Skorpionica, 18 listopada - Kobieta

Skorpionica, 18 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalna pani skorpion urodzona dnia 18 11 jest to człowiek lojalny, jest odpowiedzialnym i rzetelnym pracownikiem, stara się działać właściwie do swoich poglądów, jednakże częstokroć w tej naturalnej przyjazności potrafi zapomnieć własne interesy. Cechuje się systematycznością, umie rozsądnie wykorzystywać swoje rezerwy, funkcjonuje w sposób wyważony i zamierzony, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego okolicznościach. Jest to jednostka wytrwała, potrafi być wyrozumiałym i otwartym partnerem, umie zrealizować zadania bardzo nieatrakcyjne dla normalnych osób i w szkole częstokroć osiąga dobre oceny. To osobnik empatyczny, wyjść z problemów wypatruje w czarach i w proroctwach, nie współdziała z cywilizacją urządzeń technicznych, a więc jej życie jest burzliwe i nieobliczalne. Jest to człowiek nietowarzyski, bardzo dobrze czuje się w pojedynkę, potrafi poświęcić cały wieczór niezrozumiałym zajęciom, aczkolwiek doznaje kłopotów z budowaniem przyjaźni z innymi osobami. To jednostka altruistyczna, zatraca się w działalności filantropijnej i nie przejawia małoduszności, a zatem ma szansę zawieść w kontakcie z surową codziennością. Bywa osobnikiem niekonsekwentnym, jej opinie i przekonania często są wieloznaczne i ciężko jest jej obstawać przy wybranych decyzjach, częstokroć podejmuje się rozlicznych zawodów.
Charakteryzuje się kompromisowością, posiada niezwykle wścibską i wszechstronną umysłowość i nie kręci jej przekonywanie towarzyszy do swoich poglądów, toteż jest organizatorem dobroczynnym walczącym o równość ludzi represjonowanych. Bywa osobnikiem apatycznym, trwoni żywot na bezowocnym ględzeniu, aż druga osoba poweźmie werdykt, pozwalając jej dalej rozpływać się nad swoimi myślami. Znamionuje się samodzielnością, naprawdę przepada za nieskrępowaną autonomią decydowania, zatem rozczaruje cię zakładanie, że będzie respektowała twoje dyspozycje i ograniczenia. To człowiek przewidujący, to przezorny i ambitny strateg, skrupulatnie aranżuje najsubtelniejsze posunięcia oraz nie darzy zaufaniem koncepcji wykonanych w pośpiechu. To jednostka fatalistyczna, przyrodzony defetyzm autentycznie gmatwa jej egzystencję, wywołując u niej często bezwiedne sabotowanie własnej roboty i powodując zaskakujące wycofywanie się przed zakończeniem. Uwielbia zachowywać się stanowczo, przeważnie żyje szybko i energicznie, jeśli trzeba, śmiało i pragmatycznie dowodzi swoich osądów oraz nie daje się zbić z pantałyku. To osoba powolna, jakiekolwiek harmonogramy istnieją dla niej wyłącznie jako abstrakcja, marudzi z każdym zagadnieniem tak niesłychanie, jakby przemijanie dnia kompletnie nie dotykało jej persony. Jest to człowiek ksenofobiczny, przeciwstawia się każdemu myślącemu inaczej, jej kumple muszą osądzać rzeczywistość tak samo jak ona, więc migiem zniechęca do siebie pozostałe osoby. To osobnik uduchowiony, na ogół jest istotnie bardziej emocjonalna niż większość ludzkości i jej wytwory umieją niezmiernie pobudzać, dlatego częstokroć jest guru duchowym dla innych.

Inne przymioty prawidłowo odzwierciedlające przedstawianego człowieka to także: ufny, delikatny, leniwy, pomylony, hałaśliwy, seksowny, indywidualistyczny, miłosierny, samotniczy, idealistyczny, natchniony, podły, ciepły, zrzędliwy, afektowany, humanitarny, sarkastyczny, utalentowany, marzycielski, zgryźliwy, czujny, małomówny, próżny oraz przyzwoity.
Zawodami, w których najtrafniej będzie funkcjonował, są: chirurg, ortopeda, budowlaniec, chemik, informatyk, architekt, farmaceuta i fizyk.

rokowania na dziś

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acri Anioł z - (1669-1739) - włoski kapucyn, błogosławiony.
 • Avery Brian - (1973-) - amerykański kaskader filmowy.
 • Bernoldi Enrique - (1978-) - brazylijski kierowca wyścigowy.
 • Dausset Jean - (1916-2009) - francuski immunolog, hematolog.
 • Dudek Marcin - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fenton George - (1950-) - kompozytor angielski.
 • Ficino Marsilio - (1433-1499) - włoski filozof, teoretyk sztuki, lekarz.
 • Gecko Seth - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Grzondziel Rafał - (1912-1998) - ksiądz katolicki, twórca polskich "Kaszub" w kanadyjskiej prowincji Ontario.
 • Kammerling Anna-Karin - (1980-) - szwedzka sportowiec, pływanie.
 • Landes Bertha - (1868-1943) - polityk amerykański.
 • Olejarz Łukasz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Page LaWanda - (1920-) - aktorka amerykańska.
 • Perey Marguerite - (1909-) - fizyk francuska.
 • Ponsford Bill - (1900-1991) - australijski sportowiec, krykiet.
 • Starović Saša - (1988-) - serbski sportowiec, piłka siatkowa.
 • Woźniak Sławomir - (1957-) - realizator produkcji filmowej i telewizyjnej.
Super Horoskop
o stronie    indeks
 
 
Strona używa plików cookies. Zebrane z a ich pomocą informacje, udostępniamy partnerom reklamowym i analitycznym. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na udostępnianie tych informacji.