. Jest to osobnik opiekuńczy, jest aż przesadnie wielkoduszna i nie interesują jej władza i zaszczyty, toteż bywa brana za jelenia. To jednostka lojalna, potrafi być autentycznym kolegą dostępnym w problemach, zaangażowanie w związku jest dla niej rzeczą nie budzącą wątpliwości, ale niejednokrotnie w swojej ofiarności dociera aż do braku powagi.
Często bywa pobożna, umie widzieć fenomeny niezauważalne dla pozostałych widzów i jest niezmiernie utalentowana rysunkowo bądź pisarsko, a zatem ważne jest dla niej znalezienie odbiorców dla własnych dzieł. Znamionuje się tolerancyjnością, nie drażnią odmienne gusty i problemowo zmienia istniejące poglądy w zderzeniu z nowymi doświadczeniami, dlatego stara się stronić od stukniętych ekstremistów zajętych obwieszczaniem najsłuszniejszych koncepcji. To osobnik powolny, wydaje się totalnie zdystansowaną, marudzi ze wszystkim tak dalece, jakby w ogóle nie zabiegała o wykonanie swoich działań. Jest to osoba rozważna, unika nieroztropnych aktywności, rozpatruje różnorodne grafiki posunięć oraz nie wierzy pomysłom wykonanym na kolanie. To człowiek samodzielny, naprawdę przepada za nieskrępowaną wolnością decyzji, a więc niech ci nie roi się, że podporządkuje się wydanym jej instrukcjom. Charakteryzuje się pesymizmem, naturalny defetyzm autentycznie gmatwa jej życie, wyzwalając u niej częstokroć nieuświadomione partolenie własnej roboty i owocując raptownym porzucaniem działań przed końcem. Uwielbia zachowywać się pasywnie, odwleka jakiekolwiek sprawy tak długo, aż ktoś drugi rozwiąże problem, pomagając jej nie przejmować się niczym. Bywa jednostką nietolerancyjną, lubi strofować osoby wokoło, na całym świecie wyłącznie ona ocenia rzeczy adekwatnie, więc często zaczyna wojny ze znajomymi. Uwielbia zachowywać się stanowczo, zazwyczaj żyje żywiołowo i żwawo, entuzjastycznie wdraża ogromne przewroty i reformy oraz nie lęka się inicjowania kłótni.

Inne przymioty celnie odzwierciedlające owego człowieka to też: snobistyczny, pożądliwy, dobroczynny, litościwy, bałaganiarski, wielkoduszny, pomylony, współczujący, łaskawy, histeryczny, uprzejmy, szlachetny, tyrański, tępy, miłosierny, delikatny, przyzwoity, wiarygodny, nieugięty i wystraszony.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie spełniał, są: chemik, fizyk, webmaster, programista, lekarz, farmaceuta, urbanista, technik, dentysta oraz chirurg.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Błaszczyk Marcin - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gardawski Michael - (1990-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Goszczurny Stanisław - (1929-2003) - powieściopisarz, dziennikarz.
 • Koga Mineichi - (1885-1944) - admirał japoński.
 • Maraš Davor - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Popchadze Giorgi - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Prowse Juliet - (1936-) - brytyjska aktorka, tancerka.
 • Suchoň Eugen - (1908-1993) - kompozytor słowacki.
 • Towers Frank - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Tyler Max Clayton - (1880-1974) - generał amerykański.
 • White Judy - (1976-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wiechecki Rafał - (1978-) - prawnik, ekonomista, polityk.
 • Wilson Donal - (1892-1978) - generał amerykański.
 • Zaklukiewicz Kuba - (1949-1998) - aktor.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.